Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitor necalificat

Alpexpert alpexpert
Galati, Braila,
02.08.2018

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
30.07.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
30.07.2018

Muncitor necalificat

Nicomel Import Export Srl
Alt Oras, Ploiesti,
27.07.2018

Tehnician electromecanic

Electrotools Srl
Botosani,
26.07.2018

Brutar

Afer Srl
Iasi,
25.07.2018

Lacatus mecanic

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Slobozia,
24.07.2018

Tamplar lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
23.07.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
23.07.2018

Muncitor: IF/GR/TR/DB

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Rosiorii de Vede, Oltenita, Giurgiu, Chisinau, Alexandria,
22.07.2018

Ingineri/tehnicieni frigotehnisti proiectanti:IF/CT/PH/B/TL/BZ/GR

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Ploiesti, Ilfov, Constanta, Bucuresti,
18.07.2018

Chimist/inginer chimist/inginer protectia mediului

Balint Analitika Kft balint-analitika-kft
Zalau, Tirgu-Mures, Oradea, Cluj-Napoca, Brasov,
18.07.2018

Operator mase plastice (extruderist)

Selfplast Invest Srl selfplast-invest-srl
Pitesti,
16.07.2018

Operator CNC masina de debitat cu plasma

Rotherm Srl
Targu Neamt, Roman, Piatra Neamt, Pascani,
15.07.2018

Mecanic masini si utilaje

Rotherm Srl
Toate orasele,
15.07.2018

Tamplar

Calibogdari Srl
Orastie,
15.07.2018

Sudori

M & B Inox m-b-inox
Timisoara,
12.07.2018

Muncitor calificati si necalificati

M & B Inox m-b-inox
Toate orasele,
12.07.2018

Lacatus mecanic

Asimo Trading asimo-trading
Brasov,
11.07.2018

Muncitori procesat carne UK

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
10.07.2018
Pagina 2 din 4 1 2 3 4
Rezultate 21 - 40 din 62
Axello