Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Broker de asigurari & credite

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Valenii de Munte, Targoviste, Satu-Mare, Ploiesti, Buzau,
22.04.2019

Reprezentant tehnic vanzari produse industriale

Confidential
Galati,
20.04.2019

Asistent marketing - vanzari tehnic

Confidential
Galati,
20.04.2019
Max

Operator Call Center

Axello Communications axello-communications
Constanta,
18.04.2019

Operator telesales

Arochim Srl
Ploiesti,
18.04.2019

Reprezentant vanzari

Lenox Group
Bucuresti,
18.04.2019

Inginer vanzari

Patrascu & Gane Engineering Company Srl patrascu-gane-engineering-company-srl
Toate orasele,
12.04.2019

Inginer vanzari (si sau) service masini unelte

Patrascu & Gane Engineering Company Srl patrascu-gane-engineering-company-srl
Toate orasele,
12.04.2019

Agent vanzari

SC MAR-INA Prodprest SRL
Galati,
10.04.2019

Consilier despagubiri Agent/Manager

Centrul European de Despagubiri centrul-european-de-despagubiri
Toate orasele,
07.04.2019

Biolog / Bochimist / Biotechnolog / Chimist - Reprezentat vanzari

Tody Laboratories Int tody-laboratories-int
Ilfov, Bucuresti, Barlad,
04.04.2019

Director vanzari

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
02.04.2019

Agent vanzari

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
02.04.2019

Reprezentant vanzari

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
02.04.2019

Promoter, agent vanzari

Kepassione
Toate orasele,
01.04.2019

Locuri de munca in Germania

MeisterJob Romania meisterjob-romania
Strainatate, Toate orasele,
28.03.2019

Consultant imobiliar

Force Imob (I.I. Neagu D Gabriela Georgeta) force-imob-i-i-neagu-d-gabriela-georgeta
Ploiesti,
27.03.2019

Reprezentant de vanzari

Confidential
Toate orasele,
26.03.2019

Agent vanzari - confectii textile

Aconso Prod aconso-prod
Bucuresti,
25.03.2019

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
19.03.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 32
Axello