Locuri de munca/Anunturi de angajare / Reparatii/Service

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Tehnician electronist cu cunostiinte de programare

Euroconsult
Baia-Mare,
17.08.2018
Max

Vopsitor, pregatitor, tinichigiu auto

Fep European Consultancy fep-european-consultancy
Strainatate, Toate orasele,
16.08.2018

Ingineri commissioning / tehnicieni tehnico comerciali

Volta Marine Srl
Galati, Braila,
16.08.2018
Max

Revizor tehnic auto

G4S Cash Solutions g4s-cash-solutions
Bucuresti,
13.08.2018

Electromecanic

Forgarden S.r.l. forgarden-s-r-l
Suceava,
10.08.2018

Instalator H.V.A.C./ aer conditionat

Pati Cridval Srl pati-cridval-srl
Roman, Piatra Neamt, Bacau,
08.08.2018

Tehnician electromecanic pentru reparat espressoare cafea

General Coffee Srl
Timisoara,
08.08.2018

Ucenic mecanic si mecanic

Eco-green Ville
Bucuresti,
04.08.2018

Instalator - instalatii termice, sanitare

Confidential
Ploiesti,
02.08.2018

Tehnician sisteme de securitate

Smart Office Solutions Srl smart-office-solutions-srl
Pitesti,
01.08.2018

Operator colantare

Inova Systems Apps Srl inova-systems-apps-srl
Bucuresti,
01.08.2018

Sofer, mecanic, responsabil depozit

Sc Mecha Tech Srl sc-mecha-tech-srl
Otopeni, Bucuresti,
31.07.2018

Electrician in constructi

Darabut Electro Instal Srl
Arad,
26.07.2018

Electrician auto

Fomco Prodimpex Srl fomco-prodimpex-srl
Tirgu-Mures,
19.07.2018

Mecanic autocamioane

Fomco Prodimpex Srl fomco-prodimpex-srl
Tirgu-Mures,
19.07.2018

Ingineri/tehnicieni frigotehnisti proiectanti:IF/CT/PH/B/TL/BZ/GR

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Ploiesti, Ilfov, Constanta, Bucuresti,
18.07.2018

Receptionist service

Pecef Tehnica Srl
Bucuresti,
16.07.2018

Lacatus mecanic

Asimo Trading asimo-trading
Brasov,
11.07.2018

Tehnician electronica/electrotehnica

Tecno Euromag Srl tecno-euromag-srl
Buzau,
08.07.2018

Inginer service centrale termice

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
08.07.2018
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 31
Axello