Locuri de munca/Anunturi de angajare in Oradea

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Casiera statie carburanti

Trucktronic
Oradea,
31.07.2018

Chimist/inginer chimist/inginer protectia mediului

Balint Analitika Kft balint-analitika-kft
Zalau, Tirgu-Mures, Oradea, Cluj-Napoca, Brasov,
18.07.2018

Sofer comunitate

RGA Speed Trans rga-speed-trans
Oradea,
08.07.2018

Tehnician/electrician

GHP Intelligent Systems ghp-intelligent-systems
Oradea,
02.07.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
19.08.2018

Curier / sofer

Sc Family Job Srl sc-family-job-srl
Toate orasele,
17.08.2018
Max

Sofer profesionist

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
16.08.2018
Max

Vopsitor, pregatitor, tinichigiu auto

Fep European Consultancy fep-european-consultancy
Strainatate, Toate orasele,
16.08.2018
Max

Tamplar PVC si AL

Confidential
Toate orasele,
15.08.2018
Max

Personal calificat si necalificat in productie

CSA Recruitment csa-recruitment
Strainatate, Toate orasele,
14.08.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
14.08.2018

Macelari Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
14.08.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
13.08.2018

Reprezentant vanzari zonal

Confidential
Toate orasele,
13.08.2018

Ingineri automatizari

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
12.08.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
10.08.2018

Soferi TIR Comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
09.08.2018

Agent Vanzari - Reprezentant Medical

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
09.08.2018

Lucrator restaurant Cipru

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
09.08.2018

Sofer TIR comunitate

Elay Trans elay-trans
Toate orasele,
08.08.2018
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 69
Axello