Locuri de munca/Anunturi de angajare / Productie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitor mobila, tamplar

Supermob S.r.l. supermob-s-r-l
Rimnicu-Vilcea,
25.02.2017
Max

Muncitoare asamblare

Italbox Import Export SRL italbox-import-export-srl
Bucuresti,
24.02.2017

Inginer TCM

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
24.02.2017

Croitor, confectioner textil

Confidential
Bucuresti,
24.02.2017

Maistru

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
24.02.2017

Taietor-Tipograf

Confidential
Timisoara,
22.02.2017

Masinist offset

Confidential
Timisoara,
22.02.2017
Max

Muncitori calificati si necalificati paleti

Comelectro Import Export Srl comelectro-import-export-srl
Valenii de Munte, Ploiesti, Bucuresti,
21.02.2017
Max

Operatori masina cusut auto - Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017

Sef productie (maistru) confectii metalice

Lgk Equipment lgk-equipment
Brasov,
21.02.2017
Max

Sudor mig-mag

Maxmetal Construction Srl. maxmetal-construction-srl
Brasov,
20.02.2017

Lacatus confectii metalice

Confidential
Ploiesti,
20.02.2017

Sculer matriter, lacatus

Klub Metalia
Timisoara,
19.02.2017

Strungari universali

Sc Industrial Prodcom Srl
Craiova,
17.02.2017

Operatori strung CNC (FANUC / OSAI)

Sc Industrial Prodcom Srl
Craiova,
17.02.2017

Personal serigrafie si tampografie

Sc Auto Design Srl
Bacau,
17.02.2017

Operatori centre frezat 3 si 4 axe (FANUC)

Sc Industrial Prodcom Srl
Craiova,
17.02.2017

Director productie

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
16.02.2017

Operator strung si freza CNC - sistem Fanuc

Westmetal S.r.l.
Timisoara,
15.02.2017

Inginer chimist vopsitorie in camp electrostatic

Confidential
Galati,
15.02.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 68
Axello