Locuri de munca/Anunturi de angajare / Restaurant

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Bucatari pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
27.03.2017

Personal vorbitor de limba germana pentru navele de croaziera

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate,
27.03.2017

Ajutor bucatar

Confidential
Toate orasele,
23.03.2017

Barman, ospatar, DJ pe litoral

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
17.03.2017

Ajutor de bucatar

Dnata Catering Srl dnata-catering-srl
Otopeni,
16.03.2017

Lucrator comercial alimentatie publica (Aeroport)

Dnata Catering Srl dnata-catering-srl
Otopeni,
16.03.2017

Bucatar / Ajutor bucatar

Colina Sasului Srl colina-sasului-srl
Tirgu-Mures,
11.03.2017

Bucatar

Xenia Info Srl
Tirgu-Mures,
10.03.2017

Personal fast food

La Matache Food Deliver
Bucuresti,
08.03.2017

Lucrator comercial alimentatie publica (Aeroport)

Dnata Catering Srl dnata-catering-srl
Otopeni,
07.03.2017

Locuri de munca in Germania

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele,
06.03.2017

Ospatar Hotel 4*, Centru

Sc Delta Concept Imob Srl
Bucuresti,
27.02.2017

Bucatar pe litoral in Venus si in Delta Dunarii, la Sulina

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
26.02.2017

Ospatar statiunea Venus

Sunquest sunquest
Toate orasele,
23.02.2017

Gestionar

Georgio Fast Srl georgio-fast-srl
Constanta,
22.02.2017

Ospatar

Hotel Dacia Srl hotel-dacia-srl
Bucuresti,
20.02.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
19.02.2017

Bucatar

Unic Partner Invest
Toate orasele,
14.02.2017

Barman/Ospatar in hoteluri/restaurante din UK - Job de vara pentru studenti

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
14.02.2017
Pagina 1 din 1 1
Rezultate 0 - 19 din 19
Axello