Locuri de munca/Anunturi de angajare / Turism/Hoteluri

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Loc de munca (cariera) in turism

Confidential
Toate orasele,
27.03.2017

Personal vorbitor de limba germana pentru navele de croaziera

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate,
27.03.2017

Director hotel - Manager in turism

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
23.03.2017

Reprezentant vanzari in turism

Confidential
Toate orasele,
21.03.2017

Consilier Turism

Asociatia Litoral - Delta Dunarii asociatia-litoral-delta-dunarii
Constanta,
20.03.2017

Job activitati secretariat/turism

Ebos Tour Srl ebos-tour-srl
Timisoara,
15.03.2017

Ospatar - Hotel Splendid****

Danadi Srl
Constanta,
11.03.2017

Receptioner - Hotel Splendid****

Danadi Srl
Constanta, Navodari,
11.03.2017

Bucatar

Xenia Info Srl
Tirgu-Mures,
10.03.2017

Camerista

Danadi Srl
Navodari, Constanta,
10.03.2017

Locuri de munca in Germania

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele,
06.03.2017

Receptionera

Eurotrend Hotels Group eurotrend-hotels-group
Cluj-Napoca,
24.02.2017

Camerista, guvernanta hotel pe litoral in Venus si in Delta, la Sulina

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
24.02.2017

Agent turism/ticketing

Q Travel Confort q-travel-confort
Ilfov, Bucuresti,
23.02.2017

Consultant turism / ticketing

Q Travel Confort q-travel-confort
Bucuresti,
23.02.2017

Receptioner

Sunquest sunquest
Mangalia, Constanta, Brasov, Alt Oras,
23.02.2017

Camerista

Hotel Dacia Srl hotel-dacia-srl
Bucuresti,
20.02.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
19.02.2017

Camerista

SC Casa Muresan SRL sc-casa-muresan-srl
Brasov,
15.02.2017

Receptioner

SC Casa Muresan SRL sc-casa-muresan-srl
Brasov,
15.02.2017
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 27
Axello