Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Agent comercial HVAC

Dtn Group Commerce SRL dtn-group-commerce-srl
Timisoara,
18.12.2018
Max

Inginer vanzari Bucuresti, Timisoara

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara, Bucuresti,
12.12.2018
Max

Asistent manager / back-up office

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Bucuresti,
12.12.2018

Asistent tehnic si comercial

Best Tools Srl best-tools-srl
Brasov,
11.12.2018

Agent vanzari

Tutti Solution Srl
Bucuresti,
10.12.2018

Reprezentant vanzari

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
07.12.2018

Colaborator agent imobiliar

Re/max Imobis re-max-imobis
Iasi,
06.12.2018

Reprezentant vanzari

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Vaslui,
01.12.2018

Director vanzari

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
01.12.2018

Agent comercial

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
01.12.2018

Fotograf si Consilier Foto

Photohotel photohotel
Toate orasele,
01.12.2018

Distribuitor exclusiv - oferta de colaborare

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
27.11.2018

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Timisoara, Sibiu, Iasi, Cluj-Napoca, Bucuresti,
26.11.2018

Consultant vanzari si comunicare

S.C. Fin Watch S.R.L.
Tirgu-Mures, Timisoara, Iasi, Cluj-Napoca, Bucuresti,
26.11.2018

Consultant vanzari magazin online

Sc Diart MP Srl sc-diart-mp-srl
Focsani,
26.11.2018

Reprezentant zonal vanzari

Seldor Srl seldor-srl
Tirgu-Mures,
19.11.2018

Consilier despagubiri Agent/Manager

Centrul European de Despagubiri centrul-european-de-despagubiri
Toate orasele,
17.11.2018

Asistent Manager - Operator Date Site

Confidential
Bucuresti,
15.11.2018

Consilier comercial

Flamicom Impex SRL
Rimnicu-Vilcea,
15.11.2018

Inginer vanzari pentru echipamente de incalziri electrice si materiale pentru izolatii industriale

Robomatic Process Control Srl robomatic-process-control-srl
Bucuresti,
12.11.2018
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 33
Axello