Locuri de munca/Anunturi de angajare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Casier, facturist, consilier clienti

Kaleido kaleido
Brasov,
17.02.2018

Mecanic auto electrician auto, tinichigii, vopsitori, pregatitori

Grand Tino Services
Ilfov,
17.02.2018

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
17.02.2018

Muncitori fabrica

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Ilfov, Focsani, Chisinau, Buzau, Braila,
17.02.2018
Max

Sofer livrari in tara

Confidential
Bucuresti,
16.02.2018
Max

Functionar administrativ

Process Color Srl. process-color-srl
Bucuresti,
16.02.2018

Fata sala sau sortatoare

Trendy Top Style
Ploiesti,
16.02.2018

Tamplar

Confidential
Tirgu-Mures, Reghin, Miercurea-Ciuc, Gheorgheni,
16.02.2018

Economist/contabil

Lifelong Learning Solutions Srl lifelong-learning-solutions-srl
Bucuresti,
16.02.2018

Reprezentant vanzari

Confidential
Cluj-Napoca,
16.02.2018

Confectionera

Nastya Lyuba nastya-lyuba
Bucuresti,
16.02.2018

Colaborator client misterios Bucuresti

Ellipse Marketing ellipse-marketing
Bucuresti,
16.02.2018

Consultant vanzari

S.M. Art Design 2004 Srl s-m-art-design-2004-srl
Constanta,
16.02.2018

Lucrator pentru sectorul galvanic

Galvanica Industriale Italia
Arad,
16.02.2018

Intermediar in activitatea financiara si comerciala

Finprom finprom
Arad,
16.02.2018

Operator prelucrare date - Oradea

Finprom finprom
Oradea,
16.02.2018
Max

Reprezentant vanzari

Optimcore Srl
Pitesti, Craiova, Buzau, Bucuresti, Braila,
15.02.2018

Sortator marfuri

Top Textil
Slobozia,
15.02.2018

Sofer distributie/agent vanzari

Proficom Textil Srl proficom-textil-srl
Galati,
15.02.2018

Asistenta medicala

Camin Lili
Bucuresti,
15.02.2018
Pagina 1 din 22 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 428
Axello