Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Agent de vanzari

Confidential
Bucuresti,
24.03.2017

Reprezentant vanzari, secretara, agent turism

Confidential
Targu Jiu,
23.03.2017

Agent vanzari

Roll Grup Invest Srl roll-grup-invest-srl
Roman,
23.03.2017

Operator telesales / Agenti vanzari prin telefon

Conta Radulescu conta-radulescu
Bucuresti,
23.03.2017
Max

Referent Customer Service

Zonemed Biometrix Srl.
Timisoara,
22.03.2017

Consultant Vanzari | Sale Manager | Secretara

Patonad Tour Srl patonad-tour-srl
Targu Jiu,
22.03.2017

Reprezentant vanzari

Leto Profile Srl leto-profile-srl
Tecuci, Toate orasele,
22.03.2017

Agent vanzari

Ambi Instal S.r.l. ambi-instal-s-r-l
Suceava, Radauti,
22.03.2017

SEO Manager

Fast Support Srl fast-support-srl
Bucuresti,
22.03.2017

Customer Support & Compliance Officer with Spanish

Fast Support Srl fast-support-srl
Bucuresti,
22.03.2017
Max

Reprezentant vanzari

Confidential
Bucuresti,
21.03.2017

Agent vanzari

Color Magic 2000 Sikkens color-magic-2000-sikkens
Ilfov, Bucuresti,
21.03.2017

Reprezentant vanzari in turism

Confidential
Toate orasele,
21.03.2017

Agenti achizitii / vanzari

Confidential
Suceava, Radauti, Dorohoi, Botosani,
21.03.2017

Agent imobiliar, in sistem Exclusiv, regim de Excelenta, filiala Brasov

Ascendent Imobiliare ascendent-imobiliare
Brasov,
21.03.2017

Reprezentant medical/agent vanzari

A&C Medical Distribution Srl a-c-medical-distribution-srl
Bucuresti, Toate orasele,
20.03.2017

Reprezentant vanzari - distributie zonal

Confidential
Toate orasele,
20.03.2017

Asistent vanzari

Sc Topp Bv Srl
Brasov,
20.03.2017

Reprezentant vanzari de zona independent pentru masini industria alimentara

Tehnicpan
Toate orasele,
19.03.2017

Agent vanzari

Confidential
Galati,
19.03.2017
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 107
Axello