Locuri de munca/Anunturi de angajare in Ploiesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Broker de asigurari & credite

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Valenii de Munte, Targoviste, Satu-Mare, Ploiesti, Buzau,
19.02.2019

Operator pariuri sportive - PLOIESTI

Fly Point Ro Srl fly-point-ro-srl
Ploiesti,
15.02.2019

Coordonare si supraveghere pe linie de SSM in constructii

Eco-Tehno-Cons Security Srl eco-tehno-cons-security-srl
Ploiesti, Galati, Bucuresti,
02.02.2019

Sofer manipulant

Sc Corsim Srl
Ploiesti,
31.01.2019

Medic de familie cu competente de acupunctura si homeopatie

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Bucuresti, Ilfov, Ploiesti,
16.01.2019

Sofer

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
16.01.2019

Asistent manager - AHR - Ploiesti

Agentia Nationala AHR Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Ploiesti,
08.01.2019

Ingineri/tehnicieni frigotehnisti proiectanti:IF/CT/PH/B/TL/BZ/GR

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Ploiesti, Ilfov, Constanta, Bucuresti,
07.01.2019

Secretara

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
31.12.2018

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
31.12.2018

Inginer proiectare instalatii utilizare gaze naturale

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
31.12.2018

Instalator autorizat si neautorizat

Confidential
Ploiesti,
28.12.2018

Agent vanzari

Dexon Office srl dexon-office-srl
Toate orasele,
21.02.2019

Vanzatori ambulanti

Sc Ne & Ro Invest Srl sc-ne-ro-invest-srl
Toate orasele,
20.02.2019

Muncitori spatii verzi

Garden Creativ Design Srl garden-creativ-design-srl
Toate orasele,
17.02.2019

Operatori pariuri sportive - BUCURESTI

Fly Point Ro Srl fly-point-ro-srl
Toate orasele,
15.02.2019

Agent / agenta turism

Confidential
Toate orasele,
06.02.2019

Spalator camioane Italia

Duant Servicii duant-servicii
Strainatate, Toate orasele,
06.02.2019

Reprezentant vanzari

Media Design
Toate orasele,
02.02.2019

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
31.01.2019
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 52
Axello