Locuri de munca/Anunturi de angajare in Pitesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Inginer telecomunicatii

SC Teletrans SA
Pitesti,
13.08.2018

Tehnician sisteme de securitate

Smart Office Solutions Srl smart-office-solutions-srl
Pitesti,
01.08.2018

Inginer constructii metalice

TBM Pitesti tbm-pitesti
Pitesti,
01.08.2018

Inginer mentenanta telecomunicatii

SC Teletrans SA
Pitesti,
17.07.2018

Operator mase plastice (extruderist)

Selfplast Invest Srl selfplast-invest-srl
Pitesti,
16.07.2018

Sofer TIR Comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Targu Jiu, Pitesti, Craiova, Buzau, Brasov,
25.06.2018

Prelucrator prin aschiere

Deverom Mecano Srl
Pitesti, Mioveni,
22.06.2018

Sofer TIR Comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Targoviste, Slatina, Rimnicu-Vilcea, Pitesti, Craiova,
21.06.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
19.08.2018

Curier / sofer

Sc Family Job Srl sc-family-job-srl
Toate orasele,
17.08.2018
Max

Sofer profesionist

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
16.08.2018
Max

Vopsitor, pregatitor, tinichigiu auto

Fep European Consultancy fep-european-consultancy
Strainatate, Toate orasele,
16.08.2018
Max

Tamplar PVC si AL

Confidential
Toate orasele,
15.08.2018
Max

Personal calificat si necalificat in productie

CSA Recruitment csa-recruitment
Strainatate, Toate orasele,
14.08.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
14.08.2018

Macelari Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
14.08.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
13.08.2018

Reprezentant vanzari zonal

Confidential
Toate orasele,
13.08.2018

Ingineri automatizari

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
12.08.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
10.08.2018
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 75
Axello