Locuri de munca/Anunturi de angajare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Sudor, lacatus, muncitor necalificat

Opera Steel Fier Srl opera-steel-fier-srl
Targu Neamt, Roman, Piatra Neamt, Iasi, Bacau,
16.10.2018

Operator schimb valutar si amanet

Confidential
Toate orasele,
16.10.2018

Legator manual, confectioner articole carton

Confidential
Bucuresti,
16.10.2018

Instalator (sanitare, termice), Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
16.10.2018

Inspector SSM

Marprom Serv Srl
Ploiesti,
16.10.2018

Asistent Manager

Marprom Serv Srl
Ploiesti,
16.10.2018
Max

Operator back office in limba italiana

Energy Power Commodity SRL
Bucuresti,
15.10.2018
Max

Manipulator saci de valori

G4S Cash Solutions g4s-cash-solutions
Bucuresti,
15.10.2018

Soferi TIR Comunitate 2000 euro

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
15.10.2018

Sudor si lacatus

Deva Steel Corporation deva-steel-corporation
Hunedoara,
15.10.2018

Pregatitor auto

Bilmat Serv SRL
Bucuresti,
15.10.2018

Tehnician sisteme de securitate

Install Net Srl
Bucuresti,
15.10.2018

Sofer de autocamioane si masini de mare tonaj

Riovil Lpg S.r.l.
Rimnicu-Vilcea,
15.10.2018

Prelucrator prin aschiere

Tehnostar Srl
Buzau,
15.10.2018

Agent paza

Riovil Lpg S.r.l.
Rimnicu-Vilcea,
15.10.2018

Ucenic la locul de munca

Tehnostar Srl
Buzau,
15.10.2018

Educatoare

Rickett Learning Srl
Bucuresti,
15.10.2018

Montator PAL melaminat

Sc Ghise Design Srl sc-ghise-design-srl
Baia-Mare,
14.10.2018

Ingineri/tehnicieni frigotehnisti proiectanti:IF/CT/PH/B/TL/BZ/GR

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Ploiesti, Ilfov, Constanta, Bucuresti,
12.10.2018

Electricieni cu/fara experienta

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
12.10.2018
Pagina 2 din 17 1 2 3 4 5 6 ...
Rezultate 21 - 40 din 324
Axello