Locuri de munca/Anunturi de angajare / Reparatii/Service

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
22.10.2017

Hidraulician reparatii hidraulice

Load Sys Group
Toate orasele,
21.10.2017

Mecanic auto

Flormi Car Service Srl flormi-car-service-srl
Bucuresti,
20.10.2017

Electrician pentru stivuitoare

Confidential
Ilfov, Calarasi, Bucuresti,
20.10.2017
Max

Inginer service pentru Bucuresti, Cluj-Napoca si Timisoara

Aparatura De Laborator - Sartorom aparatura-de-laborator-sartorom
Timisoara, Cluj-Napoca, Bucuresti,
17.10.2017

Mecanic auto - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
17.10.2017

Rectificator / mecanic

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Tecuci,
17.10.2017

Instalator H.V.A.C./ aer conditionat

Pati Cridval Srl pati-cridval-srl
Roman, Piatra Neamt, Bacau,
16.10.2017

Electrician in constructi

Darabut Electro Instal Srl
Arad,
16.10.2017

Tehnician service si montaj aer conditionat

Piese Si Accesorii Pentru Echipamente Horeca
Bucuresti,
09.10.2017

Tehnician service echipamente HORECA

Piese Si Accesorii Pentru Echipamente Horeca
Bucuresti,
09.10.2017

Inginer Mecanic

D & G Dynamic Maintenance Group d-g-dynamic-maintenance-group
Toate orasele,
09.10.2017

Tehnician / Inginer Electro-Mecanic / Mecatronist

D & G Dynamic Maintenance Group d-g-dynamic-maintenance-group
Toate orasele,
09.10.2017

Lacatus Mecanic / Tehnician

D & G Dynamic Maintenance Group d-g-dynamic-maintenance-group
Toate orasele,
09.10.2017

Instalator sisteme de securitate

Vector Systems vector-systems
Bucuresti,
06.10.2017

Tehnician sisteme de securitate

Vector Systems vector-systems
Rimnicu-Vilcea, Bucuresti,
06.10.2017

Tehnician pentru sisteme de securitate

Rual Services Srl rual-services-srl
Ilfov, Bucuresti,
06.10.2017

Electrician reparatii macarale si utilaje

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Drobeta T. Severin, Craiova,
05.10.2017

Tehnician reparatii utilaje si macarale hidraulice

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Craiova,
05.10.2017

Mecanic auto

Ebexim Cons Srl ebexim-cons-srl
Brasov,
02.10.2017
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 52
Axello