Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitor necalificat

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
27.03.2017
Max

Muncitoare asamblare

Italbox Import Export SRL italbox-import-export-srl
Bucuresti,
24.03.2017

Tamplar pvc

Expert D&G Srl
Constanta,
24.03.2017

Confectionera textile dama

Doll Fashion
Timisoara,
24.03.2017

Tamplari lemn

Calitate Italiana Srl
Brasov,
22.03.2017

Sudor CO2 (mig mag)

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Ilfov, Bucuresti,
22.03.2017

Sculptor si tamplar

Confidential
Brasov,
22.03.2017

Vopsitor

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Ilfov, Bucuresti,
22.03.2017

Lacatus mecanic

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Ilfov, Bucuresti,
22.03.2017

Muncitori necalificati in industria confectiilor

Time International Trading Srl time-international-trading-srl
Zimnicea, Alexandria,
21.03.2017

Tamplar si montator mobilier

Confidential
Bucuresti,
18.03.2017

Tamplar lemn masiv

Sc Orthodox Art Srl sc-orthodox-art-srl
Breaza,
17.03.2017

Sculptori in lemn

Sc Orthodox Art Srl sc-orthodox-art-srl
Toate orasele,
17.03.2017

Sudori (toate tipurile de sudura)

Bupar Union Srl
Ploiesti,
15.03.2017

Lacatusi constructii metalice / lacatusi tubulatori

Bupar Union Srl
Toate orasele,
15.03.2017

Operator imprimanta textile

Rofobit rofobit
Ilfov, Bucuresti,
14.03.2017

Tamplar PAL si muncitori necalificati - Turda

Salice Comprod Srl salice-comprod-srl
Turda,
14.03.2017

Manipulant marfa si Tamplar PAL

Salice Comprod Srl salice-comprod-srl
Cluj-Napoca,
14.03.2017

Tamplar universal calificat mobilier PAL / lemn

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Pitesti, Mioveni, Campulung Muscel,
13.03.2017

Tamplar universal mobilier lemn si PAL

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Toate orasele,
13.03.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 66
Axello