Locuri de munca/Anunturi de angajare in Ploiesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Consilier Vanzari Bookstop Litera

Grupul Editorial Litera grupul-editorial-litera
Timisoara, Sibiu, Ploiesti, Bucuresti, Brasov,
23.03.2020

Agent distributie materiale pentru societate

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
22.03.2020

Agent vanzari/distributie

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
20.03.2020

Secretara

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
07.03.2020

Sofer profesionist

Truck Euro Express Srl
Ploiesti,
25.02.2020

Web designer

Vortex Info Srl vortex-info-srl
Ploiesti,
05.02.2020

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Toate orasele,
20.03.2020

Inginer CFDP

Confidential
Toate orasele,
16.03.2020

Persoana ingrijire permanenta batran imobilizat

Confidential
Toate orasele,
02.03.2020

Muncitori agricultura Olanda

Gathering For Jobs Srl gathering-for-jobs-srl
Strainatate, Toate orasele,
02.03.2020

Muncitori pentru lucrari de marmura

Sidora Metal Srl sidora-metal-srl
Toate orasele,
02.03.2020

Muncitori necalificati parcuri distractii/circuri - Irlanda

Gathering For Jobs Srl gathering-for-jobs-srl
Strainatate, Toate orasele,
02.03.2020

Personal pentru abator in Marea Britanie

Gathering For Jobs Srl gathering-for-jobs-srl
Strainatate, Toate orasele,
02.03.2020

Dulgher in constructii, Olanda

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
27.02.2020

Electrician constructii panouri electrice

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
26.02.2020

Operator text si imagine

Magia Luminii De Aur Srl magia-luminii-de-aur-srl
Toate orasele,
26.02.2020

Remote Talent Acquisition Specialist

Hoxton Circle hoxton-circle
Toate orasele,
22.02.2020

Reprezentant vanzari

Imocon Srl imocon-srl
Toate orasele,
21.02.2020

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2020

Consultant Marketing (angajati, pensionari)

Confidential
Toate orasele,
17.02.2020
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 26
Axello