Locuri de munca/Anunturi de angajare / Restaurant

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Lucrator comercial

Confidential
Suceava,
25.11.2016

Bucatareasa/ menajera/ ingrijitoare copii de L-V ora 09-13

Clima Gold - Holidays By Columb - Superman Service
Bucuresti,
24.11.2016

Personal restaurant

Crin&Morris Srl crin-morris-srl
Bucuresti,
16.11.2016

Personal auxiliar vase de croaziera fluviale

Sc Prestige Jobs Srl sc-prestige-jobs-srl
Toate orasele,
07.11.2016

Administrator/sef sala restaurant

Confidential
Galati,
01.11.2016

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate,
30.10.2016

Ospatar Authentic Restaurant

Job Hunting Trade & Jurnal De Cariera job-hunting-trade-jurnal-de-cariera
Bacau,
28.10.2016

Ajutor bucatar

Temaki temaki
Cluj-Napoca,
26.10.2016

Preparator produse/ casier

Temaki temaki
Cluj-Napoca,
26.10.2016

Asistent vanzari cofetarie

Sc Teamland Srl sc-teamland-srl
Bucuresti,
19.10.2016

Ajutor bucatar

Corporactive Consulting SRL corporactive-consulting-srl
Oradea,
18.10.2016

Barman

Ifacom Impex Srl
Bucuresti,
14.10.2016

Ospatari Restaurant Gala Oradea

Sc Flx Hotels Srl
Toate orasele,
12.10.2016

Ajutor bucatar Restaurant Gala Oradea

Sc Flx Hotels Srl
Toate orasele,
12.10.2016

Pizzar - cuptor cu lemne

Confidential
Codlea,
09.10.2016

Bucatari, chef de partie, demichef, souschef, commis chef, ajutor bucatar - Sesiune interviuri

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
07.10.2016

Bucatari, ospatari, ospatarite, general assistant, ajutor bucatar

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
07.10.2016

Ospatar / barman / F&B asistent

Eurolife Consulting eurolife-consulting
Strainatate, Toate orasele,
07.10.2016

Pizzar, bucatar, lucrator in bucatarie

Fabio Pizza fabio-pizza
Bucuresti,
06.10.2016
Pagina 1 din 1 1
Rezultate 0 - 19 din 19
Axello