Locuri de munca/Anunturi de angajare in Slatina

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Zidar

SC Decora Design SRL
Slatina,
20.04.2017

Manipulant

SC Decora Design SRL
Slatina,
20.04.2017

Agent vanzari

SC Decora Design SRL
Slatina,
18.04.2017

Sofer categ. B, C

Confidential
Slatina,
18.04.2017

Agent achizitii

SC Decora Design SRL
Slatina,
18.04.2017

Operator asamblare manuala

Sirvex S.a.
Slatina,
12.04.2017

Tehnician sisteme de securitate

Sc Alimark Dina Security Srl sc-alimark-dina-security-srl
Slatina,
04.03.2017

Electrician

Inelsi Electric Grup
Slatina,
28.02.2017

Lacatusi si sudori

City Solutions city-solutions
Toate orasele,
27.04.2017

Muncitor in constructii cu permis categoria B pentru Franta

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
27.04.2017

Sofer TIR transport marfa in Romania

Confidential
Toate orasele,
24.04.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
21.04.2017

Lucrator comercial

Universal Concrete Srl universal-concrete-srl
Toate orasele,
21.04.2017

Consultant vanzari

Productie Eoliene productie-eoliene
Toate orasele,
21.04.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
19.04.2017

Barman/Ospatar in hoteluri/restaurante din UK - Job de vara pentru studenti

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
19.04.2017

Infirmiere in UK pentru luna Mai, plecari in fiecare weekend!

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
19.04.2017

Reprezentant vanzari food

Euro Activ Srl euro-activ-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Director productie

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Piscicultor

Confidential
Toate orasele,
16.04.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 88
Axello