Locuri de munca/Anunturi de angajare / Secretariat/Administrativ

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Contabil evidenta primara

Process Color Srl. process-color-srl
Bucuresti,
24.03.2017
Max

Referent Customer Service

Zonemed Biometrix Srl.
Timisoara,
22.03.2017

Consultant Vanzari | Sale Manager | Secretara

Patonad Tour Srl patonad-tour-srl
Targu Jiu,
22.03.2017
Max

Operator back office in limba italiana

Energy Power Commodity Srl
Bucuresti,
21.03.2017

Secretara

Confidential
Constanta,
21.03.2017

Consultant vanzari/operator facturare

Sigemo Impex sigemo-impex
Bucuresti,
21.03.2017

Secretara contabilitate primara

Amadeea Forest Srl
Bistrita,
20.03.2017

Secretara facturare

Protruck Lkw
Bucuresti,
17.03.2017

Asistent manager

Oxygen Servicii oxygen-servicii
Bucuresti,
15.03.2017

Job activitati secretariat/turism

Ebos Tour Srl ebos-tour-srl
Timisoara,
15.03.2017

Asistent Manager PR&C

Confidential
Ploiesti,
13.03.2017

Operator calculator

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Otopeni,
09.03.2017

Operator calculator, asistent manager

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
09.03.2017

Asistent Manager

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Ploiesti, Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
09.03.2017

Secretara - receptie clinica medicala

Clinica Radiologul
Bucuresti,
08.03.2017

Secretara

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
07.03.2017

Job office part-time

Pentanova Automatizari pentanova-automatizari
Oradea,
07.03.2017

Asistent manager

Eco Prod Services Srl
Galati,
06.03.2017

Assistant manager

Isra Center isra-center
Bucuresti,
06.03.2017

Locuri de munca in Germania

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele,
06.03.2017
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 44
Axello