Locuri de munca/Anunturi de angajare in Slatina

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Agent vanzari

Vlaicu Retail Company Srl vlaicu-retail-company-srl
Targoviste, Slatina, Rosiorii de Vede,
18.10.2017

Lucrator comercial confectii

SC Decora Design SRL
Slatina,
11.10.2017

Ajutor gestionar depozit Slatina

SC Decora Design SRL
Slatina,
06.10.2017

Agent vanzari

SC Decora Design SRL
Slatina,
21.09.2017

Tamplar universal (lucrator PAL)

SC Decora Design SRL
Slatina,
21.09.2017

Sofer categ. B, C

Confidential
Slatina,
21.09.2017

Zugrav - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
19.10.2017

Mecanic auto - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
17.10.2017

Sofer profesionist Bucuresti-Stefanesti

Ahead Logistics Srl
Toate orasele,
17.10.2017

Infirmiere/asistenti medicali pentru azilele din Anglia

Belrao Group belrao-group
Toate orasele,
17.10.2017

Muncitori constructii

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
17.10.2017

Electrician instalatii electrice de joasa si medie tensiune

Const Intop S.R.L.
Toate orasele,
16.10.2017

Consultant Marketing si Publicitate

Nio Consulting Group Srl
Toate orasele,
16.10.2017

Lacatus, instalator

Mont Instal S.r.l.
Toate orasele,
13.10.2017

Instalator (sanitare, gaz, apa), Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
12.10.2017

Reprezentant zonal vanzari

Contisent Srl contisent-srl
Toate orasele,
12.10.2017

Reprezentant punct de lucru

Sc Inproconsa Srl sc-inproconsa-srl
Toate orasele,
12.10.2017

Ingrijire batrani

UK Jobs In Care uk-jobs-in-care
Strainatate, Toate orasele,
12.10.2017

Electrician - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
11.10.2017

Inginer de foraj

Revicond Canaltech Srl
Toate orasele,
10.10.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 74
Axello