Locuri de munca/Anunturi de angajare / Inginerie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Tehnician / Laborant metrolog Timisoara

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara,
17.10.2018
Max

Inginer vanzari Bucuresti, Timisoara

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara, Bucuresti,
17.10.2018
Max

Asistent manager / back-up office

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Bucuresti,
17.10.2018

Ingineri/tehnicieni frigotehnisti proiectanti:IF/CT/PH/B/TL/BZ/GR

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Ploiesti, Ilfov, Constanta, Bucuresti,
12.10.2018

Ingineri automatizari

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
12.10.2018

Desenator tehnic in ACAD sau proiectant instalatii in ACAD

Confidential
Constanta,
03.10.2018

Inginer service centrale termice

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
01.10.2018

Electromecanic

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Otopeni, Bucuresti,
20.09.2018

Inginer mecanic

Uco Tesatura SRL
Giurgiu,
18.09.2018

Inginer industrie alimentara

Sc Derpan Srl sc-derpan-srl
Galati,
18.09.2018

Inginer chimist

Arca Mondo Chim arca-mondo-chim
Bucuresti,
12.09.2018

Inginer constructor

Coly Trans coly-trans
Ilfov, Bucuresti,
12.09.2018

Inginer productie

SC MAR-INA Prodprest SRL
Galati,
06.09.2018

Proiectant AutoCad

Confidential
Galati,
06.09.2018

Inginer mecanic

Confidential
Galati,
06.09.2018

Inginer proiectant

SC MAR-INA Prodprest SRL
Galati,
06.09.2018

Operator CNC

SC MAR-INA Prodprest SRL
Galati,
06.09.2018

Operator la masini - unelte cu comanda numerica

Metal Super Laser Srl metal-super-laser-srl
Barlad,
05.09.2018

Inginer de productie

Spicarom Srl
Suceava,
29.08.2018

Inginer service instalatii

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
29.08.2018
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 22
Axello