Locuri de munca/Anunturi de angajare in Pitesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Sofer TIR

Sc 3 Gid Comprod Srl sc-3-gid-comprod-srl
Pitesti,
19.06.2017

Electrician

Sc Selco Srl. sc-selco-srl
Pitesti,
15.06.2017

Operator mase plastice ( extruderist )

Selfplast Invest Srl selfplast-invest-srl
Pitesti,
01.06.2017

Secretara / asistent

Confidential
Ploiesti, Pitesti, Craiova, Bucuresti,
30.05.2017

Reprezentant vanzare si marketing

Bestufind Consulting bestufind-consulting
Toate orasele,
27.07.2017
Max

Inginer CFDP si maistru

Confidential
Toate orasele,
26.07.2017

Sofer autocamion (TIR)

VMD Expres
Toate orasele,
25.07.2017

Reprezentant de vanzari MLM FREEWAYS

Medical Active Srl medical-active-srl
Constanta, Cluj-Napoca, Brasov, Braila, Toate orasele,
23.07.2017

Montator tamplarie pvc

Komfort Ambient komfort-ambient
Ploiesti, Toate orasele,
21.07.2017

Soferi echipaj

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
21.07.2017

Conference and Banqueting Manager Hotel 4 stele

ExternJob externjob
Strainatate, Toate orasele,
20.07.2017

Agent vanzari

Power Electric Rom Srl power-electric-rom-srl
Toate orasele,
20.07.2017

Fotografi PhotoHotel

Photo Hotel Srl photo-hotel-srl
Toate orasele,
19.07.2017

Instalatori, electricieni, faintari, rigipsari

Job Hunting Trade & Jurnal De Cariera job-hunting-trade-jurnal-de-cariera
Toate orasele,
19.07.2017

Muncitor necalificat

Wind Decor Srl wind-decor-srl
Toate orasele,
18.07.2017

Soferi pentru duba transport marfa intern

Binar Impex Srl
Toate orasele,
17.07.2017

Sofer TIR transport marfa in Romania

Confidential
Toate orasele,
17.07.2017

Reprezentant vanzari

Electronic Interactiv Srl electronic-interactiv-srl
Toate orasele,
17.07.2017

Broker De Asigurari & Credite

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
11.07.2017

Muncitor necalificat la colectare de pui

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele,
10.07.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 73
Axello