Locuri de munca/Anunturi de angajare in Oradea

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Gestionar

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Oradea,
02.04.2018

Sofer distribuitor

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Oradea,
02.04.2018

Tehnician dentar

Alcadent Dental Health alcadent-dental-health
Oradea, Bucuresti,
19.03.2018

Ceramist tehnica dentara

Alcadent Dental Health alcadent-dental-health
Oradea, Bucuresti,
19.03.2018

Cofetar, ajutor cofetar, mucitor necalificat

Confidential
Oradea,
08.03.2018

Inginer proiectant CFPD

Proiect Construct Regiunea Transilvania Srl
Satu-Mare, Oradea, Bucuresti, Baia-Mare,
02.03.2018

Dispecer transport

Honexpres Logistic
Oradea,
02.03.2018

Inginer cu atributii de vanzare

Confidential
Oradea,
01.03.2018

Tehnician/electrician

GHP Intelligent Systems ghp-intelligent-systems
Oradea,
28.02.2018

Reprezentant vanzari

Sc Schuster Recycling Technology Srl sc-schuster-recycling-technology-srl
Oradea,
27.02.2018

Tehnician service

Sc Schuster Recycling Technology Srl sc-schuster-recycling-technology-srl
Oradea,
27.02.2018

Specialist de Online Marketing si Programator Web

IPB Agro Srl ipb-agro-srl
Oradea,
26.02.2018

Muncitor constructii industriale

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
18.04.2018
Max

Soferi profesionisti categoria CE

Inovativ Logistic inovativ-logistic
Toate orasele,
17.04.2018

Ajutor bucatar, camerista, ingrijitor pisicina pe Litoral

Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati Well Romania asociatia-persoanelor-cu-dizabilitati-well-romania
Toate orasele,
17.04.2018

Gestionari si manipulanti marfa

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
17.04.2018

Controlor teren echipe mobile de distributie

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
17.04.2018

Conducator auto

Sc Peroti Logistic Srl
Toate orasele,
17.04.2018

Personal hotelier

SC Delta Aurora SA
Toate orasele,
16.04.2018

Contabila evidenta primara

Company T& M Impex Srl
Focsani, Toate orasele,
15.04.2018
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 98
Axello