Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Masinist sau ajutor pentru masina de tiparit rotativa trei culori

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
09.09.2018

Tamplari si vopsitori in lemn masiv

S.c. Wood Gym S.r.l - Lemnaria Jder s-c-wood-gym-s-r-l-lemnaria-jder
Craiova,
08.09.2018

Instalatori sisteme de climatizare, ventilatie, incalzire

Avalon Industry SRL avalon-industry-srl
Ploiesti,
08.09.2018

Inginer mecanic

Confidential
Galati,
06.09.2018

Muncitori necalificati

Confidential
Galati,
06.09.2018

Lacatus mecanic

SC MAR-INA Prodprest SRL
Tulcea, Galati,
06.09.2018

Vopsitor in camp electrostatic

SC MAR-INA Prodprest SRL
Galati,
06.09.2018

Operator la masini - unelte cu comanda numerica

Metal Super Laser Srl metal-super-laser-srl
Barlad,
05.09.2018

Lacatus mecanic si sudor MIG MAG pentru confectii metalice

LGK Equipment lgk-equipment
Brasov,
04.09.2018

Operator plasma - CNC

Deva Steel Corporation deva-steel-corporation
Hunedoara,
04.09.2018

Locuri de munca cu contract Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
04.09.2018

Operator RSVTI

Irid25
Ploiesti,
04.09.2018

Electrician reparatii macarale si utilaje

Load Sys Group
Timisoara, Drobeta T. Severin, Craiova,
03.09.2018

Hidraulisti si electricieni activitati reparatii utilaje

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Craiova,
03.09.2018

Mecanic hidraulist reparatii utilaje hidraulice

Load Sys Group
Toate orasele,
03.09.2018

Electromecanic reparatii utilaje

Load Sys Group
Timisoara,
03.09.2018

Ajutor masinist tipograf

Confidential
Cluj-Napoca,
29.08.2018

Muncitori necalificati femei si barbati

Confidential
Bucuresti,
29.08.2018

Electrician

Electro Metal Construct Emco S.r.l electro-metal-construct-emco-s-r-l
Pitesti,
23.08.2018

Operator CNC

Act - Antrepriza de Constructii si Telecomunicatii Srl
Bucuresti,
23.08.2018
Pagina 3 din 4 1 2 3 4
Rezultate 41 - 60 din 64
Axello