Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician constructii panouri electrice

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate,
19.08.2019

Muncitor necalificat

Pelgrim Impex S.r.l
Cluj-Napoca,
15.08.2019

Inginer electronist

AgriBusiness Job agribusiness-job
Navodari,
13.08.2019

Inginer mecanic

AgriBusiness Job agribusiness-job
Navodari,
13.08.2019

Inginer chimist

AgriBusiness Job agribusiness-job
Navodari,
13.08.2019

Fete pentru pregatirea pieselor de mobilier pentru vopsire

Premium Front MDF
Brasov,
09.08.2019

Operator productie Ciorogarla

Confidential
Ilfov,
09.08.2019

Confectionere

Cybele 93 Impex Srl cybele-93-impex-srl
Buzau,
07.08.2019

Muncitor in tamplarie cu sau fara experienta

Sc Wood Fusion AM Srl sc-wood-fusion-am-srl
Targu Jiu,
07.08.2019

Confectioner serie pentru echipamente de protectie

Aconso Prod aconso-prod
Bucuresti,
07.08.2019

Inginer CTC ind. alimentara, laborant, muncitori necalificati barbati si femei

Combavipor Sa
Galati,
02.08.2019

Tamplari lemn

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
24.07.2019

Lacatus montator

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
22.07.2019

Muncitori necalificati

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Ilfov, Bucuresti,
22.07.2019

Muncitor atelier

Holistic Management Srl
Bucuresti,
22.07.2019

Tamplar

Sc Bobokids Srl sc-bobokids-srl
Toate orasele,
19.07.2019

Sudor balustrade inox si fier forjat

Confidential
Timisoara,
17.07.2019

Sudor electric pentru armatura

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
15.07.2019

Ambalator servetele in Jilava Ilfov

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
15.07.2019

Initiere macelar

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
15.07.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 33
Axello