Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Tamplar montator mobila la comanda

Confidential
Ilfov, Bucuresti,
04.02.2018

Operator utilaj masina fabricat tuburi din beton

Style Construct Srl
Giurgiu,
02.02.2018

Inginer de productie

Spicarom srl
Suceava,
01.02.2018

Tamplar pentru mobilier din lemn si pal

Hudimob Srl. hudimob-srl
Sibiu,
01.02.2018

Doamne pensionare pentru crosetat si retusuri criotorie

Femina Business
Toate orasele,
27.01.2018

Montator tamplar tamplarie pvc si productie

Fantastic Service Srl fantastic-service-srl
Bucuresti,
26.01.2018

Montator sprinklere, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
26.01.2018

Tehnician/confectioner proteze si orteze membre inferioare si superioare, muncitor necalificat.

Sc Rosal Ortopedic Srl
Bucuresti,
25.01.2018

Lucrator productie Ciorogarla

Confidential
Ilfov,
24.01.2018

Sudor mig mag mma

CMBC Soni Srl-d
Orastie,
23.01.2018

Montator / tamplar cu experienta bucatarii / lambriu in Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
22.01.2018

Montator jaluzele si rulouri

Astcom Srl.
Sinaia, Predeal, Comarnic, Campina, Brasov,
22.01.2018

Operator Berar

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Galati, Focsani, Buzau, Braila,
20.01.2018

Muncitor in tamplarie cu sau fara experienta

Sc Wood Fusion AM Srl sc-wood-fusion-am-srl
Targu Jiu,
19.01.2018

Tamplar lemn, finisator-lacuitor

I. I. Gheorghita Ctin Neculai
Roman,
16.01.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
16.01.2018

Tamplar

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
16.01.2018

Inginer Chimist / Chimist / Tehnician Chimist / Laborant

Sc Taygan Metal Press Srl sc-taygan-metal-press-srl
Carei,
16.01.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
16.01.2018

Tamplar, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
15.01.2018
Pagina 2 din 3 1 2 3
Rezultate 21 - 40 din 51
Axello