Locuri de munca/Anunturi de angajare / Turism/Hoteluri

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Receptionera

Eurotrend Hotels Group eurotrend-hotels-group
Cluj-Napoca,
24.02.2017

Camerista, guvernanta hotel pe litoral in Venus si in Delta, la Sulina

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
24.02.2017

Agent turism/ticketing

Q Travel Confort q-travel-confort
Ilfov, Bucuresti,
23.02.2017

Consultant turism / ticketing

Q Travel Confort q-travel-confort
Bucuresti,
23.02.2017

Receptioner

Sunquest sunquest
Mangalia, Constanta, Brasov, Alt Oras,
23.02.2017

Camerista

Hotel Dacia Srl hotel-dacia-srl
Bucuresti,
20.02.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
19.02.2017

Camerista

SC Casa Muresan SRL sc-casa-muresan-srl
Brasov,
15.02.2017

Receptioner

SC Casa Muresan SRL sc-casa-muresan-srl
Brasov,
15.02.2017

Barman/Ospatar in hoteluri/restaurante din UK - Job de vara pentru studenti

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
14.02.2017

Camerista hotel

Hotel Unique hotel-unique
Bucuresti,
12.02.2017

Receptioner

S.c. Mecan Construct S.a.
Buzau,
11.02.2017

Camerista

Stacor Srl stacor-srl
Tulcea,
06.02.2017

Asistent Manager

Perfect Resourcing
Bucuresti,
06.02.2017

Receptioner hotel

Sc Indiana Srl - Hotel Indiana
Iasi,
04.02.2017

Agent de turism

Tour Travel By Odas Global Consulting tour-travel-by-odas-global-consulting
Cluj-Napoca,
31.01.2017

Loc de munca (cariera) in turism

Confidential
Toate orasele,
25.01.2017

Reprezentant vanzari in turism

Confidential
Toate orasele,
19.01.2017

Personal vorbitor de limba germana pentru navele de croaziera

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate,
14.01.2017

Camerista hotel

Sc Indiana Srl - Hotel Indiana
Iasi,
09.01.2017
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 24
Axello