Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Operator strung CNC

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
12.05.2018

Forjor

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
12.05.2018

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
11.05.2018

Inginer industria alimentara

Toto Srl
Baia-Mare,
10.05.2018

Instalator autorizat ANRE grd EGIU

Florov Serv Srl
Campina,
10.05.2018

Locuri de munca in strainatate

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
10.05.2018

Carmangier

Toto Srl
Baia-Mare,
10.05.2018

Inginer Chimist / Chimist / Tehnician Chimist / Laborant

Sc Taygan Metal Press Srl sc-taygan-metal-press-srl
Carei,
10.05.2018

Operator utilaje

Sc Verotherm Srl sc-verotherm-srl
Rimnicu-Vilcea,
10.05.2018

Electrician de intretinere

Woco Pipe System Components Rom Srl woco-pipe-system-components-rom-srl
Satu-Mare,
09.05.2018

Lacatus de intretinere

Woco Pipe System Components Rom Srl woco-pipe-system-components-rom-srl
Satu-Mare,
09.05.2018

Muncitor cunostinte lacatuserie

Distal Mark Srl.
Bucuresti,
08.05.2018

Operator CNC masina de debitat cu plasma

Rotherm Srl
Targu Neamt, Roman, Piatra Neamt, Pascani,
03.05.2018

Operator freza CNC, cu sau fara experienta

Rotherm Srl
Targu Neamt, Roman, Piatra Neamt, Pascani,
03.05.2018

Proiectant mecanic

Rotherm Srl
Targu Neamt, Piatra Neamt, Pascani,
03.05.2018

Frezor CNC

Rotherm Srl
Targu Neamt, Roman, Piatra Neamt, Pascani,
03.05.2018

Tehnolog atelier mobila

Sc Exponential Consult Srl sc-exponential-consult-srl
Targu Jiu,
30.04.2018

Tehnician hidraulician

PH Hidro Pneumatic S.r.l
Sibiu,
26.04.2018

Croitoreasa

Confidential
Bucuresti,
23.04.2018

Activitate in Libia domeniu petrolier

Confidential
Toate orasele, Strainatate,
23.04.2018
Pagina 2 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 21 - 40 din 83
Axello