Locuri de munca/Anunturi de angajare / Reparatii/Service

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
21.02.2018

Tehnician Electromecanic

Heli FLT Srl
Bucuresti,
21.02.2018
Max

Mecanic de intretinere Belgia

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2018

Pregatitor vopsitor auto

Motosoft Seo
Bucuresti,
19.02.2018

Rectificator / mecanic

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Tecuci,
19.02.2018

Head Of Service Station - Multinational Company

Confidential
Timisoara,
07.02.2018

Muncitor necalificat in domeniul electric

Install Net Srl
Bucuresti,
06.02.2018

Mecanic - Prelucrator prin aschiere Statie Mecanica

Confidential
Timisoara,
05.02.2018

Instalator sisteme de securitate

Vector Systems vector-systems
Rimnicu-Vilcea,
02.02.2018

Tehnician sisteme de securitate

Vector Systems vector-systems
Rimnicu-Vilcea,
02.02.2018

Instalatori sisteme de securitate

Install Net Srl
Bucuresti,
01.02.2018

Electromecanic

Forgarden S.r.l. forgarden-s-r-l
Suceava,
30.01.2018

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
30.01.2018

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
27.01.2018

Electrician, mecanic auto

Onix Auto Concept Srl
Ilfov,
26.01.2018

Lacatus mecanic

Interfrig Ploiesti interfrig-ploiesti
Ploiesti,
25.01.2018

Vopsitor auto, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
25.01.2018

Inginer service centrale termice

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
24.01.2018

Instalator instalatii termice

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
23.01.2018

Inginer service centrale termice

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
23.01.2018
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 46
Axello