Locuri de munca/Anunturi de angajare / Restaurant

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Ospatarite

Trade Consult Import Export Srl trade-consult-import-export-srl
Cluj-Napoca,
24.04.2017

Bucatar

Silmar Party Club Srl
Resita,
23.04.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
21.04.2017

Bucatareasa/ menajera/ ingrijitoare copii de L-V ora 09-13

Clima Gold - Holidays By Columb - Superman Service
Bucuresti,
21.04.2017

Barman/Ospatar in hoteluri/restaurante din UK - Job de vara pentru studenti

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
19.04.2017

Bucatar

Confidential
Ploiesti,
16.04.2017

Bucatar restaurant Carei

S.c. Trio Clasic S.r.l.
Carei,
07.04.2017

Pizzer, ajutor de bucatar, bucatar, ospatar

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
07.04.2017

Bucatari pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
27.03.2017

Personal vorbitor de limba germana pentru navele de croaziera

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate,
27.03.2017

Ajutor bucatar

Confidential
Toate orasele,
23.03.2017

Barman, ospatar, DJ pe litoral

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
17.03.2017

Ajutor de bucatar

Dnata Catering Srl dnata-catering-srl
Otopeni,
16.03.2017

Lucrator comercial alimentatie publica (Aeroport)

Dnata Catering Srl dnata-catering-srl
Otopeni,
16.03.2017

Bucatar / Ajutor bucatar

Colina Sasului Srl colina-sasului-srl
Tirgu-Mures,
11.03.2017

Bucatar

Xenia Info Srl
Tirgu-Mures,
10.03.2017

Personal fast food

La Matache Food Deliver
Bucuresti,
08.03.2017

Lucrator comercial alimentatie publica (Aeroport)

Dnata Catering Srl dnata-catering-srl
Otopeni,
07.03.2017

Locuri de munca in Germania

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele,
06.03.2017
Pagina 1 din 1 1
Rezultate 0 - 19 din 19
Axello