Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Lakatos

J. Christof E & P Services j-christof-e-p-services
Tirgu-Mures,
04.07.2018

Electrician reparatii macarale si utilaje

Load Sys Group
Timisoara, Drobeta T. Severin, Craiova,
03.07.2018

Tehnician reparatii utilaje si macarale hidraulice

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Craiova,
03.07.2018

Hidraulician reparatii hidraulice

Load Sys Group
Toate orasele,
03.07.2018

Electrician reparatii

Load Sys Group
Timisoara,
03.07.2018

Inginer proiectant confectii metalice cu experienta

Lucente Impex Srl lucente-impex-srl
Bucuresti,
26.06.2018

Confectioner industria textila

Kids Decor System Srl kids-decor-system-srl
Cluj-Napoca,
25.06.2018

CTC (Controlul Calitatii)

CSA Recruitment csa-recruitment
Strainatate, Toate orasele,
25.06.2018

Tamplar Pal / Mdf

Topo Expert Pai Srl topo-expert-pai-srl
Bucuresti,
22.06.2018

Tamplar lemn

S.c. Wood Gym S.r.l - Lemnaria Jder s-c-wood-gym-s-r-l-lemnaria-jder
Craiova,
22.06.2018

Lacatus mecanic

J. Christof E & P Services j-christof-e-p-services
Tirgu-Mures,
21.06.2018

Sudor

Confidential
Targoviste,
21.06.2018

Operator plasma CNC

Confidential
Targoviste,
21.06.2018

Inginer chimist/textilist - vopsitorie

Uco Tesatura SRL
Giurgiu,
21.06.2018

Inginer textilist - cercetare dezvoltare textila

Uco Tesatura SRL
Giurgiu,
21.06.2018

Inginer texitle - departament Inspectie si controlul calitatii

Uco Tesatura SRL
Giurgiu,
21.06.2018

Rectificator / mecanic utilaje

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Toate orasele,
21.06.2018

Sudor

J. Christof E & P Services j-christof-e-p-services
Tirgu-Mures,
21.06.2018

Sudor MIG-MAG, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2018

Lacatus-sudor

Eco-green Ville
Bucuresti,
18.06.2018
Pagina 3 din 4 1 2 3 4
Rezultate 41 - 60 din 65
Axello