Locuri de munca/Anunturi de angajare / Turism/Hoteluri

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Camerista pensiune Bucuresti

Casa Verde Star Srl
Bucuresti, Ilfov, Otopeni,
27.04.2017

Agent turism/ticketing

Q Travel Confort q-travel-confort
Ilfov, Bucuresti,
25.04.2017

Consultant turism / ticketing

Q Travel Confort q-travel-confort
Bucuresti,
25.04.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
21.04.2017

Barman/Ospatar in hoteluri/restaurante din UK - Job de vara pentru studenti

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
19.04.2017

Administrator hotel

Sc Turism Covasna Sa sc-turism-covasna-sa
Targu Secuiesc, Sfantu Gheorghe, Covasna, Brasov,
10.04.2017

Camerista

Dariana Tur Srl dariana-tur-srl
Toate orasele,
06.04.2017

Barman

Confidential
Toate orasele,
30.03.2017

Agent turism

Bonus Travel Srl bonus-travel-srl
Bucuresti,
29.03.2017

Camerista / Femeie de serviciu

Confidential
Toate orasele,
29.03.2017

Persoana intretinere spatii comune hotel, piscina

Confidential
Toate orasele,
29.03.2017

Receptioner/receptionera SPA & Hotel

Fundatia Pentru Sanatate Orhideea Spa fundatia-pentru-sanatate-orhideea-spa
Bucuresti,
29.03.2017

Receptioner hotel

Chance GPTH Tour Srl
Ploiesti,
28.03.2017

Receptioner(a)

Hotel Hillden
Brasov,
28.03.2017

Loc de munca (cariera) in turism

Confidential
Toate orasele,
27.03.2017

Personal vorbitor de limba germana pentru navele de croaziera

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate,
27.03.2017

Director hotel - Manager in turism

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
23.03.2017

Reprezentant vanzari in turism

Confidential
Toate orasele,
21.03.2017

Consilier Turism

Asociatia Litoral - Delta Dunarii asociatia-litoral-delta-dunarii
Constanta,
20.03.2017

Job in agentie de turism activitati secretariat/turism

Ebos Tour Srl ebos-tour-srl
Timisoara,
15.03.2017
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 25
Axello