Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Stivuitorist sau necalificat

Be4work Gmbh be4work-gmbh
Strainatate,
18.12.2018

Muncitori pentru lucrari de marmura

Sidora Metal Srl sidora-metal-srl
Toate orasele,
17.12.2018

Confectioner articole carton, legator manual

Confidential
Ilfov, Bucuresti,
17.12.2018

Inginer

Vortex Imperia Fluid
Pitesti,
17.12.2018

Montator/Manipulator materiale publicitare

Schwarz Gruppe Int schwarz-gruppe-int
Tirgu-Mures, Sibiu, Rimnicu-Vilcea, Medias, Alba Iulia,
13.12.2018

Maistru tamplar lemn, sef atelier tamplarie

Prod Com Sighet Srl
Bucuresti,
12.12.2018

Lacatus mecanic

Confidential
Bucuresti,
09.12.2018

Confectioneri textile

Confidential
Ploiesti,
08.12.2018

Muncitori procesat carne UK

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
04.12.2018

Tamplar

Scalemni Srl
Toate orasele,
04.12.2018

Macelari Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
04.12.2018

Lacatus montior confectii metalice

Caldo Montaj
Galati, Braila,
03.12.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
03.12.2018

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
01.12.2018

Lucrator productie publicitara

Piu Media One Production piu-media-one-production
Bucuresti,
01.12.2018

Ajutor cofetar si cofetari Stefan cel Mare

Cofetaria Pasticceria Giuseppina cofetaria-pasticceria-giuseppina
Bucuresti,
28.11.2018

Croitor Alesd

Confidential
Oradea, Alt Oras,
24.11.2018

Muncitor pentru calificare ca tipograf flexo

Cortex Ltd cortex-ltd
Constanta,
24.11.2018

Lacatus mecanic

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Slobozia,
24.11.2018

Brutar

Afer Srl
Iasi,
24.11.2018
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 44
Axello