Locuri de munca/Anunturi de angajare / Secretariat/Administrativ

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Secretara/Assistant manager (full time)

Optimus Digital Srl optimus-digital-srl
Bucuresti,
26.06.2017

Operator introducere, validare si prelucrare date

Marprom Serv Srl
Ploiesti,
26.06.2017

Operator calculator, relatii cu publicul

By Absolut Car Srl by-absolut-car-srl
Timisoara,
24.06.2017

Asistent manager

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
22.06.2017

Colaborare part-time marketing Bucuresti

Confidential
Bucuresti,
22.06.2017

Asistent evaluator imobiliar

Cociobanu Si Asociatii cociobanu-si-asociatii
Bucuresti,
20.06.2017

Operator introducere validare si prelucrare date

Stefadina Comserv Srl stefadina-comserv-srl
Bucuresti,
19.06.2017

Operator ofertare, facturare

Confidential
Bucuresti,
15.06.2017

Secretara, asistent manager

Ramont Star Srl
Suceava,
13.06.2017

Secretara - Resurse Umane

Sc Saiz Tour Romania Srl sc-saiz-tour-romania-srl
Bucuresti,
13.06.2017

Asistent manager

Confidential
Rimnicu-Vilcea,
08.06.2017

Secretara, relatii cu publicul

Scoala De Soferi Aviatia scoala-de-soferi-aviatia
Galati,
07.06.2017

Specialist vanzari-marketing, promovare on-line, agent vanzari, asistent manager

Confidential
Galati,
06.06.2017

Asistent manager

Ramont Star Srl
Suceava,
06.06.2017

Operator prelucrare date

Confidential
Toate orasele,
06.06.2017

Secretara

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
05.06.2017

Asistent manager

Basatli Metallurgy
Zimnicea,
03.06.2017

Secretara / asistent

Confidential
Ploiesti, Pitesti, Craiova, Bucuresti,
30.05.2017

Asistent manager

Confidential
Ploiesti,
30.05.2017

Secretara

Romcad Grup Srl romcad-grup-srl
Craiova,
26.05.2017
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 41
Axello