Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Consultant vanzari Real Estate

Ritz Imobiliare Slatina ritz-imobiliare-slatina
Slatina,
08.01.2019

Reprezentant vanzari si livrator

Tafi Trade tafi-trade
Piatra Neamt, Bacau,
07.01.2019

Agent de vanzari

Tafi Trade tafi-trade
Piatra Neamt,
07.01.2019

Consilier vanzari magazin piese auto

Rec SRL
Botosani,
07.01.2019

Broker imobiliare

Global Health Approach Srl
Cluj-Napoca,
05.01.2019

Reprezentant vanzari pe teren

UPC Romania
Timisoara,
04.01.2019

Agent vanzari

Miroon Media Srl
Bucuresti,
04.01.2019

Agent de turism pentru agentie de turism

Confidential
Sibiu,
02.01.2019

Reprezentant vanzari servetele personalizate si consumabile HoReCa

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
23.12.2018

Agent comercial HVAC

DTN Group Commerce SRL dtn-group-commerce-srl
Timisoara,
18.12.2018

Asistent tehnic si comercial

Best Tools Srl best-tools-srl
Brasov,
11.12.2018

Agent vanzari

Tutti Solution Srl
Bucuresti,
10.12.2018

Reprezentant vanzari

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
07.12.2018

Colaborator agent imobiliar

Re/max Imobis re-max-imobis
Iasi,
06.12.2018

Reprezentant vanzari

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Vaslui,
01.12.2018

Director vanzari

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
01.12.2018

Agent comercial

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
01.12.2018

Fotograf si Consilier Foto

Photohotel photohotel
Toate orasele,
01.12.2018

Distribuitor exclusiv - oferta de colaborare

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
27.11.2018

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Timisoara, Sibiu, Iasi, Cluj-Napoca, Bucuresti,
26.11.2018
Pagina 2 din 3 1 2 3
Rezultate 21 - 40 din 42
Axello