Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Asistent vanzari

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Oradea,
08.02.2018

Director comercial

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Oradea,
08.02.2018

Consultant financiar

Confidential
Galati,
07.02.2018

Reprezentant medical/vanzari

A&C Medical Distribution Srl a-c-medical-distribution-srl
Bucuresti,
06.02.2018

Agent vanzari tamplarie pvc

Naturaserv naturaserv
Galati,
06.02.2018

Consultant vanzari

Elenan Kitchen Srl elenan-kitchen-srl
Timisoara,
05.02.2018

Reprezentant vanzari servetele personalizate si consumabile HoReCa

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
04.02.2018

Reprezentant vanzari zonal

Building Engineering Consulting Partners Srl building-engineering-consulting-partners-srl
Toate orasele,
04.02.2018

Colaborator vanzări

Confidential
Toate orasele,
02.02.2018

Reprezentant comercial

Nexia Consulting nexia-consulting
Oradea,
02.02.2018

Operator call center

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Ilfov, Bucuresti,
01.02.2018

Agent vanzari

Mopeka Impex SRL
Timisoara,
30.01.2018

Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Deva, Cluj-Napoca, Brasov, Bistrita, Bacau,
28.01.2018

Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Sebes, Rimnicu-Vilcea, Ploiesti, Pitesti,
28.01.2018

Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Otopeni, Deva, Bucuresti, Brasov, Alba Iulia,
28.01.2018

Reprezentant Vanzari Produse Electrocasnice HTM Romania

Htm High Technology Manufacturer Srl htm-high-technology-manufacturer-srl
Bucuresti,
28.01.2018

Reprezentant Vanzari Produse Electrocasnice HTM Romania

Htm High Technology Manufacturer Srl htm-high-technology-manufacturer-srl
Cluj-Napoca,
28.01.2018

Reprezentant Vanzari Produse Electrocasnice HTM Romania

Htm High Technology Manufacturer Srl htm-high-technology-manufacturer-srl
Sibiu,
28.01.2018

Reprezentant Vanzari Produse Electrocasnice HTM Romania

Htm High Technology Manufacturer Srl htm-high-technology-manufacturer-srl
Bistrita,
28.01.2018

Reprezentant Vanzari Produse Electrocasnice HTM Romania

Htm High Technology Manufacturer Srl htm-high-technology-manufacturer-srl
Rimnicu-Vilcea, Deva, Craiova, Alba Iulia, Toate orasele,
28.01.2018
Pagina 2 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 21 - 40 din 82
Axello