Locuri de munca/Anunturi de angajare / Restaurant

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Ajutor bucatar

Temaki temaki
Cluj-Napoca,
26.08.2016

Preparator produse/ casier

Temaki temaki
Cluj-Napoca,
26.08.2016

Barman-ospatar

Oil Simex Trading S.r.l
Navodari, Constanta,
26.08.2016

Ospatari, cameriste pe navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate,
25.08.2016

Bucatar

Staff Expert HR Consulting staff-expert-hr-consulting
Ploiesti,
19.08.2016

Bucatar/a restaurant si operator fast food

Mandalay Tobacco Srl
Arad,
16.08.2016

Barmanita

Confidential
Dorohoi,
10.08.2016

Bucatari, ospatari, ospatarite, general assistant, ajutor bucatar

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
09.08.2016

Bucatari / bucatari sef – Chef de partie / Commis chef / Demi chef in UK

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
09.08.2016

Bucatar sau ajutor bucatar pentru evenimente (in special nunti)

Confidential
Pitesti,
07.08.2016

Ajutor bucatar

Confidential
Toate orasele,
06.08.2016

Bucatar hotel Angelo

Comtel Focus Sa comtel-focus-sa
Ploiesti, Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
02.08.2016

Ospatari

Sc Hotel Dava Srl
Targoviste,
02.08.2016

Ospatar

Comtel Focus Sa comtel-focus-sa
Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
02.08.2016

Ospatari

Sc Hotel Dava Srl
Toate orasele,
02.08.2016

Manager in turism

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
30.07.2016

Barman, ospatar, ajutor ospatar

Confidential
Brasov,
27.07.2016

Bucatar, Ajutor bucatar

Elgy Servcom S.r.l.
Campulung Mold,
26.07.2016

Bucatari cu experienta pentru Anglia

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
26.07.2016

Bucatareasa, picolita, ajutor in restaurant.

Confidential
Strainatate,
26.07.2016
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 34
Axello