Locuri de munca/Anunturi de angajare / Reparatii/Service

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician de intretinere si reparatii

Tramet Industry Srl.
Pitesti, Mioveni,
19.10.2018

Instalator (sanitare, termice), Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
16.10.2018

Pregatitor auto

Bilmat Serv SRL
Bucuresti,
15.10.2018

Ingineri/tehnicieni frigotehnisti proiectanti:IF/CT/PH/B/TL/BZ/GR

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Ploiesti, Ilfov, Constanta, Bucuresti,
12.10.2018

Instalator apa si canalizare

Confidential
Constanta,
12.10.2018

Tehnician service utilaje agricole/auto/constructii

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele, Strainatate,
12.10.2018

Tractorist, Combinier, Mecanic Agricol

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
12.10.2018

Mecanici auto

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Strainatate, Toate orasele,
12.10.2018

Sofer, mecanic, responsabil depozit

Sc Mecha Tech Srl sc-mecha-tech-srl
Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
10.10.2018

Mecanic utilaje

Aqua Queen S.r.l.
Ilfov,
10.10.2018

Mecanic masini de cusut industriale

Vaella Maschinen Srl vaella-maschinen-srl
Bucuresti,
05.10.2018

Inginer service centrale termice

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
01.10.2018

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
25.09.2018

Electrician intretinere si reparatii

Confidential
Toate orasele,
24.09.2018

Electromecanic

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Otopeni, Bucuresti,
20.09.2018

Electrician

Sc Baciu Srl
Tulcea,
20.09.2018

Angajez inspector ITP clasa II si III

Trans Expedition
Bucuresti,
08.09.2018

Mecanic auto, camioane, autocare, autoutilitare

Trans Expedition
Bucuresti, Ilfov,
08.09.2018

Instalatori sisteme de climatizare, ventilatie, incalzire

Avalon Industry SRL avalon-industry-srl
Ploiesti,
08.09.2018

Electrician reparatii macarale si utilaje

Load Sys Group
Timisoara, Drobeta T. Severin, Craiova,
03.09.2018
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 32
Axello