Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitor necalificat

Sc Maero Inventive Solution Srl sc-maero-inventive-solution-srl
Ploiesti,
02.05.2018

Tehnolog atelier mobila

Sc Exponential Consult Srl sc-exponential-consult-srl
Targu Jiu,
30.04.2018

Croitor si Tiparist

Family Job family-job
Timisoara,
26.04.2018

Operator mase plastice

Sc Chivas DC Srl
Rimnicu-Vilcea,
24.04.2018

Croitoreasa

Confidential
Bucuresti,
23.04.2018

Prelucrator prin aschiere

Deverom Mecano Srl
Pitesti, Mioveni,
22.04.2018

Brutari, cocatori, cuptoristi

Panex Grup Srl
Targoviste,
21.04.2018

Sef atelier productie

Multi Metal multi-metal
Ploiesti,
20.04.2018

Inginer chimist cercetare - dezvoltare - chimie organica si/sau petrochimie

Mopeka Impex SRL
Timisoara,
20.04.2018

Chimist/Inginer chimist

Chimopar Trading Srl
Bucuresti,
20.04.2018

Muncitori fabrica

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Ilfov, Focsani, Chisinau, Buzau, Braila,
19.04.2018

Muncitor confectionare ambalaje din carton

Confidential
Cluj-Napoca,
17.04.2018

Mecanic masini de cusut industriale

Vaella Maschinen Srl vaella-maschinen-srl
Bucuresti,
16.04.2018

Personal calificat fabrici de mobila in Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
13.04.2018

Masinist sau ajutor pentru masina de tiparit rotativa trei culori

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
12.04.2018

Meserias

Sc Dan Import Electrocasnice Srl
Botosani,
11.04.2018

Spriter

Prodafum Srl
Ilfov, Bucuresti,
10.04.2018

Afumator carne (fumarist)

Prodafum Srl
Ilfov, Bucuresti,
10.04.2018

Operator injectie

Forta L & A Srl forta-l-a-srl
Tirgu-Mures,
10.04.2018

Lacatus mecanic si muncitor necalificat turnatorie

Pro Pizza Srl pro-pizza-srl
Bucuresti,
05.04.2018
Pagina 2 din 3 1 2 3
Rezultate 21 - 40 din 46
Axello