Locuri de munca/Anunturi de angajare in Pitesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Content editor magazin online

Master Security Instal Srl master-security-instal-srl
Pitesti,
28.04.2021

Sudori si lacatusi pentru atelier confectii metalice

Belvedere Company belvedere-company
Rimnicu-Vilcea, Pitesti, Bals, Alt Oras,
28.03.2021

Mecanic / operator utilaje

Confidential
Pitesti,
19.03.2021

Electrician

Confidential
Pitesti,
19.03.2021

Planner

Radiance Service Srl radiance-service-srl
Toate orasele,
14.05.2021

Job suplimentar, part/full-time, recruiter, valabil toata tara

Radiance Service Srl radiance-service-srl
Toate orasele,
14.05.2021
Max

Nutritionist - Director restaurant

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
12.05.2021

Sofer TIR Comunitate

Aliand Consulting SRL aliand-consulting-srl
Toate orasele, Strainatate,
12.05.2021
Max

Consultant Asigurari, Credite, Turism & Imobilare

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
09.05.2021

Soferi profesionisti cu atestat

Sprit Top Distribution S.r.l. sprit-top-distribution-s-r-l
Toate orasele,
20.04.2021

Strungar - frezor, lacatus mecanic si sudor

Novus Srl
Toate orasele,
15.04.2021

Agent Vanzari - tesaturi si paturi din lana

Stofe Buhusi Sa
Toate orasele,
14.04.2021

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
14.04.2021

Agent vanzari clipuri publicitare

Nexoria Srl nexoria-srl
Toate orasele,
12.04.2021

Marketing sales job

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
12.04.2021

Montator stupi de albine (tamplar)

Beehive4u Build Srl beehive4u-build-srl
Toate orasele,
03.04.2021

Colaboratori - Reprezentanti vanzari

Tooltech International Srl.
Toate orasele,
28.03.2021

Colaboratori - Reprezentanti vanzari

Activ SDA SRL
Toate orasele,
27.03.2021

Agent vanzari

Activ SDA SRL
Toate orasele,
27.03.2021

Montator tamplarie PVC

Perfect Design Srl
Toate orasele,
25.03.2021
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 22
Axello