Locuri de munca/Anunturi de angajare / Vanzari

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Director dezvoltare

Contisent Srl contisent-srl
Bucuresti,
12.12.2017

Reprezentant zonal vanzari

Contisent Srl contisent-srl
Toate orasele,
12.12.2017

Agent vanzari

Confidential
Ploiesti, Campina,
12.12.2017

Consultant Vanzari

Confidential confidential
Galati,
11.12.2017

Agent de vanzari

Law Distribution
Craiova,
11.12.2017

Consultant financiar

Confidential
Galati,
11.12.2017

Consultant Vanzari

Confidential confidential
Galati,
11.12.2017

Consultant vanzari

Confidential confidential
Galati,
11.12.2017
Max

Operator Call Center

Axello Communications axello-communications
Constanta,
09.12.2017

Reprezentant vanzari

Confidential
Toate orasele,
09.12.2017

Consultant Vanzari B2B

Rallu Ideas Srl rallu-ideas-srl
Toate orasele,
08.12.2017

Consultant financiar

Confidential
Galati,
07.12.2017

Reprezentant medical/vanzari

A&C Medical Distribution Srl a-c-medical-distribution-srl
Bucuresti,
07.12.2017

Reprezentant/ agent vanzari produse stomatologice

Bica Horia Miron Pf
Toate orasele,
05.12.2017

Responsabil vanzari (maghiara)

DTN-RO Srl dtn-ro-srl
Timisoara,
05.12.2017

Specialist vanzari/ relatii cu publicul/

Ascendent Imobiliare ascendent-imobiliare
Brasov,
05.12.2017

Agent vanzari VAN SELL

Bogmad Trading & Distribution Srl
Ploiesti,
05.12.2017

Inginer horticol / inginer agronom - reprezentant vanzari

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Toate orasele,
04.12.2017

Telesales jr. officer

Impact Business Performing impact-business-performing
Bucuresti,
04.12.2017

Reprezentant vanzari servetele personalizate si consumabile HoReCa

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
03.12.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 68
Axello