Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Consultant vanzari, Munca de birou

Confidential
Tirgu-Mures,
21.06.2018

Reprezentant vanzari

Knitwear Srl
Brasov,
21.06.2018

Consilier magazin online

Demiuma Comimpex Srl demiuma-comimpex-srl
Bucuresti,
20.06.2018

Consilier comercial utilaje agricole

AgriBusiness Job agribusiness-job
Timisoara, Piatra Neamt, Iasi, Bacau, Arad,
20.06.2018
Max

Operator Call Center

Axello Communications axello-communications
Constanta,
19.06.2018
Max

Art Dealer pe vase de croaziera

Sensation Jobs Srl sensation-jobs-srl
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2018

Agent de vanzari

Adimex Cleaning Srl adimex-cleaning-srl
Bucuresti,
19.06.2018

Agent vanzari utilaje agricole

Ingcomion Srl
Craiova,
18.06.2018

Personal Duty Free Shops - Ocean Jobs

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
18.06.2018
Max

Agent de vanzari

Confidential
Bucuresti,
16.06.2018

Agent de vanzari

Econt For You Srl econt-for-you-srl
Giurgiu,
15.06.2018

Reprezentant vanzari servetele personalizate si consumabile HoReCa

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
12.06.2018

Agent vanzari

Roossa Books
Iasi,
12.06.2018

Reprezentant vanzari - Sisteme de etichetare

Sanco Grup Srl sanco-grup-srl
Bucuresti,
11.06.2018

Asistent vanzari - sisteme de etichetare

Sanco Grup Srl sanco-grup-srl
Bucuresti,
11.06.2018

Agent vanzari

Dana Cor Impex Srl dana-cor-impex-srl
Bucuresti,
08.06.2018

Agent comercial

Confidential
Tecuci,
04.06.2018

Agenti vanzari utilaje/inputuri

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
04.06.2018

Agent vanzari

Sc Nasticom Impex Srl
Turda, Cluj-Napoca,
01.06.2018

Devizier tehnico-comercial mobilier

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Toate orasele,
31.05.2018
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 56
Axello