Locuri de munca/Anunturi de angajare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Colaborator distributie produse proteice

Franpeter Optitrade SRL
Baia-Mare,
12.03.2020

Pedagog social

Fundatia Sf Dimitrie fundatia-sf-dimitrie
Bucuresti,
12.03.2020

Operator call center

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Ilfov, Bucuresti,
12.03.2020

Client misterios

Confidential
Tirgu-Mures, Botosani, Bistrita, Alba Iulia,
11.03.2020

Inginer proiectant instalatii

Alma Consulting Srl alma-consulting-srl
Focsani,
11.03.2020

Specialist sustinere curs formare profesionala tehnician electronist in Brasov

Profesional New Consult Srl. profesional-new-consult-srl
Brasov,
11.03.2020

Consultant vanzari optica

Vera Optical Lens
Botosani,
11.03.2020

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
10.03.2020

Operator in depozit

Tafi Trade tafi-trade
Piatra Neamt,
09.03.2020

Mecanic

Tosa Trade SRL
Timisoara,
09.03.2020

Jurist/asistenta birou executor judecatoresc Arad

Confidential
Arad,
08.03.2020

Secretara

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
07.03.2020

Agent comercial

Iuriaghi SRL
Braila,
06.03.2020

Sofer profesionist tir, intern si international Turcia

Selcar International Srl selcar-international-srl
Ilfov, Bucuresti,
05.03.2020

Client misterios

Confidential
Tirgu-Mures, Targoviste, Suceava, Sibiu, Satu-Mare,
04.03.2020

Contabil economist

Ivagro Srl
Craiova, Caracal, Bals,
04.03.2020

Reprezentant vanzari

Ivagro Srl
Slatina, Craiova, Caracal, Bals,
04.03.2020

Sofer profesionist B+C+E

Ivagro Srl
Slatina, Craiova, Caracal, Bals,
04.03.2020

Muncitori necalificati

Romaldo Srl.
Timisoara,
04.03.2020

Instalator

Blue Team Engineering
Reghin,
03.03.2020
Pagina 3 din 7 1 2 3 4 5 6 7
Rezultate 41 - 60 din 124
Axello