Locuri de munca/Anunturi de angajare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Operator back office in limba italiana

Energy Power Commodity SRL
Bucuresti,
09.12.2019
Max

Soferi curierat Marea Britanie

One Motion Logistics Ltd
Strainatate, Toate orasele,
09.12.2019

Operator CNC

Hesper S.a
Bucuresti,
09.12.2019

Electrician

Energo Pro LC Srl
Tirgu-Mures, Sibiu, Alba Iulia,
09.12.2019

Prelucrator prin aschiere

Hesper S.a
Bucuresti,
09.12.2019

Contabil economist

Ivagro Srl
Craiova, Caracal, Bals,
08.12.2019

Reprezentant vanzari

Ivagro Srl
Slatina, Craiova, Caracal, Bals,
08.12.2019

Sofer profesionist B+C+E

Ivagro Srl
Slatina, Craiova, Caracal, Bals,
08.12.2019

Gestionar-vanzator

Combavipor Sa
Galati,
08.12.2019

Reprezentant vanzari

Romagrotehnica Srl. romagrotehnica-srl
Toate orasele,
08.12.2019

Asistent tehnician

Romcrete Echipamente Srl romcrete-echipamente-srl
Timisoara,
06.12.2019

Programator PHP

Ops-Open Public Services ops-open-public-services
Otopeni, Ilfov, Bucuresti, Toate orasele,
06.12.2019

Secretara

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
06.12.2019

Rectificator / mecanic utilaje

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Toate orasele,
06.12.2019

Operator productie cutii ambalaje

Tosa Trade SRL
Toate orasele,
05.12.2019

Client misterios

Confidential
Pitesti, Piatra Neamt,
05.12.2019
Max

Operator calculator comenzi si facturare

Italbox Import Export SRL italbox-import-export-srl
Ilfov, Bucuresti,
04.12.2019

Reprezentant vanzari

Odas Global Consulting
Toate orasele,
04.12.2019

Manipulant marfa

Profi Pentru Sanatate Srl profi-pentru-sanatate-srl
Bucuresti,
04.12.2019
Max

Sofer distributie

Alpha Ned 2000 Exim Srl
Bucuresti,
03.12.2019
Pagina 1 din 8 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 146
Axello