Locuri de munca/Anunturi de angajare / Reparatii/Service

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Instalator-frigotehnist

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
17.04.2018

Inginer service instalatii

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
17.04.2018

Muncitor necalificat

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
17.04.2018

Mecanic masini de cusut industriale

Vaella Maschinen Srl vaella-maschinen-srl
Bucuresti,
16.04.2018

Mecanic pentru utilaje de constructii si agricole

Ksm Lead Srl ksm-lead-srl
Brasov,
16.04.2018

Electrician intretinere si reparatii

Instant Service Comexim Srl.
Bucuresti,
16.04.2018

Sudor-tinichigiu auto in Timisoara

Pfa Tomici Nicolae pfa-tomici-nicolae
Timisoara,
15.04.2018

Mecanic masini de cusut

Sc Condor Sa
Bucuresti,
15.04.2018

Meserias

Sc Dan Import Electrocasnice Srl
Botosani,
11.04.2018

Lacatus mecanic

Sc Hpit 2000 Srl
Bucuresti,
10.04.2018

Tehnician masini si utilaje

HR Professional Advisor hr-professional-advisor
Baia-Mare,
10.04.2018

Sudor

Sc Hpit 2000 Srl
Bucuresti,
10.04.2018

Tehnician sisteme de securitate

Vector Systems vector-systems
Rimnicu-Vilcea,
04.04.2018

Montator aer conditionat

Confidential
Bucuresti,
04.04.2018

Specialisti intretinere utilaje agricole/constructii/auto

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Strainatate, Toate orasele,
03.04.2018

Instalatori sisteme de climatizare, ventilatie, incalzire

Avalon Industry SRL avalon-industry-srl
Ploiesti,
02.04.2018

Tehnician service

Avalon Industry SRL avalon-industry-srl
Ploiesti,
02.04.2018

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
01.04.2018

Mecanic auto, camioane, autocare, autoutilitare

Trans Expedition
Ilfov, Bucuresti,
31.03.2018

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
29.03.2018
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 52
Axello