Locuri de munca/Anunturi de angajare / Reparatii/Service

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
17.08.2019

Inginer mecanic

AgriBusiness Job agribusiness-job
Navodari,
13.08.2019

Electrician

Energo Pro LC Srl
Tirgu-Mures, Sibiu, Alba Iulia,
09.08.2019

Montator jaluzele / termopane

Wind Decor Srl wind-decor-srl
Brasov,
06.08.2019

Lacatus mecanic

Combavipor Sa
Toate orasele,
02.08.2019

Electrician

Combavipor Sa
Galati, Braila,
02.08.2019

Mecanic auto, vopsitor si tinichigiu

Confidential
Brasov,
29.07.2019

Mecanic masini de cusut industriale

LSM Tex Srl
Bucuresti,
25.07.2019

Electromecanic

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Otopeni, Bucuresti,
22.07.2019

Tehnician sisteme de securitate

Smart Trend Srl smart-trend-srl
Alba Iulia,
19.07.2019

Inginer sisteme de securitate

Smart Trend Srl smart-trend-srl
Alba Iulia,
19.07.2019

Tehnician sisteme de securitate

Smart Office Solutions Srl smart-office-solutions-srl
Pitesti,
15.07.2019

Tehnician case de marcat

A.c. Ando Electronics a-c-ando-electronics
Pascani,
15.07.2019

Electrotehnicieni

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
15.07.2019

Personal dezmembrari auto

Truckdepo Srl truckdepo-srl
Tirgu-Mures,
15.07.2019

Pietrar, mester-faur

Confidential
Vaslui, Iasi,
15.07.2019

Ingineri commissioning / tehnicieni tehnico comerciali

Electric Nav Instal Srl
Galati, Braila,
11.07.2019

Electrician reparatii macarale si utilaje

Load Sys Group
Timisoara, Drobeta T. Severin, Craiova,
09.07.2019

Mecanic hidraulist reparatii utilaje hidraulice

Load Sys Group
Toate orasele,
09.07.2019

Mecanic auto reparatii cutii automate

Mercom Srl mercom-srl
Arad,
08.07.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 25
Axello