Locuri de munca/Anunturi de angajare in Ploiesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Broker de asigurari & credite

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Valenii de Munte, Targoviste, Satu-Mare, Ploiesti, Buzau,
22.04.2019

Sofer livrator

Arochim Srl
Ploiesti,
18.04.2019

Operator telesales

Arochim Srl
Ploiesti,
18.04.2019

Lacatus electromecanic

Break Sistems Srl
Ploiesti, Brasov,
09.04.2019

Tehnician sisteme de securitate/Electrician

Break Sistems Srl
Ploiesti, Brasov,
09.04.2019

Traducator autorizat

Agentia Nationala AHR Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Ploiesti,
27.03.2019

Consultant imobiliar

Force Imob (I.I. Neagu D Gabriela Georgeta) force-imob-i-i-neagu-d-gabriela-georgeta
Ploiesti,
27.03.2019

Sofer

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
18.03.2019

Asistent manager - AHR - Ploiesti

Agentia Nationala AHR Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Ploiesti,
10.03.2019

Secretara

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
02.03.2019

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
02.03.2019

Inginer proiectare instalatii utilizare gaze naturale

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
02.03.2019

Inspector SSM

Marprom Serv Srl
Ploiesti,
24.02.2019

Asistent Manager

Marprom Serv Srl
Ploiesti,
24.02.2019

Vanzatori ambulanti

Sc Ne & Ro Invest Srl sc-ne-ro-invest-srl
Toate orasele,
22.04.2019

Agent de securitate

Securitas Services Romania Srl securitas-services-romania-srl
Toate orasele,
19.04.2019

Bucatari, gratargii, patiseri, casieri, ajutor bucatarie

Complex Debarcader complex-debarcader
Toate orasele,
15.04.2019

Inginer vanzari

Patrascu & Gane Engineering Company Srl patrascu-gane-engineering-company-srl
Toate orasele,
12.04.2019

Inginer vanzari (si sau) service masini unelte

Patrascu & Gane Engineering Company Srl patrascu-gane-engineering-company-srl
Toate orasele,
12.04.2019

Marketing Representative in Romania

Mutlusan Plastik Elektrik San Ve Tic As mutlusan-plastik-elektrik-san-ve-tic-as
Toate orasele,
09.04.2019
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 71
Axello