Locuri de munca/Anunturi de angajare in Targoviste

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Distribuitor pliante

Confidential
Campina, Ploiesti, Targoviste, Valenii de Munte,
13.02.2018

Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Tirgu-Mures, Targu Jiu, Targoviste, Sibiu, Constanta,
28.01.2018

Colaborator part-time - client misterios

Ellipse Marketing ellipse-marketing
Targoviste, Drobeta T. Severin, Deva, Botosani, Alba Iulia,
23.01.2018

Manager Inchirieri Auto

Sc Swiso Rent A Car Bucuresti sc-swiso-rent-a-car-bucuresti
Timisoara, Targoviste, Bucuresti,
04.01.2018

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
21.02.2018
Max

Sudor Mig-Mag sau Tig

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2018
Max

Sofer CE

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2018
Max

Mecanic de intretinere Belgia

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2018

Agent scolar

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Toate orasele,
14.02.2018

Tamplari - dulgheri - montatori pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018

Tamplar, circularist

Optim Business Concept
Toate orasele,
12.02.2018

Muncitori necalificati

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Personal confectii metalice si lemn

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Sudori, lacatusi si muncitori necalificati confectii metalice

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Muncitori necalificati in constructii

Top Design Construct top-design-construct
Toate orasele,
10.02.2018

Chef de Partie, Junior Sous Chef, Hotel 4* fara taxe mediere

ExternJob externjob
Toate orasele, Strainatate,
08.02.2018

Soferi echipaj

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
07.02.2018

Soferi TIR

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
07.02.2018

Persoane cu dizabilitati/handicap

Asociatia persoanelor cu dizabilitati Well Roamania asociatia-persoanelor-cu-dizabilitati-well-roamania
Toate orasele,
07.02.2018

Locuri de munca cu contract Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
06.02.2018
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 101
Axello