Locuri de munca/Anunturi de angajare in Targu Jiu

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Agent vanzari

Confidential
Targu Jiu,
24.03.2017

Reprezentant vanzari, secretara, agent turism

Confidential
Targu Jiu,
23.03.2017

Consultant Vanzari | Sale Manager | Secretara

Patonad Tour Srl patonad-tour-srl
Targu Jiu,
22.03.2017

Infirmiere in Anglia, in azile de batrani. Asigurare medicala gratuita.

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
24.03.2017

Muncitor in pardoseli/ tamplarie

Confidential
Toate orasele,
24.03.2017

Sofer profesionist Bucuresti-Stefanesti

Ahead Logistics Srl
Toate orasele,
23.03.2017

Director hotel - Manager in turism

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
23.03.2017

Mecanic deservent buldoexcavator

Ri 96 Impex S.r.l.
Toate orasele,
23.03.2017

Ajutor bucatar

Confidential
Toate orasele,
23.03.2017

Muncitori dispusi sa invete electricitatea

Confidential
Toate orasele,
23.03.2017

Reprezentant vanzari

Leto Profile Srl leto-profile-srl
Tecuci, Toate orasele,
22.03.2017

Soferi tir comunitate

CleanLux Profesional cleanlux-profesional
Toate orasele,
22.03.2017

Asistent medical generalist recoltare probe biologice

CytoGenomic Medical Laboratory cytogenomic-medical-laboratory
Toate orasele,
22.03.2017

Reprezentant vanzari in turism

Confidential
Toate orasele,
21.03.2017

Reprezentant medical/agent vanzari

A&C Medical Distribution Srl a-c-medical-distribution-srl
Bucuresti, Toate orasele,
20.03.2017

Reprezentant vanzari - distributie zonal

Confidential
Toate orasele,
20.03.2017

Reprezentant vanzari de zona independent pentru masini industria alimentara

Tehnicpan
Toate orasele,
19.03.2017

Sculptori in lemn

Sc Orthodox Art Srl sc-orthodox-art-srl
Toate orasele,
17.03.2017

Barman, ospatar, DJ pe litoral

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
17.03.2017

Personal feminin pentru ingrijire varstnici in Anglia. Contracte legale fara comision!

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
16.03.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 86
Axello