Locuri de munca/Anunturi de angajare in Oradea

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Sofer distributie

Fatime Impex S.r.l. fatime-impex-s-r-l
Oradea,
25.04.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
19.04.2017

Sofer escorta transporturi agabaritice

Confidential
Oradea,
12.04.2017

Sudori si lacatusi confectii metalice

Molnar I-m Iosif Pfa
Oradea,
08.04.2017

Spalatorese

Corporactive Consulting SRL corporactive-consulting-srl
Oradea,
29.03.2017

Operatori productie PVC/Alumniu

Corporactive Consulting SRL corporactive-consulting-srl
Oradea,
29.03.2017

Stivuitoristi in Cluj, Oradea

Berar Servicii Srl berar-servicii-srl
Oradea, Cluj-Napoca,
21.03.2017

Ceramist tehnica dentara

Alcadent Dental Health
Oradea,
14.03.2017

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Tirgu-Mures, Timisoara, Sibiu, Oradea, Cluj-Napoca,
10.03.2017

Job office part-time

Pentanova Automatizari pentanova-automatizari
Oradea,
07.03.2017

Muncitori pentru finisaje interioare si exterioare - Munchen

Confidential
Toate orasele, Strainatate,
28.04.2017

Lacatusi si sudori

City Solutions city-solutions
Toate orasele,
27.04.2017

Muncitor in constructii cu permis categoria B pentru Franta

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
27.04.2017

Sofer TIR transport marfa in Romania

Confidential
Toate orasele,
24.04.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
21.04.2017

Lucrator comercial

Universal Concrete Srl universal-concrete-srl
Toate orasele,
21.04.2017

Consultant vanzari

Productie Eoliene productie-eoliene
Toate orasele,
21.04.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
19.04.2017

Barman/Ospatar in hoteluri/restaurante din UK - Job de vara pentru studenti

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
19.04.2017

Infirmiere in UK pentru luna Mai, plecari in fiecare weekend!

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
19.04.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 91
Axello