Locuri de munca/Anunturi de angajare in Pitesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Tehnician sisteme de securitate

Smart Office Solutions Srl smart-office-solutions-srl
Pitesti,
26.11.2018

Sofer TIR Comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Targu Jiu, Pitesti, Craiova, Buzau, Brasov,
26.11.2018

Sofer TIR Comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Targoviste, Slatina, Rimnicu-Vilcea, Pitesti, Craiova,
22.11.2018

Sofer TIR Comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Pitesti,
21.11.2018

Electrician

Electro Metal Construct Emco S.r.l electro-metal-construct-emco-s-r-l
Pitesti,
23.10.2018

Devizier tehnic mobilier

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Pitesti, Mioveni, Campulung Muscel, Alt Oras,
22.10.2018

Sef linie de confectii textile

Mardi Paper Production SRL
Pitesti,
22.10.2018

Supraveghetor

D & G Dynamic Maintenance Group SRL d-g-dynamic-maintenance-group-srl
Pitesti,
21.10.2018

Responsabil linie acoperiri galvanice

Confidential
Pitesti, Mioveni,
19.10.2018

Electrician de intretinere si reparatii

Tramet Industry Srl.
Pitesti, Mioveni,
19.10.2018

Slefuitor metale

Confidential
Pitesti, Mioveni, Alt Oras,
19.10.2018

Sofer TIR Comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
11.12.2018

Sofer TIR Comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Strainatate, Toate orasele,
10.12.2018

Muncitori procesat carne UK

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
04.12.2018

Soferi TIR Comunitate

Confidential
Toate orasele, Strainatate,
04.12.2018

Muncitori agricultura, Olanda

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
04.12.2018

Medic specialist BFT

Comandor Impex
Toate orasele,
04.12.2018

Tamplar

Scalemni Srl
Toate orasele,
04.12.2018

Macelari Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
04.12.2018

Muncitori in constructii Austria

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
04.12.2018
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 68
Axello