Locuri de munca/Anunturi de angajare in Ploiesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Timisoara, Ploiesti, Craiova, Cluj-Napoca, Bucuresti,
07.05.2021

Gestionar showroom instalatii termice si sanitare

PVG Company Srl pvg-company-srl
Ploiesti,
14.04.2021

Reprezentant vanzari - Telemunca

Beneficii Flexibile Srl beneficii-flexibile-srl
Ploiesti, Ilfov, Constanta, Buzau, Bucuresti,
09.04.2021

Agent suport clienti - Telemunca

Beneficii Flexibile Srl beneficii-flexibile-srl
Ploiesti, Ilfov, Constanta, Buzau, Bucuresti,
09.04.2021

Asistent manager

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Ploiesti,
23.03.2021

Job suplimentar part/full-time, reprezentant medical, valabil toata tara

Radiance Service Srl radiance-service-srl
Ploiesti, Constanta, Bucuresti, Brasov, Toate orasele,
14.03.2021
Max

Consultant Asigurari, Credite, Turism & Imobilare

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
09.05.2021
Max

Nutritionist - Director restaurant

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
05.05.2021

Soferi profesionisti cu atestat

Sprit Top Distribution S.r.l. sprit-top-distribution-s-r-l
Toate orasele,
20.04.2021

Strungar - frezor, lacatus mecanic si sudor

Novus Srl
Toate orasele,
15.04.2021

Agent Vanzari - tesaturi si paturi din lana

Stofe Buhusi Sa
Toate orasele,
14.04.2021

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
14.04.2021

Agent vanzari clipuri publicitare

Nexoria Srl nexoria-srl
Toate orasele,
12.04.2021

Marketing sales job

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
12.04.2021

Montator stupi de albine (tamplar)

Beehive4u Build Srl beehive4u-build-srl
Toate orasele,
03.04.2021

Colaboratori - Reprezentanti vanzari

Tooltech International Srl.
Toate orasele,
28.03.2021

Colaboratori - Reprezentanti vanzari

Activ SDA SRL
Toate orasele,
27.03.2021

Agent vanzari

Activ SDA SRL
Toate orasele,
27.03.2021

Montator tamplarie PVC

Perfect Design Srl
Toate orasele,
25.03.2021

Traducator autorizat limba germana

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
23.03.2021
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 29
Axello