Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Prelucrator prin aschiere

Deverom Mecano Srl
Pitesti, Mioveni,
22.06.2018

Sudor

Confidential
Targoviste,
21.06.2018

Operator plasma CNC

Confidential
Targoviste,
21.06.2018

Inginer chimist/textilist - vopsitorie

Uco Tesatura SRL
Giurgiu,
21.06.2018
Max

Sudor mig-mag

Maxmetal Construction Srl. maxmetal-construction-srl
Brasov,
19.06.2018

Croitorese

Sc Aime Cristie Inspired Srl sc-aime-cristie-inspired-srl
Arad,
19.06.2018

Sef linie croitorie, confectioneri textile, calcator

Camelia Magic Style Srl camelia-magic-style-srl
Pitesti,
18.06.2018

Personal productie publicitara

Criomet Construct S.r.l. criomet-construct-s-r-l
Ploiesti,
18.06.2018

Montator echipamente si utilaje industriale

Multi Metal multi-metal
Toate orasele,
18.06.2018

Muncitorii confectii Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
18.06.2018

Sudori, lacatusi si necalificati

Elemente Din Fier Forjat elemente-din-fier-forjat
Timisoara,
16.06.2018

Cofetar

Les Saveurs D Yveline Grup Srl
Bucuresti,
14.06.2018

Montator PAL melaminat

Sc Ghise Design Srl sc-ghise-design-srl
Baia-Mare,
14.06.2018

Macelari Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
14.06.2018

Ambalator servetele in Jilava Ilfov

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
12.06.2018

Masinist sau ajutor pentru masina de tiparit rotativa trei culori

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
12.06.2018

Tamplar montare casute din lemn

Sc Home Lemn Srl
Sibiu,
12.06.2018

Muncitori calificati

Amakron - Head Hunting / Executive Search
Ploiesti,
12.06.2018

Lacatus mecanic

Confidential
Bucuresti,
08.06.2018

Specialist tamplarie aluminiu, pvc, pereti cortina

Dana Cor Impex Srl dana-cor-impex-srl
Bucuresti,
08.06.2018
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 56
Axello