Locuri de munca/Anunturi de angajare / Secretariat/Administrativ

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Operator facturare

Martec Autotehnic Srl martec-autotehnic-srl
Ilfov, Bucuresti,
17.04.2018
Max

Operator back office in limba italiana

Energy Power Commodity SRL
Bucuresti,
13.04.2018

Secretara facturare

Protruck Lkw
Bucuresti,
12.04.2018

Operator PC

Confidential
Bucuresti,
11.04.2018

Asistent manager, Functionar economic, Office Manager, Secretara

Universal Spedition Srl universal-spedition-srl
Timisoara,
05.04.2018

Operator ofertare - facturare

Multi Metal multi-metal
Ploiesti,
04.04.2018

Secretara punct de lucru

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
03.04.2018

Operator PC

Confidential
Toate orasele,
03.04.2018

Secretara

Sc SMA Construct Srl
Cluj-Napoca,
02.04.2018

Operator prelucrare date

Finprom finprom
Arad,
02.04.2018

Asistent manager

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
28.03.2018

Secretara firma medicala

A&C Medical Distribution Srl a-c-medical-distribution-srl
Toate orasele,
28.03.2018

Secretara

A&C Medical Distribution Srl a-c-medical-distribution-srl
Bucuresti,
28.03.2018

Receptionist centru medical

Mediclass Sananova Srl
Bucuresti,
27.03.2018

Secretara, asistent manager

Mary Deutz Srl
Bucuresti,
24.03.2018

Secretara, asistent manager

Mary Deutz Srl
Bucuresti,
24.03.2018

Asistent Manager in Jilava-Ilfov, DOAR absolvent facultate 2017

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
23.03.2018

Asistent manager

Sc Mercali Srl
Brasov,
19.03.2018

Asistent manager/Secretara

Raitradus Srl. raitradus-srl
Craiova,
15.03.2018

Secretara birou executor judecatoresc

Birou Executor Judecatoresc Palea Marius Valerian
Arad,
12.03.2018
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 32
Axello