Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitori necalificati

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Ilfov, Bucuresti,
21.02.2018

Prelucrator prin aschiere

Deverom Mecano Srl
Pitesti, Mioveni,
20.02.2018

Inginer productie

SC MAR-INA Prodprest SRL
Galati,
19.02.2018

Muncitori fabrica

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Ilfov, Focsani, Chisinau, Buzau, Braila,
17.02.2018

Tamplar

Confidential
Tirgu-Mures, Reghin, Miercurea-Ciuc, Gheorgheni,
16.02.2018

Confectionera

Nastya Lyuba nastya-lyuba
Bucuresti,
16.02.2018

Tamplari - dulgheri - montatori pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018

Confectionera

Azitta Zatta Design Srl azitta-zatta-design-srl
Bucuresti,
12.02.2018

Calcatoreasa

Azitta Zatta Design Srl azitta-zatta-design-srl
Bucuresti,
12.02.2018

Tamplar, circularist

Optim Business Concept
Toate orasele,
12.02.2018

Tipograf tiparitor (masinist principal)

Confidential
Ilfov, Bucuresti,
09.02.2018

Montator tamplarie PVC

Gamaterm Design
Constanta,
06.02.2018

Locuri de munca cu contract Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
06.02.2018

Confectioner textile masinist-pliator

SC Pro Alorys SRL
Braila,
05.02.2018

Cusator in piele, tapiter auto

Ex-Ta Auto SRL ex-ta-auto-srl
Bucuresti,
04.02.2018

Masinist sau ajutor pentru masina de tiparit rotativa trei culori

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
04.02.2018

Tamplar montator mobila la comanda

Confidential
Ilfov, Bucuresti,
04.02.2018

Operator utilaj masina fabricat tuburi din beton

Style Construct Srl
Giurgiu,
02.02.2018

Inginer de productie

Spicarom srl
Suceava,
01.02.2018

Tamplar pentru mobilier din lemn si pal

Hudimob Srl. hudimob-srl
Sibiu,
01.02.2018
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 47
Axello