Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Lacatus mecanic

Combavipor Sa
Toate orasele,
26.10.2018

Electrician

Combavipor Sa
Galati, Braila,
26.10.2018

Instalator curenti slabi/electrician

SIS S.a.
Toate orasele,
25.10.2018

Prelucrator prin aschiere (specializat strung, masina frezat - masini universale)

Gamm Productie Servicii Comert Srl
Bucuresti,
24.10.2018

Electrician

Electro Metal Construct Emco S.r.l electro-metal-construct-emco-s-r-l
Pitesti,
23.10.2018

Operator CNC freza

Profesional FG Company profesional-fg-company
Timisoara,
23.10.2018

Devizier tehnic mobilier

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Pitesti, Mioveni, Campulung Muscel, Alt Oras,
22.10.2018

Frigotehnist

Confidential
Ilfov, Strainatate, Giurgiu, Bucuresti,
22.10.2018

Sef linie de confectii textile

Mardi Paper Production SRL
Pitesti,
22.10.2018

Lacatus mecanic / tehnician

D & G Dynamic Maintenance Group SRL d-g-dynamic-maintenance-group-srl
Toate orasele,
21.10.2018

Izolator naval, izolator termoacustic

D & G Dynamic Maintenance Group SRL d-g-dynamic-maintenance-group-srl
Toate orasele,
21.10.2018

Responsabil linie acoperiri galvanice

Confidential
Pitesti, Mioveni,
19.10.2018

Electrician de intretinere si reparatii

Tramet Industry Srl.
Pitesti, Mioveni,
19.10.2018

Slefuitor metale

Confidential
Pitesti, Mioveni, Alt Oras,
19.10.2018

Croitori / croitorese

Celesta Boru Pfa celesta-boru-pfa
Sacele, Brasov,
19.10.2018

Operator strung CNC

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
17.10.2018

Modelator covrigi si vanzatoare pentru covrigarie si patiserie

Fiba Trading Impex SRL
Bucuresti,
17.10.2018

Sudor, lacatus, muncitor necalificat

Opera Steel Fier Srl opera-steel-fier-srl
Targu Neamt, Roman, Piatra Neamt, Iasi, Bacau,
16.10.2018

Legator manual, confectioner articole carton

Confidential
Bucuresti,
16.10.2018

Instalator (sanitare, termice), Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
16.10.2018
Pagina 2 din 4 1 2 3 4
Rezultate 21 - 40 din 73
Axello