Locuri de munca/Anunturi de angajare in Miercurea-Ciuc

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Mecanic hidraulist reparatii utilaje hidraulice

Load Sys Group
Toate orasele,
09.05.2019

Sudor electric pentru armatura

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
07.05.2019

Agent Imobiliar

Paul Dumbravanu SRL
Toate orasele,
06.05.2019

Distribuitori, agenti de vanzari scule si unelte de constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Toate orasele,
03.05.2019

Agent vanzari

Merd Investment Srl merd-investment-srl
Toate orasele,
24.04.2019

Montatori ferestre si usi termopan, part time

Confidential
Toate orasele,
24.04.2019

Vanzatori ambulanti

Sc Ne & Ro Invest Srl sc-ne-ro-invest-srl
Toate orasele,
22.04.2019

Agent de securitate

Securitas Services Romania Srl securitas-services-romania-srl
Toate orasele,
19.04.2019

Bucatari, gratargii, patiseri, casieri, ajutor bucatarie

Complex Debarcader complex-debarcader
Toate orasele,
15.04.2019

Inginer vanzari

Patrascu & Gane Engineering Company Srl patrascu-gane-engineering-company-srl
Toate orasele,
12.04.2019

Inginer vanzari (si sau) service masini unelte

Patrascu & Gane Engineering Company Srl patrascu-gane-engineering-company-srl
Toate orasele,
12.04.2019

Marketing Representative in Romania

Mutlusan Plastik Elektrik San Ve Tic As mutlusan-plastik-elektrik-san-ve-tic-as
Toate orasele,
09.04.2019

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
09.04.2019

Lacatus montator, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
08.04.2019

Consilier despagubiri Agent/Manager

Centrul European de Despagubiri centrul-european-de-despagubiri
Toate orasele,
07.04.2019

Inginer proiectant instalatii

Alma Consulting Srl
Toate orasele,
02.04.2019

Muncitori necalificati pentru turnatorie in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
01.04.2019

Personal necalificat la mutare mobila in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
01.04.2019

Promoter, agent vanzari

Kepassione
Toate orasele,
01.04.2019

Operator tipografie

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele, Strainatate,
01.04.2019
Pagina 2 din 3 1 2 3
Rezultate 21 - 40 din 56
Axello