Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Consilier despagubiri Agent/Manager

Centrul European de Despagubiri centrul-european-de-despagubiri
Toate orasele,
11.05.2018

Locuri de munca in strainatate

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
10.05.2018

Organizator pentru sala de evenimente Arad

Sc Aime Cristie Inspired Srl sc-aime-cristie-inspired-srl
Arad,
10.05.2018

Agent vanzari

Alexia Prod Distrib alexia-prod-distrib
Bucuresti,
09.05.2018

Consultant vanzari piese masini si utilaje agricole

Sc Sabrocom Srl sc-sabrocom-srl
Ilfov,
07.05.2018

Reprezentant vanzari brand de lux in zona Arad, Timisoara, Cluj, Bucuresti

Sc Aime Cristie Inspired Srl sc-aime-cristie-inspired-srl
Timisoara, Cluj-Napoca, Bucuresti, Arad,
06.05.2018

Broker de asigurari & credite

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
03.05.2018

Operator introducere date

Vaella Maschinen Srl vaella-maschinen-srl
Bucuresti,
03.05.2018

Consultant Imobiliar

Total House Imob & Services total-house-imob-services
Valenii de Munte, Ploiesti,
02.05.2018

Reprezentant vanzari

Top Textil
Slobozia,
02.05.2018

Director de vanzari

Uco Tesatura SRL
Giurgiu,
27.04.2018

Asistent vanzari

Uco Tesatura SRL
Giurgiu,
27.04.2018

Agent vanzari

Sc Silver Service Srl sc-silver-service-srl
Bucuresti,
27.04.2018

Expeditor international

MTC Mondo Trans Company Srl mtc-mondo-trans-company-srl
Bucuresti,
26.04.2018

Agent vanzari Horeca

Josi Logistic S.r.l.
Bucuresti,
23.04.2018

Director dezvoltare firma vanzari

Mopeka Impex SRL
Timisoara,
20.04.2018

Agent vanzari

SCF Plastic Factory SRL
Pitesti,
18.04.2018

Consilier vanzari

Msg Ambalaje msg-ambalaje
Iasi,
17.04.2018

Consultant vanzari prin telefon (telesales)

Msg Ambalaje msg-ambalaje
Iasi,
17.04.2018

Agent vanzari

Alcor.com.ro Srl alcor-com-ro-srl
Alba Iulia,
16.04.2018
Pagina 2 din 3 1 2 3
Rezultate 21 - 40 din 58
Axello