Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Operator Call Center

Axello Communications axello-communications
Constanta,
17.10.2019

Agent Vanzari

Profi Pentru Sanatate Srl profi-pentru-sanatate-srl
Bucuresti,
17.10.2019
Max

Reprezentant de vanzari

Confidential
Toate orasele,
16.10.2019

Reprezentant vanzari

Top Textil
Slobozia,
14.10.2019

Agent vanzari

Stingexpert Srl
Zalau, Suceava, Cluj-Napoca, Botosani, Bistrita,
08.10.2019

Operator vanzari prin telefon Pharma

Confidential
Galati,
07.10.2019

Consilier despagubiri Agent/Manager

Centrul European de Despagubiri centrul-european-de-despagubiri
Toate orasele,
06.10.2019

Promoter - Servicii WEB

Dynamik Web Projects dynamik-web-projects
Toate orasele,
03.10.2019

Agent vanzari

Confidential
Cluj-Napoca,
03.10.2019

Reprezentant vanzari

Lubricants Distribution Srl
Bucuresti,
02.10.2019

Agent vanzari echipamente medicale de top

Academia De HR academia-de-hr
Toate orasele,
30.09.2019

Promotor

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
26.09.2019

Asistent manager studii tehnice sau economice

Baza Tehnica Alfa Srl
Bucuresti,
26.09.2019

Asistent/a manager

Dexon Office srl dexon-office-srl
Bucuresti,
17.09.2019

Agent de vanzari

Marketing Digital Mobil Srl marketing-digital-mobil-srl
Piatra Neamt,
14.09.2019

Brand manager

Life Art Distributie life-art-distributie
Bucuresti,
12.09.2019

Reprezentant vanzari

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Slatina, Rimnicu-Vilcea, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca,
05.09.2019

Sale support representative

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Cluj-Napoca,
05.09.2019

Distribuitor exclusiv

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
31.08.2019

Reprezentant vanzari

Tafi Trade tafi-trade
Toate orasele,
27.08.2019
Pagina 1 din 1 1
Rezultate 0 - 20 din 20
Axello