Locuri de munca/Anunturi de angajare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Sofer livrari in tara

Confidential
Bucuresti,
24.01.2017
Max

Muncitori calificati si necalificati paleti

Comelectro Import Export Srl comelectro-import-export-srl
Valenii de Munte, Ploiesti, Bucuresti,
24.01.2017
Max

Operatori masina cusut auto - Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
24.01.2017
Max

Tapiteri Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
24.01.2017
Max

Contabil cu experienta in evidenta contabila completa (contabil sef)

Comelectro Import Export Srl comelectro-import-export-srl
Valenii de Munte, Ploiesti, Bucuresti,
24.01.2017
Max

Reprezentant comercial

Comelectro Import Export Srl comelectro-import-export-srl
Ploiesti, Bucuresti,
24.01.2017
Max

Tinichigii Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Strainatate, Toate orasele,
24.01.2017
Max

Vopsitori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
24.01.2017
Max

Echipatori/Dezechipatori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
24.01.2017
Max

Inginer horticol / inginer agronom - reprezentant vanzari

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Toate orasele,
23.01.2017
Max

Sudor mig-mag

Maxmetal Construction Srl. maxmetal-construction-srl
Brasov,
23.01.2017
Max

Manipulant marfuri/Lucrator depozit

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Bucuresti,
23.01.2017

Reprezentat de vanzari

Mdm Standard Srl.
Sighisoara, Sibiu, Iernut, Cluj-Napoca, Brasov,
23.01.2017

Electrician

Conil Elcom Srl
Ploiesti,
23.01.2017

Consultant financiar

Confidential
Bucuresti,
23.01.2017

Colaboratori montaj folii cladiri

Motiva Network Srl motiva-network-srl
Toate orasele,
23.01.2017

Electrician

Sc Elsa Technology Srl sc-elsa-technology-srl
Constanta,
23.01.2017

Inginer

Sc Elsa Technology Srl sc-elsa-technology-srl
Constanta,
23.01.2017

Colaborator vanzari software

Komputer Regio komputer-regio
Tirgu-Mures, Buzau, Brasov, Alexandria, Alba Iulia,
23.01.2017

Tehnician dentar/colaborator

Ceramdent Srl
Bucuresti,
23.01.2017
Pagina 1 din 22 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 423
Axello