Locuri de munca/Anunturi de angajare / Reparatii/Service

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician de intretinere

Woco Pipe System Components Rom Srl woco-pipe-system-components-rom-srl
Satu-Mare,
09.05.2018

Instalator, electrician pentru intretinere si interventii

Confidential
Bucuresti,
09.05.2018

Frigotehnist pentru intretinere si interventii la aparatele de aer conditionat

Confidential
Bucuresti,
09.05.2018

Electrician motoare electrice

Sc Golden Fish
Ploiesti, Ilfov, Bucuresti,
07.05.2018

Instalator sanitare si termice pentru intretinere

Confidential
Bucuresti,
06.05.2018

Tehnician electromecanic

Heli FLT Srl
Bucuresti,
30.04.2018

Tehnolog atelier mobila

Sc Exponential Consult Srl sc-exponential-consult-srl
Targu Jiu,
30.04.2018

Lacatus - lucrator atelier

Hoba Ecologic Air System Srl hoba-ecologic-air-system-srl
Arad,
24.04.2018

Activitate in Libia domeniu petrolier

Confidential
Toate orasele, Strainatate,
23.04.2018

Tehnician electronist case de marcat

Gip Tronic Service '96 S.r.l. gip-tronic-service-96-s-r-l
Bucuresti,
23.04.2018

Rectificator / mecanic utilaje

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Toate orasele,
21.04.2018

Tehnician montare cabluri

Quick Service Srl. quick-service-srl
Constanta,
20.04.2018

Instalator-frigotehnist

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
17.04.2018

Inginer service instalatii

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
17.04.2018

Muncitor necalificat

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
17.04.2018

Mecanic masini de cusut industriale

Vaella Maschinen Srl vaella-maschinen-srl
Bucuresti,
16.04.2018

Mecanic pentru utilaje de constructii si agricole

Ksm Lead Srl ksm-lead-srl
Brasov,
16.04.2018

Electrician intretinere si reparatii

Instant Service Comexim Srl.
Bucuresti,
16.04.2018

Sudor-tinichigiu auto in Timisoara

Autoschrott - Timisoara autoschrott-timisoara
Timisoara,
15.04.2018

Mecanic masini de cusut

Sc Condor Sa
Bucuresti,
15.04.2018
Pagina 2 din 3 1 2 3
Rezultate 21 - 40 din 58
Axello