Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Muncitoare / Muncitor sectie Bragadiru

Italbox Import Export SRL italbox-import-export-srl
Bucuresti,
27.04.2017

Lacatusi si sudori

City Solutions city-solutions
Toate orasele,
27.04.2017

Cusatoreasa incaltaminte

Brand Manufactury
Cluj-Napoca,
27.04.2017

Sudori si lacatusi

City Solutions city-solutions
Ilfov, Bucuresti,
27.04.2017

Muncitor mobila, tamplar

Supermob S.r.l. supermob-s-r-l
Rimnicu-Vilcea,
27.04.2017

Talpuitor incaltaminte

Brand Manufactury
Cluj-Napoca,
27.04.2017

Operator mase plastice

SC Frilame SRL
Timisoara,
26.04.2017
Max

Muncitori calificati si necalificati paleti

Comelectro Import Export Srl comelectro-import-export-srl
Valenii de Munte, Ploiesti, Bucuresti,
25.04.2017
Max

Lacatus mecanic

Servmetro Srl
Oltenita,
25.04.2017

Operator slefuire mdf, lemn

Galdo Colors Srl-d
Bucuresti,
24.04.2017

Vopsitor piese mobilier (lemn, mdf)

Galdo Colors Srl-d
Bucuresti,
24.04.2017

Operator in productie publicitara - colator

Impuls Production
Bucuresti,
24.04.2017

Consultant vanzari

Productie Eoliene productie-eoliene
Toate orasele,
21.04.2017

Lacatus confectii metalice

Green Cost green-cost
Ilfov, Bucuresti,
20.04.2017

Turnatori formatori

Green Cost green-cost
Ilfov, Bucuresti,
20.04.2017

Operator CNC

MBA Absolut
Turda,
20.04.2017

Sudor (MIG-MAG)

Energo Sa
Zarnesti, Sfantu Gheorghe, Codlea, Brasov,
19.04.2017

Director productie

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Muncitor in tamplarie lemn sau pvc

Apostu Miraj Soft Srl.
Buzau,
14.04.2017

Operator asamblare manuala

Sirvex S.a.
Slatina,
12.04.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 76
Axello