Locuri de munca/Anunturi de angajare / Reparatii/Service

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electromecanic

Supplier Akt Srl supplier-akt-srl
Tirgu-Mures,
25.02.2017

Tinichigiu auto

Smart Tehnic Service smart-tehnic-service
Giurgiu, Bucuresti,
23.02.2017

Tehnician curenti tari si slabi

AA Tehnic Srl aa-tehnic-srl
Craiova,
23.02.2017

Vopsitor auto

Smart Tehnic Service smart-tehnic-service
Toate orasele, Bucuresti, Giurgiu,
23.02.2017

Electrician auto

Smart Tehnic Service smart-tehnic-service
Toate orasele,
23.02.2017

Tehnician service si montaj aer conditionat

Piese Si Accesorii Pentru Echipamente Horeca
Bucuresti,
22.02.2017

Electrician j.t, m.t, i.t cu permis de conducere categoria B si C

Const Intop S.R.L.
Bucuresti,
22.02.2017

Electronist

Proenerg S.a. proenerg-s-a
Ilfov, Bucuresti,
22.02.2017

Electrican PRAM

Alc Electrical Testing Srl
Bucuresti,
22.02.2017
Max

Muncitori calificati si necalificati paleti

Comelectro Import Export Srl comelectro-import-export-srl
Valenii de Munte, Ploiesti, Bucuresti,
21.02.2017
Max

Tapiteri Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Tinichigii Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Strainatate, Toate orasele,
21.02.2017
Max

Vopsitori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Echipatori/Dezechipatori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017

Sculer matriter, lacatus

Klub Metalia
Timisoara,
19.02.2017

Electrician Bucuresti si frigotehnist

Sc Best Generation Srl sc-best-generation-srl
Bucuresti,
19.02.2017

Mecanic biciclete

Selestian Impex Srl selestian-impex-srl
Oradea,
15.02.2017

Electricieni Scandinavia

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
15.02.2017

Instalator - instalatii termice, sanitare

Confidential
Ploiesti,
15.02.2017

Electrician

S.c Navoprest S.r.l.
Constanta,
15.02.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 64
Axello