Locuri de munca/Anunturi de angajare in Otopeni

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Customer service representative

ACP Air Conditioning Products acp-air-conditioning-products
Otopeni,
17.09.2020

Secretara

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
07.09.2020

Desenator Solidworks/Autocad 3D (colaborator part-time)

ACP Air Conditioning Products acp-air-conditioning-products
Otopeni,
24.08.2020

Student - Instalatii (colaborator part-time)

ACP Air Conditioning Products acp-air-conditioning-products
Otopeni,
24.08.2020

Lacatus mecanic

ACP Air Conditioning Products acp-air-conditioning-products
Otopeni,
23.08.2020

Muncitor necalificat

ACP Air Conditioning Products acp-air-conditioning-products
Otopeni,
23.08.2020

Production Planning & Controlling Manager

ACP Air Conditioning Products acp-air-conditioning-products
Otopeni,
11.08.2020

Director vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Otopeni,
27.07.2020
Max

Consultant Asigurari, Credite, Turism & Imobilare

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
23.09.2020
Max

Inginer CFDP

Confidential
Toate orasele,
22.09.2020

Traducator limba ebraica-ivrit-engleza - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.09.2020

Traducatori / interpreti autorizati sau nativi vorbitori de limbi straine

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.09.2020

Traducator limba daneza-slovena-macedoneana - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.09.2020

Traducator autorizat limba germana

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.09.2020

Inginer constructor de santier

Casa Invest Srl
Toate orasele,
21.09.2020

Responsabil tehnic ofertare HVAC

DTN Group Commerce SRL dtn-group-commerce-srl
Toate orasele,
21.09.2020

Area sales manager

Kinetech Distribution Srl kinetech-distribution-srl
Toate orasele,
07.09.2020

Reprezentant vanzari inputuri

Romchim Protect romchim-protect
Toate orasele,
01.09.2020

Responsabil comercial maghiara

DTN Group Commerce SRL dtn-group-commerce-srl
Toate orasele,
26.08.2020

Reprezentant marketing publicitate

K.o.r.a. Network Media Srl k-o-r-a-network-media-srl
Toate orasele,
25.08.2020
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 23
Axello