Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Agent vanzari

Amibios Srl
Galati, Braila,
28.03.2020

Consultant vanzari si comunicare

S.C. Fin Watch S.R.L.
Bucuresti,
24.03.2020

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Bucuresti,
24.03.2020

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Craiova, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov,
24.03.2020

Consultant vanzari si comunicare

S.C. Fin Watch S.R.L.
Cluj-Napoca,
24.03.2020
Max

Consilier Vanzari Bookstop Litera

Grupul Editorial Litera grupul-editorial-litera
Timisoara, Sibiu, Ploiesti, Bucuresti, Brasov,
23.03.2020

Reprezentant vanzari si distributie

SC G& D Impex Srl
Bucuresti,
22.03.2020

Agent vanzari/distributie

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
20.03.2020

Reprezentant vanzari

Confidential
Botosani,
17.03.2020

Colaborator distributie produse proteice

Franpeter Optitrade SRL
Baia-Mare,
12.03.2020

Operator call center

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Ilfov, Bucuresti,
12.03.2020

Consultant vanzari optica

Vera Optical Lens
Botosani,
11.03.2020

Agent comercial

Iuriaghi SRL
Braila,
06.03.2020

Reprezentant vanzari

Ivagro Srl
Slatina, Craiova, Caracal, Bals,
04.03.2020

Consilier vanzari

Agrobell Biosolana Srl
Fagaras,
24.02.2020

Reprezentant vanzari

Sc Decorimob Srl sc-decorimob-srl
Brasov,
22.02.2020

Reprezentant vanzari

Imocon Srl imocon-srl
Toate orasele,
21.02.2020

Distribuitor exclusiv

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
19.02.2020

Consultant Marketing (angajati, pensionari)

Confidential
Toate orasele,
17.02.2020

Reprezentant vanzari export

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Cluj-Napoca,
10.02.2020
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 28
Axello