Locuri de munca/Anunturi de angajare in Targoviste

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Grafician

Confidential
Targoviste,
12.07.2016

Operator imprimare

Confidential
Targoviste,
12.07.2016

Manager vanzari / Reprezentant zonal

Confidential
Targoviste, Iasi, Curtea de Arges, Craiova, Buzau,
12.07.2016

Logistics manager - Bucharesti, Targoviste (oil&gas)

Payout Payroll payout-payroll
Targoviste,
08.07.2016

Office manager with active English

Confidential
Targoviste, Cluj-Napoca,
04.07.2016

Manipulant marfuri - abator

Confidential
Targoviste, Ploiesti,
24.06.2016

Coordonator transport / Dispecer

Konpax Trans Srl konpax-trans-srl
Targoviste,
20.06.2016

Ingineri vanzari Prahova, Dambovita, Arges

Parcon Freiwald Srl parcon-freiwald-srl
Targoviste, Ploiesti, Pitesti,
11.06.2016

Croitor

Betania Impex
Targoviste,
01.06.2016

Secretara-agent vanzari prin telefon, cunostinte de contabilitate

Betania Impex
Targoviste,
01.06.2016

Manager in turism

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
30.07.2016

Inginer in constructii, constructor, zidari, macaragii

Confidential
Toate orasele,
30.07.2016
Max

Tehnician telecomunicatii

Proconect Srl proconect-srl
Toate orasele,
29.07.2016

Consilier despagubiri Agent/Manager

Centrul European de Despagubiri centrul-european-de-despagubiri
Toate orasele,
29.07.2016

Zugrav

Hecsi Construct Srl
Toate orasele,
29.07.2016
Max

Mecanic camioane

Fasulo Est Europa Logistica
Toate orasele,
28.07.2016

Montator gresie si faianta cu experienta

Acterim acterim
Toate orasele,
28.07.2016

Zidar polivalent

Acterim acterim
Toate orasele, Strainatate,
28.07.2016

Grafician

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Toate orasele,
27.07.2016

Asistent logistica

Smildon Creativ S.r.l.
Toate orasele,
27.07.2016
Pagina 1 din 8 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 154
Axello