Locuri de munca/Anunturi de angajare in Pitesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Mecanic auto

Sc Calypso Srl
Pitesti,
17.03.2017

Tamplar universal calificat mobilier PAL / lemn

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Pitesti, Mioveni, Campulung Muscel,
13.03.2017

Tehnician Service HVAC - Frigotehnist

Instal Expert Srl instal-expert-srl
Ploiesti, Pitesti, Lugoj, Cluj-Napoca, Bucuresti,
01.03.2017

Consultant vanzari

S.C. Fin Watch S.R.L.
Targoviste, Ploiesti, Pitesti, Giurgiu, Bucuresti,
26.02.2017

Strungar strunguri clasice

Rodiesel Service
Pitesti,
14.02.2017

Operator strung cnc

Rodiesel Service
Pitesti,
12.02.2017

Secretar(a) devizier(a) mobilier lemn si pal

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Pitesti, Mioveni, Alt Oras, Toate orasele,
10.02.2017

Inginer Automatist Instalatii Electrice / HVAC

Confidential
Pitesti, Mioveni, Bucuresti,
09.02.2017

Inginer constructii civile de cantitate, responsabil cu bugetul proiectului

Career Solution Grup career-solution-grup
Pitesti, Mioveni, Bucuresti,
09.02.2017

Lucrator comercial

Confidential
Pitesti,
07.02.2017

Infirmiere in Anglia, in azile de batrani. Asigurare medicala gratuita.

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
24.03.2017

Muncitor in pardoseli/ tamplarie

Confidential
Toate orasele,
24.03.2017

Sofer profesionist Bucuresti-Stefanesti

Ahead Logistics Srl
Toate orasele,
23.03.2017

Director hotel - Manager in turism

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
23.03.2017

Mecanic deservent buldoexcavator

Ri 96 Impex S.r.l.
Toate orasele,
23.03.2017

Ajutor bucatar

Confidential
Toate orasele,
23.03.2017

Muncitori dispusi sa invete electricitatea

Confidential
Toate orasele,
23.03.2017

Reprezentant vanzari

Leto Profile Srl leto-profile-srl
Tecuci, Toate orasele,
22.03.2017

Soferi tir comunitate

CleanLux Profesional cleanlux-profesional
Toate orasele,
22.03.2017

Asistent medical generalist recoltare probe biologice

CytoGenomic Medical Laboratory cytogenomic-medical-laboratory
Toate orasele,
22.03.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 93
Axello