Locuri de munca/Anunturi de angajare / Menaj/Babysitter

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Camerista, guvernanta hotel pe litoral in Venus si in Delta, la Sulina

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
24.02.2017

Femeie de servici

Imprimeria Mirton
Timisoara,
22.02.2017

Femeie de serviciu

Confidential
Suceava,
21.02.2017

Infirmiere si asistente medicale in UK - Transport decontat si contract full time!

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
20.02.2017

Camerista

Hotel Dacia Srl hotel-dacia-srl
Bucuresti,
20.02.2017

Ingrijitoare la domiciliile batranilor. Fara comision!

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
16.02.2017

Camerista

SC Casa Muresan SRL sc-casa-muresan-srl
Brasov,
15.02.2017

Infirmieri/Asistenti medicali - Fara taxe de mediere si transport decontat

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
15.02.2017

Infirmiere la domiciliu- sudul Londrei

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
14.02.2017

Infirmieri in azile de batrani din Anglia - Transport decontat

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
14.02.2017

Camerista

Stacor Srl stacor-srl
Tulcea,
06.02.2017

Bucatareasa/ menajera/ ingrijitoare copii de L-V ora 09-13

Clima Gold - Holidays By Columb - Superman Service
Bucuresti,
24.01.2017

Femeie de serviciu

Confidential
Bucuresti,
24.01.2017

Femeie de serviciu

Proenerg S.a. proenerg-s-a
Bucuresti,
16.01.2017

Personal spalatorie auto

Confidential
Pitesti,
10.01.2017

Camerista hotel

Sc Indiana Srl - Hotel Indiana
Iasi,
09.01.2017

Bona

Confidential
Focsani, Buzau, Bucuresti, Botosani, Bacau,
07.01.2017

Femeie de servici / Personal curatenie pentru Vitantis

Casa Rusu casa-rusu
Bucuresti,
03.01.2017
Pagina 1 din 1 1
Rezultate 0 - 18 din 18
Axello