Locuri de munca/Anunturi de angajare in Piatra Neamt

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Director zonal vanzari

Tafi Trade tafi-trade
Piatra Neamt, Iasi, Cluj-Napoca,
24.04.2017

Reprezentant vanzari

Confidential
Piatra Neamt, Bacau,
20.04.2017

Economist

Tafi Trade tafi-trade
Piatra Neamt,
20.04.2017

Economist

Acord Trading acord-trading
Piatra Neamt,
14.04.2017

AGENT VANZARI

Confidential
Zalau, Timisoara, Piatra Neamt, Craiova, Cluj-Napoca,
05.04.2017

Operator facturare

Acord Trading acord-trading
Piatra Neamt,
20.03.2017

Specialist Marketing

Acord Trading acord-trading
Piatra Neamt,
20.03.2017

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Timisoara, Sibiu, Piatra Neamt, Constanta, Buzau,
02.03.2017

Sofer TIR transport marfa in Romania

Confidential
Toate orasele,
24.04.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
21.04.2017

Lucrator comercial

Universal Concrete Srl universal-concrete-srl
Toate orasele,
21.04.2017

Consultant vanzari

Productie Eoliene productie-eoliene
Toate orasele,
21.04.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
19.04.2017

Barman/Ospatar in hoteluri/restaurante din UK - Job de vara pentru studenti

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
19.04.2017

Infirmiere in UK pentru luna Mai, plecari in fiecare weekend!

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
19.04.2017

Reprezentant vanzari food

Euro Activ Srl euro-activ-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Director productie

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Piscicultor

Confidential
Toate orasele,
16.04.2017

Sef ferma piscicola

Logitax Srl
Toate orasele,
16.04.2017

Asistent manager

Confidential
Toate orasele,
15.04.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 88
Axello