Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Sudor MIG-MAG si/sau TIG

Metal Tech Precision Parts SRL
Brasov,
17.08.2018

Controlor CTC

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
16.08.2018
Max

Tamplar PVC si AL

Confidential
Toate orasele,
15.08.2018
Max

Personal calificat si necalificat in productie

CSA Recruitment csa-recruitment
Strainatate, Toate orasele,
14.08.2018

Montator PAL melaminat

Sc Ghise Design Srl sc-ghise-design-srl
Baia-Mare,
14.08.2018

Macelari Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
14.08.2018

Muncitor necalificat

Move Life SRL move-life-srl
Calarasi,
13.08.2018

Tamplar montare casute din lemn

Sc Home Lemn Srl
Sibiu,
13.08.2018

Muncitori fabrica

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Ilfov, Focsani, Chisinau, Buzau, Braila,
12.08.2018

Operatori in productie

Woco Pipe System Components Rom Srl woco-pipe-system-components-rom-srl
Satu-Mare,
09.08.2018

Tamplar

Sc Home Lemn Srl
Sibiu,
09.08.2018

Personal fabrica confectii

Confidential
Bacau,
09.08.2018

Sudor si lacatus

Deva Steel Corporation deva-steel-corporation
Hunedoara,
09.08.2018

Dulgher

Sc Home Lemn Srl
Sibiu,
09.08.2018

Muncitor necalificat

Sc Home Lemn Srl
Sibiu,
09.08.2018

Specialist tamplarie aluminiu, pvc, pereti cortina

Dana Cor Impex Srl dana-cor-impex-srl
Bucuresti,
08.08.2018

Operator utilaje industriale de profilat tabla

Lio-Metal SRL
Galati,
05.08.2018

Clatitar, patiser

Sc Golden Age Production Srl
Toate orasele,
05.08.2018

Lacarusi, sudori, tineri absolventi liceu sau scoala profesionala, cu sau fara experienta

Rodax Impex Srl
Bucuresti,
04.08.2018

Tamplar

Candle Land Design
Ilfov,
02.08.2018
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 48
Axello