Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Agent Vanzari - tesaturi si paturi din lana

Stofe Buhusi Sa
Toate orasele,
14.04.2021

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
14.04.2021

Agent vanzari clipuri publicitare

Nexoria Srl nexoria-srl
Toate orasele,
12.04.2021

Specialista vendite e marketing

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
12.04.2021

Reprezentant vanzari - Telemunca

Beneficii Flexibile Srl beneficii-flexibile-srl
Ploiesti, Ilfov, Constanta, Buzau, Bucuresti,
09.04.2021

Reprezentant vanzari/Inginer

Life Art Distributie life-art-distributie
Bucuresti,
06.04.2021

Reprezentant vanzari Craiova. Segarcea. Calafat

Ivagro Srl
Craiova, Caracal, Calafat,
01.04.2021

Colaboratori - Reprezentanti vanzari

Tooltech International Srl.
Toate orasele,
28.03.2021

Colaboratori - Reprezentanti vanzari

Activ SDA SRL
Toate orasele,
27.03.2021

Agent vanzari

Activ SDA SRL
Toate orasele,
27.03.2021

Reprezentant vanzari / Inginer vanzari

Schwer Fittings Srl
Timisoara,
23.03.2021

Agent vanzari

24wood Srl 24wood-srl
Toate orasele,
22.03.2021

Operator introducere date / Gestionar

24wood Srl 24wood-srl
Tirgu-Mures,
22.03.2021

Agent de vanzari Piatra Neamt-Barlad

Bambus Srl bambus-srl
Piatra Neamt, Roman, Barlad,
16.03.2021

Planner

Radiance Service Srl radiance-service-srl
Toate orasele,
14.03.2021

Reprezentant vanzari

Radiance Service Srl radiance-service-srl
Toate orasele,
14.03.2021

Manager colaborator toata tara

Radiance Service Srl radiance-service-srl
Toate orasele,
14.03.2021

Inginer vanzari Curtea de Arges

MLC Power Automation AG Srl mlc-power-automation-ag-srl
Curtea de Arges,
12.03.2021

Reprezentant vanzari cabinete stomatologice

Irali International Inc. irali-international-inc
Bucuresti,
11.03.2021

Agent vanzari

EfiSoft Finance SRL efisoft-finance-srl
Bucuresti,
11.03.2021
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 27
Axello