Locuri de munca/Anunturi de angajare / Restaurant

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Personal hotelier

Corporactive Consulting SRL corporactive-consulting-srl
Oradea,
06.10.2017

Manager Turism - restaurant - Bistro Palace Bucuresti

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
04.10.2017

Barman / barmanita

Circuit Services circuit-services
Bucuresti,
01.10.2017

Barman-Ospatar in Bucuresti

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Bucuresti,
29.09.2017

Restaurant Supervisor Hotel 4 stele

ExternJob externjob
Strainatate,
24.09.2017

Chef de Partie

ExternJob externjob
Strainatate,
24.09.2017

Restaurant Assistant Hotel 4 stele

ExternJob externjob
Strainatate,
24.09.2017

Bucatar Pub Restaurant Anglia Leeds

ExternJob externjob
Strainatate, Toate orasele,
21.09.2017

Shaormar

Big Market Srl
Bucuresti,
17.09.2017

Ospatar / casier 2 persoane (Bucuresti)

Target Human Resources Srl-d target-human-resources-srl-d
Bucuresti,
16.09.2017

Bucatar restaurant Bucuresti - 4 persoane

Target Human Resources Srl-d target-human-resources-srl-d
Bucuresti,
16.09.2017

Spalatori vase - 2 persoane (pentru restaurant Bucuresti)

Target Human Resources Srl-d target-human-resources-srl-d
Bucuresti,
16.09.2017

Ajutor de bucatar - 4 persoane (Bucuresti)

Target Human Resources Srl-d target-human-resources-srl-d
Bucuresti,
16.09.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
13.09.2017

Ospatari, cameriste pe navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate,
13.09.2017

Locuri de munca pe navele de croaziera fluviale -6 companii fluviale Interviuri in Romania

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
13.09.2017

Bucatari pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
13.09.2017

Personal vorbitor de limba germana pentru navele de croaziera

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate,
13.09.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
13.09.2017

Bucatar, ajutor de bucatar, ospatar, barman

Family Job family-job
Timisoara,
08.09.2017
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 27
Axello