Locuri de munca/Anunturi de angajare in Oradea

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Operator prelucrare date - Oradea

Finprom finprom
Oradea,
16.02.2018

Asistent vanzari

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Oradea,
08.02.2018

Gestionar

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Oradea,
08.02.2018

Director comercial

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Oradea,
08.02.2018

Reprezentant comercial

Nexia Consulting nexia-consulting
Oradea,
02.02.2018

Sofer livrare pizza

Chez Pascal chez-pascal
Oradea,
31.01.2018

Client sub acoperire (evaluare servicii cosmetice)

Ellipse Marketing ellipse-marketing
Rimnicu-Vilcea, Oradea, Galati, Craiova, Arad,
23.01.2018

Ajutor gestionar

Rolcenter Srl
Oradea,
17.01.2018

Confectioner incaltaminte, finisor incaltaminte-talpuit

Kartika Shoes Srl
Oradea,
15.01.2018

Casier statie carburanti

Trucktronic
Oradea,
08.01.2018

Operator casa de amanet

Bertus Srl bertus-srl
Timisoara, Satu-Mare, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti,
03.01.2018

Agent scolar

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Toate orasele,
14.02.2018
Max

Sudor Mig-Mag sau Tig

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018
Max

Sofer CE

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018
Max

Mecanic de intretinere Belgia

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018

Tamplari - dulgheri - montatori pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018

Tamplar, circularist

Optim Business Concept
Toate orasele,
12.02.2018

Muncitori necalificati

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Personal confectii metalice si lemn

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Sudori, lacatusi si muncitori necalificati confectii metalice

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 108
Axello