Locuri de munca/Anunturi de angajare / Menaj/Babysitter

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Ingrijitori / ingrijitoare pentru tineri cu dizabilitati (UK)

Humana Solutio SRL humana-solutio-srl
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2017

Personal curatenie pentru hala productie

Confidential
Bucuresti,
15.06.2017

Bone/babysitter pentru familii din Olanda/Belgia

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
13.06.2017

Guvernanta hotel - camerista

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
12.06.2017

Camerista

Dariana Tur Srl dariana-tur-srl
Toate orasele,
06.06.2017

Fete curatenie apartamente

Confidential
Constanta,
05.06.2017

Infirmieri pentru azilele din Anglia

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
31.05.2017

Personal curatenie club health & spa

Fundatia Pentru Sanatate Orhideea Spa fundatia-pentru-sanatate-orhideea-spa
Bucuresti,
29.05.2017

Cameriste

Fundatia Pentru Sanatate Orhideea Spa fundatia-pentru-sanatate-orhideea-spa
Bucuresti,
29.05.2017

Infirmiere la domiciliu la 30 km de Londra (Zonele Buckinghamshire/Kent)

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
29.05.2017

Joburi de infirmiera la domiciliu in UK la 30 km de Londra

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
24.05.2017

Agenti/Agente Curatenie

Alfa& Omega Group
Alba Iulia,
19.05.2017

Agent curatenie

Confidential
Sibiu,
19.05.2017

Bona in Giroc

Active Sitting active-sitting
Timisoara,
19.05.2017

Menaj + calcat in Giroc

Active Sitting active-sitting
Timisoara,
19.05.2017

Menaj + calcat in Buziasului

Active Sitting active-sitting
Timisoara,
19.05.2017

Bona in zona Traian pentru 2 copii

Active Sitting active-sitting
Timisoara,
19.05.2017

Menaj firma - zona Printu Turcesc

Active Sitting active-sitting
Timisoara,
19.05.2017

Femeie serviciu

Akdemir Prod S.r.l.
Constanta,
05.05.2017

Infirmieri in Anglia. Transport decontat.

Belrao Group belrao-group
Toate orasele,
05.05.2017
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 23
Axello