Locuri de munca/Anunturi de angajare in Timisoara

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Operator necalificat strunguri cu CNC in Timisoara

LG Mechanics lg-mechanics
Timisoara,
13.12.2017

Sef depozit

DTN-RO Srl dtn-ro-srl
Timisoara,
13.12.2017
Max

Tehnician metrolog pentru Timisoara si Bucuresti

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara, Bucuresti, Toate orasele,
11.12.2017
Max

Tehnician service utilaje de constructii

Corporation Rom-Cons Srl corporation-rom-cons-srl
Timisoara,
07.12.2017

Magazioner depozit unelte si scule constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Timisoara,
07.12.2017

Responsabil vanzari (maghiara)

DTN-RO Srl dtn-ro-srl
Timisoara,
05.12.2017

Operator zincare electrochimica

West Metal S.R.L.
Timisoara,
28.11.2017

Lacatus sudor confectii metalice

West Metal S.R.L.
Timisoara,
28.11.2017

Patiser - Cofetar

BB Cake Boutique bb-cake-boutique
Timisoara,
24.11.2017

Lucrator comercial cofetarie

BB Cake Boutique bb-cake-boutique
Timisoara,
24.11.2017

Reprezentant vanzari corporate si relatii cu clientii in Timisoara

Max Relax max-relax
Timisoara,
23.11.2017

Responsabil tehnic deservire clienti

DTN-RO Srl dtn-ro-srl
Timisoara,
22.11.2017

Gestionar (maghiara)

DTN-RO Srl dtn-ro-srl
Timisoara, Toate orasele,
22.11.2017

Vanzatoare

Sc Zioss Comservice Srl
Timisoara,
17.11.2017

Calcatoreasa atelier productie confectii textile dama

Doll Fashion
Timisoara,
15.11.2017

Specialist sisteme de management al calitatii

LTHD Corporation
Timisoara,
08.11.2017

Manager Inchirieri Auto

Sc Swiso Rent A Car Bucuresti sc-swiso-rent-a-car-bucuresti
Timisoara, Targoviste, Bucuresti,
04.11.2017

Inginer/Tehnician ofertare

DTN-RO Srl dtn-ro-srl
Timisoara,
01.11.2017

Operator facturare/logistica

Sofa Soft Srl sofa-soft-srl
Timisoara,
30.10.2017

Ingrijitoare gradinita privata

Confidential
Timisoara,
24.10.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 93
Axello