Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Reprezentant vanzari

Sc Decorimob Srl sc-decorimob-srl
Brasov,
22.02.2020

Reprezentant vanzari

Imocon Srl imocon-srl
Toate orasele,
21.02.2020

Distribuitor exclusiv

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
19.02.2020
Max

Consilier Vanzari Bookstop Litera

Grupul Editorial Litera grupul-editorial-litera
Timisoara, Sibiu, Bucuresti,
17.02.2020

Consultant Marketing (angajati, pensionari)

Confidential
Toate orasele,
17.02.2020

Reprezentant vanzari export

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Cluj-Napoca,
10.02.2020

Reprezentant medical

Terra Distrimed SRL terra-distrimed-srl
Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov,
08.02.2020

Administrator magazin online piese de schimb utilaje agricole

Sabrocom Srl sabrocom-srl
Ilfov,
07.02.2020

Consilier vanzari piese de schimb masini si utilaje agricole

Sabrocom Srl sabrocom-srl
Ilfov,
07.02.2020

Reprezentant vanzari

Corcos S.R.L. corcos-s-r-l
Toate orasele,
06.02.2020

Client Service

Bridge Printing Grup bridge-printing-grup
Ilfov, Bucuresti,
03.02.2020

Consultant vanzari si comunicare

S.C. Fin Watch S.R.L.
Timisoara, Sibiu, Iasi, Cluj-Napoca, Bucuresti,
02.02.2020

Key Account Manager

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Cluj-Napoca,
31.01.2020

Inginer vanzari / referent vanzari

Profix Srl profix-srl
Timisoara,
31.01.2020

Asistent marketing vanzari

Sandpex Consulting SRL
Cluj-Napoca,
27.01.2020

Asistent vanzari

Ascent Human Capital ascent-human-capital
Arad,
22.01.2020

Operator calculator

Sc Tehno Trafic Srl sc-tehno-trafic-srl
Oradea,
22.01.2020

Area sales manager

Kinetech Distribution Srl kinetech-distribution-srl
Toate orasele,
22.01.2020

Responsabil tehnic ofertare HVAC

DTN Group Commerce SRL dtn-group-commerce-srl
Toate orasele,
20.01.2020

Agenta de vanzari / publicitate online

Sc Info Media Web Design Srl
Suceava,
19.01.2020
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 29
Axello