Locuri de munca/Anunturi de angajare in Ploiesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Traducator autorizat

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Ploiesti,
21.11.2020

Asistent manager - AHR - Ploiesti

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Ploiesti,
21.11.2020

Asistent manager

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Ploiesti,
21.11.2020

Inginer proiectant utilaje industriale

Multimetal Technology multimetal-technology
Ploiesti,
06.11.2020

Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Sebes, Rimnicu-Vilcea, Ploiesti, Pitesti,
13.10.2020
Max

Consultant Asigurari, Credite, Turism & Imobilare

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
26.11.2020

Responsabil tehnic ofertare HVAC

DTN Group Commerce SRL dtn-group-commerce-srl
Toate orasele,
25.11.2020

Inginer constructor de santier

Casa Invest Srl
Toate orasele,
23.11.2020

Traducator limba ebraica-ivrit-engleza - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.11.2020

Traducatori / interpreti autorizati sau nativi vorbitori de limbi straine

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.11.2020

Traducator limba daneza-slovena-macedoneana - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.11.2020

Traducator autorizat limba germana

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.11.2020

Personal curatenie

Confidential
Constanta, Toate orasele,
16.11.2020

Reprezentant vanzari

Tafi Trade tafi-trade
Toate orasele,
26.10.2020

Inginer proiectant structuri metalice

Rotherm Srl
Toate orasele,
25.10.2020

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
21.10.2020

Lacatus mecanic

Combavipor Sa
Toate orasele,
20.10.2020

Distribuitori, agenti de vanzari scule si unelte de constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Toate orasele,
13.10.2020

Planner valabil toata tara

Radiance Service Srl radiance-service-srl
Toate orasele,
30.09.2020

Reprezentant vanzari

Radiance Service Srl radiance-service-srl
Toate orasele,
30.09.2020
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 30
Axello