Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Lucratori procesare carne

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
08.12.2017

Muncitorii confectii Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
08.12.2017
Max

Operator necalificat strunguri cu CNC in Timisoara

LG Mechanics lg-mechanics
Timisoara,
06.12.2017
Max

Tamplari / rigipsar / zugrav pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
06.12.2017

Croitoreasa

Roh Textile Manufacturers Srl roh-textile-manufacturers-srl
Ilfov,
04.12.2017

Masinist sau ajutor pentru masina de tiparit rotativa trei culori

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
03.12.2017

Tamplar

Candle Land Design
Ilfov,
24.11.2017

Patiser - Cofetar

BB Cake Boutique bb-cake-boutique
Timisoara,
24.11.2017

Muncitori cu experienta in amenajari interioare in Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
21.11.2017

Muncitor productie ambalaje din carton

Confidential
Cluj-Napoca,
20.11.2017

Muncitor (ne) calificat pentru fabrica de hartie

Sc Balo Paper Srl sc-balo-paper-srl
Odorheiu Secuiesc,
20.11.2017

Strungari, frezori, lacatusi mecanici, rectificatori

Sc Hidromold Srl sc-hidromold-srl
Iasi,
20.11.2017

Operator in productie, montaj

Metalsistem Srl
Satu-Mare,
19.11.2017

Tamplar PVC si Aluminiu

Brednis Srl
Brasov,
19.11.2017

Tamplar - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
16.11.2017

Cizmar, cizmar faltuitor

S.c. Moldoveanu Comimpex S.r.l.
Ploiesti,
16.11.2017

Operatori mase plastice cu si fara experienta

Tody Plast Arges
Pitesti,
16.11.2017

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
16.11.2017

Calcatoreasa atelier productie confectii textile dama

Doll Fashion
Timisoara,
15.11.2017

Muncitori necalificati

Aliweb Candles Srl aliweb-candles-srl
Ilfov,
05.11.2017
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 34
Axello