Locuri de munca/Anunturi de angajare / Secretariat/Administrativ

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Operator calculator

Neramo Srl
Craiova,
22.08.2017

Asistent Manager - Companie servicii IT

Rezolvit rezolvit
Bucuresti,
22.08.2017
Max

Personal administrativ evidenta contabila

SC Saturn S.R.L.
Suceava,
18.08.2017
Max

Operator calculator facturare - desfacere

Italbox Import Export SRL italbox-import-export-srl
Bucuresti, Ilfov,
18.08.2017

Ajutor contabil, inspector resurse umane

Confidential
Craiova,
16.08.2017

Operator ofertare, facturare

Confidential
Bucuresti,
16.08.2017

Receptionera

Beauty Lounge Cosmetics Srl beauty-lounge-cosmetics-srl
Bucuresti,
11.08.2017

Secretara

Uni-Recycling Srl uni-recycling-srl
Bucuresti,
08.08.2017

Secretara

Cycle European cycle-european
Bucuresti,
06.08.2017

Asistent manager

Manox Investment
Iasi,
01.08.2017

Asistent manager / Asistent vanzari

Confidential
Bucuresti,
01.08.2017

Secretara / HR

S.c. Simerom Engineering S.r.l. s-c-simerom-engineering-s-r-l
Bucuresti,
01.08.2017

Personal administrativ evidenta contabila

SC Saturn S.R.L.
Suceava,
01.08.2017

Junior personal administrativ

Fineco Insolvency Sprl fineco-insolvency-sprl
Bucuresti,
27.07.2017

Asistent manager cu contabilitate primara

Target Human Resources Srl-d target-human-resources-srl-d
Ploiesti, Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
26.07.2017

Secretara - receptie

Target Human Resources Srl-d target-human-resources-srl-d
Ploiesti, Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
26.07.2017

Operator introducere si prelucrare date

Parts 4 Cars
Arad,
24.07.2017

Operator prelucrare date

Finprom finprom
Arad,
23.07.2017

Asistent manager

Cialt Asesores Srl
Bucuresti,
20.07.2017

Functionar administrativ

Sc K Zips Ro Srl sc-k-zips-ro-srl
Ploiesti,
19.07.2017
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 37
Axello