Locuri de munca/Anunturi de angajare in Pitesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Inginer proiectant mecanic

Constructii Masini Speciale Srl
Pitesti,
19.04.2017

Strungar strunguri clasice

Rodiesel Service
Pitesti,
16.04.2017

Agent vanzari consumabile vopsitorii auto

Confidential
Pitesti, Bucuresti, Braila,
14.04.2017

Operator strung cnc

Rodiesel Service
Pitesti,
14.04.2017

Mecanic auto

Sc Calypso Srl
Pitesti,
17.03.2017

Tamplar universal calificat mobilier PAL / lemn

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Pitesti, Mioveni, Campulung Muscel,
13.03.2017

Tehnician Service HVAC - Frigotehnist

Instal Expert Srl instal-expert-srl
Ploiesti, Pitesti, Lugoj, Cluj-Napoca, Bucuresti,
01.03.2017

Consultant vanzari

S.C. Fin Watch S.R.L.
Targoviste, Ploiesti, Pitesti, Giurgiu, Bucuresti,
26.02.2017

Sofer TIR transport marfa in Romania

Confidential
Toate orasele,
24.04.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
21.04.2017

Lucrator comercial

Universal Concrete Srl universal-concrete-srl
Toate orasele,
21.04.2017

Consultant vanzari

Productie Eoliene productie-eoliene
Toate orasele,
21.04.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
19.04.2017

Barman/Ospatar in hoteluri/restaurante din UK - Job de vara pentru studenti

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
19.04.2017

Infirmiere in UK pentru luna Mai, plecari in fiecare weekend!

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
19.04.2017

Reprezentant vanzari food

Euro Activ Srl euro-activ-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Director productie

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Piscicultor

Confidential
Toate orasele,
16.04.2017

Sef ferma piscicola

Logitax Srl
Toate orasele,
16.04.2017

Asistent manager

Confidential
Toate orasele,
15.04.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 88
Axello