Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Sef linie de confectii textile

Mardi Paper Production SRL
Pitesti,
22.10.2018

Responsabil linie acoperiri galvanice

Confidential
Pitesti, Mioveni,
19.10.2018

Slefuitor metale

Confidential
Pitesti, Mioveni, Alt Oras,
19.10.2018

Croitori / croitorese

Celesta Boru Pfa celesta-boru-pfa
Sacele, Brasov,
19.10.2018

Ambalatori la un abator in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
18.10.2018

Modelator covrigi si vanzatoare pentru covrigarie si patiserie

Fiba Trading Impex SRL
Bucuresti,
17.10.2018

Sudor, lacatus, muncitor necalificat

Opera Steel Fier Srl opera-steel-fier-srl
Targu Neamt, Roman, Piatra Neamt, Iasi, Bacau,
16.10.2018

Legator manual, confectioner articole carton

Confidential
Bucuresti,
16.10.2018

Sudor si lacatus

Deva Steel Corporation deva-steel-corporation
Hunedoara,
15.10.2018

Prelucrator prin aschiere

Tehnostar Srl
Buzau,
15.10.2018

Montator PAL melaminat

Sc Ghise Design Srl sc-ghise-design-srl
Baia-Mare,
14.10.2018

Montator mobila

Rovere Mobili rovere-mobili
Pitesti, Bucuresti,
12.10.2018

Strungar

Rotherm Srl
Targu Neamt, Roman, Piatra Neamt, Pascani,
10.10.2018

Sef productie

Aqua Queen S.r.l.
Ilfov,
10.10.2018

Operatori in productie

Woco Pipe System Components Rom Srl woco-pipe-system-components-rom-srl
Satu-Mare,
09.10.2018

Operator productie

Aurochs Smart Recruit S.r.l. aurochs-smart-recruit-s-r-l
Brasov,
08.10.2018

Specialist tamplarie aluminiu, pvc, pereti cortina

Dana Cor Impex Srl dana-cor-impex-srl
Bucuresti,
08.10.2018

Tamplar

Pixelmob Srl
Bucuresti,
07.10.2018

Mecanic masini de cusut industriale

Vaella Maschinen Srl vaella-maschinen-srl
Bucuresti,
05.10.2018

Operator utilaje industriale de profilat tabla

Lio-Metal SRL
Galati,
05.10.2018
Pagina 2 din 3 1 2 3
Rezultate 21 - 40 din 55
Axello