Locuri de munca/Anunturi de angajare / Reparatii/Service

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Tehnician IT

Confidential
Bucuresti,
26.06.2017

Electrician reparatii macarale si utilaje

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Drobeta T. Severin, Craiova,
24.06.2017

Tehnician reparatii utilaje si macarale hidraulice

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Craiova,
24.06.2017

Inginer service centrale termice

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
22.06.2017

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
21.06.2017
Max

Inginer service

Aparatura De Laborator - Sartorom aparatura-de-laborator-sartorom
Timisoara, Craiova, Cluj-Napoca, Bucuresti,
20.06.2017

Personal pentru Franta

Confidential
Toate orasele, Strainatate,
20.06.2017

Personal service auto

Confidential
Bucuresti,
12.06.2017

Tehnician sisteme de securitate

Vector Systems vector-systems
Rimnicu-Vilcea, Bucuresti,
06.06.2017

Tehnician service echipamente HORECA

Piese Si Accesorii Pentru Echipamente Horeca
Bucuresti,
06.06.2017

Sudor autorizat polietilena

Abdon Gaz Term Srl
Toate orasele,
03.06.2017

Sudor electric autorizat

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
03.06.2017

Electrician

Syscami Srl syscami-srl
Galati,
01.06.2017

Electronist / electrician

Confidential
Constanta,
01.06.2017

Tehnician intretinere instalatii termice si sanitare

M&A Clima Services Srl m-a-clima-services-srl
Bucuresti,
26.05.2017

Personal curatenie interioare auto

Glass Tuning
Brasov,
26.05.2017

Instalator instalatii termice, sanitare

M&A Clima Services Srl m-a-clima-services-srl
Bucuresti,
26.05.2017

Frigotehnist

M&A Clima Services Srl m-a-clima-services-srl
Bucuresti,
26.05.2017

Electromecanic intretinere

Hotel Dacia Srl hotel-dacia-srl
Bucuresti,
26.05.2017

Electrician

Macosin Srl
Suceava,
23.05.2017
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 53
Axello