Locuri de munca/Anunturi de angajare in Medias

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Tehnician suport tehnic CNC debitare + prelucrare tabla

Eol International eol-international
Sighisoara, Sibiu, Medias, Brasov,
22.06.2016

Inginer back office, vanzare, promovare echipamente CNC

Eol International eol-international
Timisoara, Sibiu, Medias, Cluj-Napoca, Brasov,
22.06.2016

Agent vanzari

Medial Grup I Srl
Medias,
05.06.2016

Grafician

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Toate orasele,
27.07.2016

Asistent logistica

Smildon Creativ S.r.l.
Toate orasele,
27.07.2016

Agent vanzari

Confidential
Toate orasele,
27.07.2016

Asistent contabil

Smildon Creativ S.r.l.
Toate orasele,
26.07.2016

Bucatari cu experienta pentru Anglia

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
26.07.2016

Asistente medicale pentru Germania

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
26.07.2016

Agent masuratori cu experienta

Confidential
Toate orasele,
26.07.2016

Soferi profesionisti pentru Europa

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
25.07.2016

Sofer profesionit B,C,E

Confidential
Toate orasele,
25.07.2016

Lector/Trainer

Smildon Creativ S.r.l.
Toate orasele,
25.07.2016

Operator in productie

Confidential
Toate orasele,
24.07.2016
Max

Tehnician telecomunicatii

Proconect Srl proconect-srl
Toate orasele,
22.07.2016

Bucatar Sef - Hotel Continental Drobeta Turnu-Severin

Continental Hotels S.a. continental-hotels-s-a
Toate orasele,
22.07.2016

Camerista si guvernanta hotel

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
22.07.2016

Bucatar in Sulina, Hotel Delta Palace

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
22.07.2016

Programmer / Analyst / Project Manager

Grupo Cinte grupo-cinte
Strainatate, Toate orasele,
22.07.2016

Director executiv

Confidential
Toate orasele,
22.07.2016
Pagina 1 din 8 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 151
Axello