Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Colaborator vanzari software

Website Media Srl website-media-srl
Deva, Craiova, Calarasi, Brasov, Braila,
26.01.2018

Reprezentanta produse medicale

Confidential
Toate orasele,
26.01.2018

Reprezentant Vanzari

Retail & Management Solutions Srl retail-management-solutions-srl
Toate orasele,
25.01.2018

Consultant financiar

Confidential
Bucuresti,
25.01.2018

Broker de asigurari & credite

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
23.01.2018

Agent comercial

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
23.01.2018

Reprezentant vanzari pentru magazin

Mountain Gear Distribution
Timisoara,
23.01.2018

Consultant vanzari piese masini si utilaje agricole

Sc Sabrocom Srl sc-sabrocom-srl
Ilfov,
23.01.2018

Agent de vanzari / Operator customer support

Teleperformance Romania teleperformance-romania
Bucuresti,
18.01.2018

Reprezentant de vanzari

World Media Production
Toate orasele,
17.01.2018

Consilier vanzari piese de schimb utilaje

ACN Piese Utilaje acn-piese-utilaje
Bucuresti,
15.01.2018

Agent vanzari

Alfa Total Srl alfa-total-srl
Constanta,
15.01.2018

Reprezentant vanzari

Packing Sugarcris Srl
Baia-Mare,
14.01.2018

Colaborator - Distribuitor

Gama Tex 2004 Srl. gama-tex-2004-srl
Toate orasele,
12.01.2018

Agent vanzari

Mocanu Comind S.R.L.
Piatra Neamt,
12.01.2018

Reprezentant zonal - implanturi stomatologice

Confidential
Toate orasele,
12.01.2018

Reprezentant vanzari

Confidential
Botosani,
11.01.2018

Reprezentant vanzari

Editura Orizonturi
Bucuresti,
11.01.2018

Reprezentant vanzari

Sc Agricola Budai Srl
Bacau,
11.01.2018

Reprezentant vanzari

Sc Sara Petroleum Srl
Toate orasele,
11.01.2018
Pagina 3 din 4 1 2 3 4
Rezultate 41 - 60 din 79
Axello