Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Operator utilaje industriale de profilat tabla

Lio-Metal SRL
Galati,
05.08.2018

Clatitar, patiser

Sc Golden Age Production Srl
Toate orasele,
05.08.2018

Lacarusi, sudori, tineri absolventi liceu sau scoala profesionala, cu sau fara experienta

Rodax Impex Srl
Bucuresti,
04.08.2018

Tamplar

Candle Land Design
Ilfov,
02.08.2018

Sculer matriter

Ecoplast Srl
Bucuresti,
02.08.2018

Operator productie publicitara

Colours Expert Print Srl colours-expert-print-srl
Bucuresti,
31.07.2018

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
30.07.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
30.07.2018

Muncitor necalificat

Nicomel Import Export Srl
Alt Oras, Ploiesti,
27.07.2018

Lucrator productie publicitara

Piu Media One Production piu-media-one-production
Bucuresti,
25.07.2018

Muncitor necalificat

Move Life SRL move-life-srl
Calarasi,
25.07.2018

Brutar

Afer Srl
Iasi,
25.07.2018

Lacatus mecanic

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Slobozia,
24.07.2018

Muncitori necalificati

West Packaging Distribution Srl west-packaging-distribution-srl
Timisoara,
23.07.2018

Tamplari lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
23.07.2018

Tamplar lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
23.07.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
23.07.2018

Muncitor: IF/GR/TR/DB

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Rosiorii de Vede, Oltenita, Giurgiu, Chisinau, Alexandria,
22.07.2018

Tamplar

Calibogdari Srl
Orastie,
15.07.2018

Muncitor calificati si necalificati

M & B Inox m-b-inox
Toate orasele,
12.07.2018
Pagina 2 din 3 1 2 3
Rezultate 21 - 40 din 49
Axello