Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Personal specializat sau in vederea calificarii in vopsiri si aplicari de pardoseli

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Ilfov, Bucuresti,
19.01.2018

Maintenance Manager-Inginer linii de imbuteliere

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Galati, Focsani, Buzau, Braila,
18.01.2018

Strungar cu abilitati de mecanic motoare si pompe

Entirely Shipping & Trading Srl entirely-shipping-trading-srl
Constanta,
17.01.2018

Tamplar lemn, finisator-lacuitor

I. I. Gheorghita Ctin Neculai
Roman,
16.01.2018

Inginer Chimist / Chimist / Tehnician Chimist / Laborant

Sc Taygan Metal Press Srl sc-taygan-metal-press-srl
Carei,
16.01.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
16.01.2018

Mecanic intretinere reparatie utilaje

Sc RomNed Industrial Foundation Equipment Srl sc-romned-industrial-foundation-equipment-srl
Bucuresti,
15.01.2018

Lacatus, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
15.01.2018

Sudor, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
15.01.2018

Operator/Programator CNC, Canada

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
15.01.2018

Montator mobila, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
15.01.2018

Operator CNC, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
15.01.2018

Muncitori productie

Confidential
Bucuresti,
12.01.2018

Tehnician analist de calitate

Spicarom srl
Suceava,
10.01.2018

Ingineri/tehnicieni frigotehnisti (intretinere si proiectare)

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
09.01.2018

Mecanic - lacatus mecanic

Siscom Media Services Srl siscom-media-services-srl
Ilfov, Constanta, Bucuresti,
09.01.2018

Electrician

Siscom Media Services Srl siscom-media-services-srl
Ilfov, Constanta, Bucuresti,
09.01.2018

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
09.01.2018

Tehnician mecanic

S.c. Emi International S.r.l.
Cluj-Napoca,
08.01.2018

Operator montaj pentru cabine PVC

GG Manufacturing
Sibiu,
08.01.2018
Pagina 3 din 4 1 2 3 4
Rezultate 41 - 60 din 65
Axello