Locuri de munca/Anunturi de angajare in Ploiesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician

Conil Elcom Srl
Ploiesti,
23.01.2017

Electrician

Conil Elcom Srl
Ploiesti,
23.01.2017

Electrician

Conil Elcom Srl
Ploiesti,
23.01.2017

Inginer vanzari

Parcon Freiwald Srl parcon-freiwald-srl
Targoviste, Ploiesti, Mioveni,
20.01.2017

Instalator gaze

Confidential
Ploiesti,
20.01.2017

Operator celula afumare, transator, operator umplere

Lantul Carpatin Impex Srl
Ploiesti,
18.01.2017

Web programmer / programator PHP

Eweb Infopro Srl eweb-infopro-srl
Ploiesti,
18.01.2017
Max

Muncitori calificati si necalificati paleti

Comelectro Import Export Srl comelectro-import-export-srl
Valenii de Munte, Ploiesti, Bucuresti,
17.01.2017
Max

Contabil cu experienta in evidenta contabila completa (contabil sef)

Comelectro Import Export Srl comelectro-import-export-srl
Valenii de Munte, Ploiesti, Bucuresti,
17.01.2017
Max

Reprezentant comercial

Comelectro Import Export Srl comelectro-import-export-srl
Ploiesti, Bucuresti,
17.01.2017

Electrician auto

Stratus Solutions Service stratus-solutions-service
Ploiesti,
16.01.2017

Agenti de paza cu atestat

S.c. Protection Objectives Persons & Informations S.r.l. s-c-protection-objectives-persons-informations-s-r-l
Sibiu, Ploiesti, Bucuresti,
15.01.2017

Operator calculator pentru contabilitate primara si facturare

Psm Energo Constructii
Ploiesti,
13.01.2017

Consilier credite Bucuresti

Erb Retail Services erb-retail-services
Ploiesti, Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
03.01.2017

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
03.01.2017

Instalatori sisteme de climatizare

Avalon Industry SRL
Ploiesti,
18.12.2016

Tehnician reparatii platforme autoridicatoare si nacele

Nairolf Servicii S.r.l. nairolf-servicii-s-r-l
Ploiesti,
11.12.2016

Contabil autorizat

Nairolf Servicii S.r.l. nairolf-servicii-s-r-l
Ploiesti,
11.12.2016

Motostivuitorist

Sipex Company sipex-company
Ploiesti,
09.12.2016

Tehnician Service HVAC - Frigotehnist

Instal Expert Srl instal-expert-srl
Ploiesti, Pitesti, Lugoj, Craiova, Bucuresti,
06.12.2016
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 79
Axello