Locuri de munca/Anunturi de angajare in Slatina

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Operatori agentii pariuri sportive

Confidential
Slatina, Ilfov, Caracal, Calarasi, Bucuresti,
17.02.2017

Agent vanzari

SC Decora Design SRL
Slatina,
31.01.2017

Tamplar universal (lucrator PAL)

SC Decora Design SRL
Slatina,
31.01.2017

Sofer categ. B, C

Confidential
Slatina,
31.01.2017

Tehnician refill cartuse toner laser, operator refill imprimante

Sc Gia Sistem Srl sc-gia-sistem-srl
Slatina,
23.01.2017

Agent vanzari consumabile vopsitorii auto

Confidential
Slatina, Pitesti, Bucuresti,
11.01.2017

Economist operare date contabilitate primara

Sc Gia Sistem Srl sc-gia-sistem-srl
Slatina,
11.01.2017

Bucatareasa, ospatarita

Confidential
Targu Jiu, Slatina, Petrosani, Drobeta T. Severin, Craiova,
04.01.2017

Ospatar statiunea Venus

Sunquest sunquest
Toate orasele,
23.02.2017

Vopsitor auto

Smart Tehnic Service smart-tehnic-service
Toate orasele, Bucuresti, Giurgiu,
23.02.2017

Electrician auto

Smart Tehnic Service smart-tehnic-service
Toate orasele,
23.02.2017

Agent vanzari

Aced Consult Multimedia
Toate orasele,
22.02.2017

Personal Duty Free Shops - Ocean Jobs

Ocean Jobs ocean-jobs
Toate orasele,
22.02.2017
Max

Operatori masina cusut auto - Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Tapiteri Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Tinichigii Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Strainatate, Toate orasele,
21.02.2017
Max

Vopsitori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Echipatori/Dezechipatori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Inginer horticol / inginer agronom - reprezentant vanzari

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Toate orasele,
20.02.2017

Infirmiere si asistente medicale in UK - Transport decontat si contract full time!

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
20.02.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 88
Axello