Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Agent vanzari

SCF Plastic Factory SRL
Pitesti,
18.04.2018

Consilier vanzari

Msg Ambalaje msg-ambalaje
Iasi,
17.04.2018

Consultant vanzari prin telefon (telesales)

Msg Ambalaje msg-ambalaje
Iasi,
17.04.2018

Agent vanzari

Alcor.com.ro Srl alcor-com-ro-srl
Alba Iulia,
16.04.2018

Reprezentant vanzari

Alcor.com.ro Srl alcor-com-ro-srl
Alba Iulia,
16.04.2018

Agent vanzari Abrud

Alcor.com.ro Srl alcor-com-ro-srl
Alba Iulia,
16.04.2018

Consultant vanzare si ofertare piese auto Abrud

Alcor.com.ro Srl alcor-com-ro-srl
Alba Iulia,
16.04.2018

Personal Duty Free Shops - Ocean Jobs

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
12.04.2018

Asistent vanzari - sisteme de etichetare

Sanco Grup Srl sanco-grup-srl
Bucuresti,
11.04.2018

Personal publicitate/vanzare pentru club sportiv de paintbal

Adrigor adrigor
Bucuresti,
10.04.2018

Inginer vanzari tamplarie Salamander si Gealan

Sc Trilemma Srl
Brasov,
09.04.2018

Reprezentant medical/vanzari

A&C Medical Distribution Srl a-c-medical-distribution-srl
Bucuresti,
08.04.2018

Agenti vanzari utilaje/inputuri

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
03.04.2018

Colaborator vanzari

Niktrade Srl. niktrade-srl
Toate orasele,
01.04.2018

Agent vanzari produse industriale

Niktrade Srl. niktrade-srl
Craiova,
01.04.2018

Agent vanzari

S.c. Olin Foods Srl
Brasov,
30.03.2018

Inginer vanzari

Sc ACS Instal Srl sc-acs-instal-srl
Timisoara,
28.03.2018

Reprezentant vanzari

Confidential
Sibiu, Lugoj, Hunedoara, Alba Iulia,
28.03.2018

Reprezentanta produse medicale

Confidential
Toate orasele,
28.03.2018

Agent comercial haine de lux

Sc Aime Cristie Inspired Srl sc-aime-cristie-inspired-srl
Bucuresti,
28.03.2018
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 63
Axello