Locuri de munca/Anunturi de angajare / Restaurant

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Ospatar statiunea Venus

Sunquest sunquest
Toate orasele,
23.02.2017

Gestionar

Georgio Fast Srl georgio-fast-srl
Constanta,
22.02.2017

Pizzar si lucratori in bucatarie

Confidential
Bucuresti,
20.02.2017

Ospatar

Hotel Dacia Srl hotel-dacia-srl
Bucuresti,
20.02.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
19.02.2017

Bucatar

Unic Partner Invest
Toate orasele,
14.02.2017

Barman/Ospatar in hoteluri/restaurante din UK - Job de vara pentru studenti

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
14.02.2017

Bucatareasa/ menajera/ ingrijitoare copii de L-V ora 09-13

Clima Gold - Holidays By Columb - Superman Service
Bucuresti,
24.01.2017

Ajutor bucatar pizzerie in Bucuresti si Otopeni

Confidential
Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
24.01.2017

Barman, ospatar

Radiani Schiffahrt Management
Toate orasele, Strainatate,
18.01.2017

Bucatar - barman

Sc Calypso Srl
Pitesti,
15.01.2017

Bucatari pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
14.01.2017

Personal vorbitor de limba germana pentru navele de croaziera

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate,
14.01.2017

Lucrator comercial alimentatie publica (Aeroport)

Dnata Catering Srl dnata-catering-srl
Otopeni,
12.01.2017

Bucatar

Confidential
Galati,
11.01.2017

Locuri de munca pe navele de croaziera fluviale - Interviuri in Romania

Ocean Jobs ocean-jobs
Toate orasele, Strainatate,
05.01.2017

Bucatareasa, ospatarita

Confidential
Targu Jiu, Slatina, Petrosani, Drobeta T. Severin, Craiova,
04.01.2017

Nutritionist

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
28.12.2016

Ospatar/a

Confidential
Timisoara,
28.12.2016

Ospatar

Radiani Schiffahrt Management
Strainatate, Toate orasele,
27.12.2016
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 22
Axello