Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Bucuresti,
26.02.2017

Agent vanzari

Corageo Srl
Constanta,
24.02.2017

Reprezentant vanzari

Totalitaris SRL
Deva,
23.02.2017

Agent turism/ticketing

Q Travel Confort q-travel-confort
Ilfov, Bucuresti,
23.02.2017

Inginer vanzari echipamente industriale

Roca Industrial roca-industrial
Bucuresti,
22.02.2017

Reprezentant vanzari

Cabinete Medici cabinete-medici
Timisoara, Sibiu, Cluj-Napoca, Bucuresti,
22.02.2017

Agent de asigurare

Confidential
Bucuresti,
22.02.2017

Agent vanzari

Aced Consult Multimedia
Toate orasele,
22.02.2017

Agent call center

Confidential
Bucuresti,
22.02.2017

Reprezentant vanzari - climatizare

DTN-RO Srl dtn-ro-srl
Timisoara,
22.02.2017

Responsabil tehnic deservire clienti

DTN-RO Srl dtn-ro-srl
Timisoara,
22.02.2017
Max

Reprezentant comercial

Comelectro Import Export Srl comelectro-import-export-srl
Ploiesti, Bucuresti,
21.02.2017
Max

Reprezentant vanzari

Confidential
Bucuresti,
21.02.2017

Agent vanzari

Sc Maslenro Srl sc-maslenro-srl
Timisoara,
21.02.2017
Max

Inginer horticol / inginer agronom - reprezentant vanzari

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Toate orasele,
20.02.2017

Reprezentant vanzari relatii externe

Sc Autoedimat Srl sc-autoedimat-srl
Baia-Mare,
20.02.2017

Agent Vanzari - Reprezentant Medical

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Constanta, Buzau, Bucuresti, Brasov, Arad,
20.02.2017

Operator call center

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Ilfov, Bucuresti,
20.02.2017

Reprezentant vanzari / tehnic zonal

Psm Energo Constructii
Targoviste, Ploiesti, Campina, Buzau,
20.02.2017

Reprezentant vanzari

Garo Srl garo-srl
Targu Secuiesc,
20.02.2017
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 104
Axello