Locuri de munca/Anunturi de angajare in Vaslui

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Pietrar, mester-faur

Confidential
Vaslui, Iasi,
14.09.2019

Traducator limba ebraica-ivrit-engleza - Freelancer

Agentia Nationala AHR Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
23.09.2019

Traducatori / interpreti autorizati sau nativi vorbitori de limbi straine

Agentia Nationala AHR Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
23.09.2019

Traducator limba daneza-slovena-macedoneana - Freelancer

Agentia Nationala AHR Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
23.09.2019

Traducator autorizat limba germana

Agentia Nationala AHR Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
23.09.2019
Max

Reprezentant de vanzari

Confidential
Toate orasele,
18.09.2019

Client misterios

Confidential
Toate orasele,
17.09.2019

Ppersonal pentru cofraje industriale in Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Toate orasele, Strainatate,
16.09.2019

Muncitori constructii

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
16.09.2019

Inginer proiectant instalatii

Alma Consulting Srl
Toate orasele,
12.09.2019

Mecanic service utilaje constructii

Mem Impex
Toate orasele,
05.09.2019

Instalator (Norvegia)

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
05.09.2019

Operator online marketing publicitate

K.o.r.a. Network Media Srl k-o-r-a-network-media-srl
Toate orasele,
03.09.2019

Restaurator

Decorestart Srl
Toate orasele,
01.09.2019

Reprezentant vanzari

Tafi Trade tafi-trade
Toate orasele,
27.08.2019

Contabilitate primara / Secretariat Jilava - Ilfov

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Toate orasele,
26.08.2019

Soferi profesionisti C+CE (TIR)

Honexpres honexpres
Toate orasele,
26.08.2019

Muncitor constructii (Austria)

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
23.08.2019

Zidar tencuieli mecanizate

Meseriasi La Cheie
Toate orasele,
22.08.2019

Muncitor necalificat

Emcom Invest Serv Srl emcom-invest-serv-srl
Toate orasele,
22.08.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 29
Axello