Locuri de munca/Anunturi de angajare in Oradea

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Stivuitoristi in Cluj, Oradea

Berar Servicii Srl berar-servicii-srl
Oradea, Cluj-Napoca,
21.03.2017

Ceramist tehnica dentara

Alcadent Dental Health
Oradea,
14.03.2017

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Tirgu-Mures, Timisoara, Sibiu, Oradea, Cluj-Napoca,
10.03.2017

Job office part-time

Pentanova Automatizari pentanova-automatizari
Oradea,
07.03.2017

Operator calculator in ORADEA

Teamnet teamnet
Oradea,
23.02.2017

Mecanic biciclete

Selestian Impex Srl selestian-impex-srl
Oradea,
15.02.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
13.02.2017

Tehnician dentar

Alcadent Dental Health
Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti,
06.02.2017

Sofer profesionist

Luxor Srl luxor-srl
Oradea,
03.02.2017

Meseriasi in constructii

Sarah Invest Srl sarah-invest-srl
Toate orasele,
27.03.2017

Muncitor necalificat

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
27.03.2017

Loc de munca (cariera) in turism

Confidential
Toate orasele,
27.03.2017

Bucatari pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
27.03.2017

Ingrijitoare in azile Anglia - transportul decontat de angajator

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
27.03.2017

Inginer proiectant instalatii

Confidential
Oradea,
26.01.2017

Tehnician monitorizare/instalare sisteme GPS

Sc Selina Srl
Oradea,
26.01.2017

Inginer constructor debutant

Sc Selina Srl
Oradea,
26.01.2017

Dulgheri, zidari cu experienta

Neocasa Srl neocasa-srl
Reghin, Toate orasele,
26.03.2017

Infirmiere in Anglia, in azile de batrani. Asigurare medicala gratuita.

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
24.03.2017

Muncitor in pardoseli/ tamplarie

Confidential
Toate orasele,
24.03.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 92
Axello