Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Consultant financiar

Lionlife Agent de Asigurari Srl
Tecuci, Galati,
16.08.2019

Coordonator echipa

Confidential
Galati,
16.08.2019

Reprezentant vanzari

Calor Silvi Srl
Bistrita,
13.08.2019

Reprezentant vanzari

Top Textil
Slobozia,
13.08.2019

Asistent manager - secretara

Powertrust powertrust
Bucuresti,
07.08.2019

Operator call center

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Ilfov, Bucuresti,
06.08.2019

Responsabil tehnico-comercial

Technique Mtd / Dexim
Suceava, Baia-Mare,
05.08.2019

Reprezentant Vanzari - Licitatii

Vetro Design Srl vetro-design-srl
Bucuresti,
31.07.2019

Reprezentant vanzari

Neng Tcm Srl neng-tcm-srl
Bucuresti,
29.07.2019

Manager vanzari

Confidential
Suceava, Piatra Neamt, Iasi, Botosani, Bacau,
18.07.2019

Reprezentant vanzari export - franceza / germana

Vetro Design Srl vetro-design-srl
Bucuresti,
18.07.2019

Reprezentant aprovizionare produse medicale

Vetro Design Srl vetro-design-srl
Bucuresti,
18.07.2019

Asistent manager studii tehnice sau economice

Baza Tehnica Alfa Srl
Bucuresti,
18.07.2019

Reprezentant vanzari servetele personalizate si consumabile HoReCa

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
15.07.2019

Reprezentant vanzari scule si unelte constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Bucuresti,
13.07.2019

Consilier vanzari magazin articole sportive

Mountain Gear Distribution
Timisoara,
12.07.2019

Consultant comercial

Tinkoff Srl. tinkoff-srl
Cluj-Napoca,
09.07.2019

Agent vanzari

SC MAR-INA Prodprest SRL
Galati,
04.07.2019

Reprezentant vanzari

Life Art Distributie life-art-distributie
Bucuresti,
04.07.2019

Agent vanzari

Ambi Instal S.r.l. ambi-instal-s-r-l
Suceava, Radauti,
03.07.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 25
Axello