Locuri de munca/Anunturi de angajare in Oradea

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Operator calculator in ORADEA

Teamnet teamnet
Oradea,
23.02.2017

Mecanic biciclete

Selestian Impex Srl selestian-impex-srl
Oradea,
15.02.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
13.02.2017

Tehnician dentar

Alcadent Dental Health
Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti,
06.02.2017

Sofer profesionist

Luxor Srl luxor-srl
Oradea,
03.02.2017

Inginer proiectant instalatii

Confidential
Oradea,
26.01.2017

Tehnician monitorizare/instalare sisteme GPS

Sc Selina Srl
Oradea,
26.01.2017

Inginer constructor debutant

Sc Selina Srl
Oradea,
26.01.2017

Colaboratori - vanzari

Sc Abelardo Distribution Srl sc-abelardo-distribution-srl
Timisoara, Oradea, Miercurea-Ciuc, Hunedoara, Cluj-Napoca,
23.01.2017

Colaboratori vanzari materiale constructii

Sc Abelardo Distribution Srl sc-abelardo-distribution-srl
Cluj-Napoca, Hunedoara, Miercurea-Ciuc, Oradea, Timisoara,
23.01.2017

Ospatar statiunea Venus

Sunquest sunquest
Toate orasele,
23.02.2017

Vopsitor auto

Smart Tehnic Service smart-tehnic-service
Toate orasele, Bucuresti, Giurgiu,
23.02.2017

Electrician auto

Smart Tehnic Service smart-tehnic-service
Toate orasele,
23.02.2017

Agent vanzari

Aced Consult Multimedia
Toate orasele,
22.02.2017

Personal Duty Free Shops - Ocean Jobs

Ocean Jobs ocean-jobs
Toate orasele,
22.02.2017
Max

Operatori masina cusut auto - Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Tapiteri Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Tinichigii Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Strainatate, Toate orasele,
21.02.2017
Max

Vopsitori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Echipatori/Dezechipatori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 90
Axello