Locuri de munca/Anunturi de angajare in Pitesti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Sofer TIR Comunitate

Sc 3 Gid Comprod Srl sc-3-gid-comprod-srl
Targoviste, Slatina, Rimnicu-Vilcea, Pitesti, Craiova,
21.06.2018

Sofer TIR Comunitate

Sc 3 Gid Comprod Srl sc-3-gid-comprod-srl
Pitesti,
19.06.2018

Fata sala sau sortatoare

Trendy Top Style
Pitesti,
18.06.2018

Sef linie croitorie, confectioneri textile, calcator

Camelia Magic Style Srl camelia-magic-style-srl
Pitesti,
18.06.2018

Sudor electric si argon

Vortex Imperia Fluid
Pitesti,
24.05.2018

Lacatus mecanic confectii metalice

Vortex Imperia Fluid
Pitesti,
24.05.2018

Sef atelier productie

Vortex Imperia Fluid
Pitesti,
24.05.2018

Secretara / asistent

Confidential
Ploiesti, Pitesti, Bucuresti,
17.05.2018

Supraveghetor

D & G Dynamic Maintenance Group d-g-dynamic-maintenance-group
Pitesti,
16.05.2018

Operator mase plastice ( extruderist )

Selfplast Invest Srl selfplast-invest-srl
Pitesti,
14.05.2018

Sofer TIR Comunitate

Sc 3 Gid Comprod Srl sc-3-gid-comprod-srl
Targu Jiu, Pitesti, Craiova, Buzau, Brasov,
25.04.2018

Trainer Cursuri

Profesional New Consult Srl. profesional-new-consult-srl
Pitesti, Focsani, Craiova, Buzau, Bucuresti,
24.04.2018
Max

Ingrijitori / ingrijitoare persoane in varsta Germania

A & J Partners a-j-partners
Strainatate, Toate orasele,
21.06.2018

Rectificator / mecanic utilaje

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Toate orasele,
21.06.2018

Prelucrator prin aschiere

Deverom Mecano Srl
Pitesti, Mioveni,
22.04.2018

Ppersonal pentru cofraje industriale in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele, Strainatate,
20.06.2018

Personal necalificat la mutare mobila in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
20.06.2018
Max

Art Dealer pe vase de croaziera

Sensation Jobs Srl sensation-jobs-srl
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2018

Sofer camion, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2018

Mecanic auto Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
19.06.2018
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 116
Axello