Locuri de munca/Anunturi de angajare / Reparatii/Service

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Receptioner service auto, mecanic auto si vopsitor/pregatitor auto

TMD Lasting Service Srl
Bucuresti,
23.08.2017

Sudor tobe esapament

Meteor Serv meteor-serv
Bucuresti,
22.08.2017

Sudor mig mag, autogenĀ evacuari auto

Meteor Serv meteor-serv
Bucuresti,
22.08.2017

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
21.08.2017
Max

Ingrijitor intretinere pensiune Bucuresti

Casa Verde Star Srl casa-verde-star-srl
Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
20.08.2017

Frigotehnist in domeniul alimentar (Aeroport)

SC Dnata Catering SRL sc-dnata-catering-srl
Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
18.08.2017
Max

Frigotehnist

EBC HR Solutions ebc-hr-solutions
Bucuresti,
17.08.2017

Tehnician service si montaj aer conditionat

Piese Si Accesorii Pentru Echipamente Horeca
Bucuresti,
07.08.2017

Tehnician service echipamente HORECA

Piese Si Accesorii Pentru Echipamente Horeca
Bucuresti,
07.08.2017

Mecanic

Automatizari Service Mobil Srl
Bucuresti,
05.08.2017

Tehnician echipamente de calcul si retele

Informatics Solutions & Consulting Srl
Brasov,
02.08.2017

Mecanic auto

Auto Krys Tyres auto-krys-tyres
Bucuresti,
01.08.2017

Mecanic auto

Orfescu Srl.
Targu Jiu,
31.07.2017

Frigotehnist in domeniul alimentar (Aeroport)

SC Dnata Catering SRL sc-dnata-catering-srl
Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
31.07.2017

Colaborator instalator sanitare, termice si aer conditionat

Popescu F. Gheorghe Persoana Fizica Autorizata popescu-f-gheorghe-persoana-fizica-autorizata
Alt Oras,
28.07.2017

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
28.07.2017

Electrician

Macosin Srl
Suceava,
28.07.2017

Frigotehnist

Mischel Leonardo Srl. mischel-leonardo-srl
Ploiesti,
27.07.2017

Tehnician ascensoare

Euroservice Ascensoare
Brasov,
26.07.2017

Personal pentru sectie de tamplarie

Confidential
Targu Ocna,
24.07.2017
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 47
Axello