Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitori fabrica

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Ilfov, Focsani, Chisinau, Buzau, Braila,
19.04.2018

Muncitor confectionare ambalaje din carton

Confidential
Cluj-Napoca,
17.04.2018
Max

Muncitoare / Muncitor sectie Bragadiru

Italbox Import Export SRL italbox-import-export-srl
Ilfov, Bucuresti,
13.04.2018

Personal calificat fabrici de mobila in Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
13.04.2018

Masinist sau ajutor pentru masina de tiparit rotativa trei culori

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
12.04.2018

Meserias

Sc Dan Import Electrocasnice Srl
Botosani,
11.04.2018

Spriter

Prodafum Srl
Ilfov, Bucuresti,
10.04.2018

Afumator carne (fumarist)

Prodafum Srl
Ilfov, Bucuresti,
10.04.2018

Operator injectie

Forta L& A Srl forta-l-a-srl
Tirgu-Mures,
10.04.2018

Lacatus mecanic si muncitor necalificat turnatorie

Pro Pizza Srl pro-pizza-srl
Bucuresti,
05.04.2018

Operator CNC strung/freza

Delcase S.r.l. delcase-s-r-l
Timisoara, Resita, Lugoj,
05.04.2018

Transatori / taietori pentru abator (porc) in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele, Strainatate,
04.04.2018

Operator Berar

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Galati, Focsani, Buzau, Braila,
03.04.2018

Personal serigrafie si tampografie

Sc Auto Design Srl
Bacau,
02.04.2018

Inginer chimist/textilist - vopsitorie

Uco Tesatura Srl
Giurgiu,
30.03.2018

Vopsitor mobila

Asimo Trading asimo-trading
Brasov,
27.03.2018

Lucrator productie publicitara

Piu Media One Production piu-media-one-production
Bucuresti,
25.03.2018

Tamplar lemn, finisator-lacuitor

I. I. Gheorghita Ctin Neculai
Roman,
21.03.2018

Tamplar lemn, finisator-lacuitor

I. I. Gheorghita Ctin Neculai
Roman,
21.03.2018

Responsabile di produzione

Confidential
Timisoara,
20.03.2018
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 45
Axello