Locuri de munca/Anunturi de angajare / Reparatii/Service

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Inspector ITP

Amro Auto Srl
Sinaia,
19.02.2019

Mecanic auto

Casilia Serv S.r.l.
Codlea,
16.02.2019

Mecanic, electrician, tinichigiu

Randy ATC Srl
Bucuresti,
12.02.2019

Receptioner service auto

Randy ATC Srl
Bucuresti,
12.02.2019

Frezor

Rodax Impex Srl
Bucuresti,
08.02.2019

Lacatus - lucrator atelier

Hoba Ecologic Air System Srl hoba-ecologic-air-system-srl
Arad,
08.02.2019

Spalator camioane Italia

Duant Servicii duant-servicii
Strainatate, Toate orasele,
06.02.2019

Mecanic deservent utilaje

Util Grant Srl
Bucuresti,
05.02.2019

Instalator instalatii termice

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
31.01.2019

Inginer service centrale termice

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
31.01.2019

Vopsitori si lacatus mecanic

Marcip Tech S.r.l. marcip-tech-s-r-l
Focsani,
30.01.2019

Tehnician service centrale termice

Blazon Srl
Sinaia, Cornu, Comarnic, Campina, Breaza,
30.01.2019

Electrotehnicieni

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
29.01.2019

Tehnician sisteme de securitate

Smart Office Solutions Srl smart-office-solutions-srl
Pitesti,
28.01.2019

Mecanic agricol

Agrosez Com Srl agrosez-com-srl
Brasov,
25.01.2019

Muncitor necalificat in domeniul electric

Install Net Srl
Bucuresti,
21.01.2019

Tehnician sisteme de securitate

Install Net Srl
Bucuresti,
21.01.2019

Personal service IT pentru interventii la clientii companiei

Laurent Computers Srl laurent-computers-srl
Constanta,
15.01.2019

Tehnician service unelte industriale

Furitech Srl
Galati,
15.01.2019

Sef compartiment piese schimb service auto

GTE Rep Car Srl
Constanta,
11.01.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 35
Axello