Locuri de munca/Anunturi de angajare / Reparatii/Service

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Lacatus mecanic

J. Christof E & P Services
Tirgu-Mures,
21.06.2018

Mecanic auto

Orfescu Srl.
Targu Jiu,
21.06.2018

Tehnician service HoReCa

Clima Serv Industries Srl.
Ilfov, Bucuresti,
21.06.2018

Rectificator / mecanic utilaje

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Toate orasele,
21.06.2018

Mecanic auto Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
19.06.2018

Instalator termice, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2018
Max

Inginer / Tehnician sisteme efractie, supraveghere video, detectie incendiu

SC TI NET Srl sc-ti-net-srl
Sibiu,
18.06.2018
Max

Tehnician-instalator full time Bucuresti

AquaLight aqualight
Bucuresti,
18.06.2018

Muncitori necalificati parcuri distractii/circuri - Irlanda

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
18.06.2018

Mecanic intretinere reparatie utilaje

Sc RomNed Industrial Foundation Equipment Srl sc-romned-industrial-foundation-equipment-srl
Bucuresti,
15.06.2018

Tehnician mentenanta si service

SC Instal-Simservice SRL sc-instal-simservice-srl
Focsani,
13.06.2018

Ajutor pentru montaj echipamente service auto

Reihmann Technology reihmann-technology
Otopeni,
13.06.2018

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
12.06.2018

Tehnician/mecanic service utilaje de constructii

Mem Impex
Ilfov, Bucuresti,
11.06.2018

Tehnician service unelte industriale

Confidential
Galati,
08.06.2018

Lacatus mecanic

Asimo Trading asimo-trading
Brasov,
07.06.2018

Electrician autorizat ANRE - Bucuresti

Confidential
Bucuresti,
07.06.2018

Instalator autorizat pentru instalatii termice Bucuresti

Confidential
Bucuresti,
07.06.2018

Lacatus mecanic Bucuresti

Confidential
Bucuresti,
07.06.2018

Frigotehnist autorizat Bucuresti

Confidential
Bucuresti,
07.06.2018
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 52
Axello