Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Ajutor lacatus pentru confectii metalice inox

Distal Mark Srl. distal-mark-srl
Bucuresti,
10.09.2018

Ambalator servetele in Jilava Ilfov

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
09.09.2018

Masinist sau ajutor pentru masina de tiparit rotativa trei culori

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
09.09.2018

Tamplari si vopsitori in lemn masiv

S.c. Wood Gym S.r.l - Lemnaria Jder s-c-wood-gym-s-r-l-lemnaria-jder
Craiova,
08.09.2018

Inginer productie

SC MAR-INA Prodprest SRL
Galati,
06.09.2018

Muncitori necalificati

Confidential
Galati,
06.09.2018

Operator CNC

SC MAR-INA Prodprest SRL
Galati,
06.09.2018

Lacatus mecanic

SC MAR-INA Prodprest SRL
Tulcea, Galati,
06.09.2018

Vopsitor in camp electrostatic

SC MAR-INA Prodprest SRL
Galati,
06.09.2018

Muncitor necalificat

LGK Equipment lgk-equipment
Brasov,
06.09.2018

Operator la masini - unelte cu comanda numerica

Metal Super Laser Srl metal-super-laser-srl
Barlad,
05.09.2018

Lucrator productie publicitara/firme luminoase

Agentia Eurosign SRL agentia-eurosign-srl
Buzau,
05.09.2018

Lacatus mecanic si sudor MIG MAG pentru confectii metalice

LGK Equipment lgk-equipment
Brasov,
04.09.2018

Operator plasma - CNC

Deva Steel Corporation deva-steel-corporation
Hunedoara,
04.09.2018

Personal serigrafie si tampografie

Sc Auto Design Srl
Bacau,
04.09.2018

Locuri de munca cu contract Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
04.09.2018

Muncitor in tamplarie cu sau fara experienta

Sc Wood Fusion Am Srl sc-wood-fusion-am-srl
Targu Jiu,
04.09.2018

Muncitor necalificat

Pelgrim Impex S.r.l
Cluj-Napoca,
29.08.2018

Sortator

Pelgrim Impex S.r.l
Alt Oras, Cluj-Napoca,
29.08.2018

Inginer de productie

Spicarom Srl
Suceava,
29.08.2018
Pagina 3 din 4 1 2 3 4
Rezultate 41 - 60 din 73
Axello