Locuri de munca/Anunturi de angajare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Prelucrator prin aschiere (specializat strung, masina frezat - masini universale)

Gamm Productie Servicii Comert Srl
Bucuresti,
23.02.2019
Max

Sofer distributie

Alpha Ned 2000 Exim Srl
Bucuresti,
22.02.2019

Electrician

Electro Metal Construct Emco S.r.l electro-metal-construct-emco-s-r-l
Pitesti,
22.02.2019

Buldoexcavatorist

Sc Dual General Construct Srl sc-dual-general-construct-srl
Bucuresti,
22.02.2019

Agent de vanzari

Axival axival
Pitesti,
22.02.2019

Reprezentant vanzari servetele personalizate si consumabile HoReCa

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
22.02.2019

Masinist sau ajutor pentru masina de tiparit rotativa trei culori

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
22.02.2019

Sales Manager

Regent S.r.l regent-s-r-l
Bacau,
22.02.2019

Croitoreasa

Confidential
Bucuresti,
21.02.2019

Agent vanzari

Dexon Office srl dexon-office-srl
Toate orasele,
21.02.2019

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
21.02.2019

Operator masina de taiat piatra naturala

Ivory Stones Srl
Bucuresti,
20.02.2019

Personal curatenie

S.c Just Clean Business S.r.l
Bucuresti,
20.02.2019

Operator call-center (limba italiana)

Ellipse Marketing ellipse-marketing
Bucuresti,
20.02.2019

Consultant vanzari

Sc Klinker Romania Imp Srl
Bucuresti,
20.02.2019

Vanzatori ambulanti

Sc Ne & Ro Invest Srl sc-ne-ro-invest-srl
Toate orasele,
20.02.2019

Agent vanzari consumabile vopsitorii auto

I.N.P. Automotive Srl
Bucuresti,
20.02.2019

Agent turism fara experienta

Confidential
Bucuresti,
19.02.2019

Broker de asigurari & credite

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Valenii de Munte, Targoviste, Satu-Mare, Ploiesti, Buzau,
19.02.2019

Operator utilaj CNC

Confidential
Radauti,
19.02.2019
Pagina 1 din 14 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 270
Axello