Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Stivuitorist sau necalificat

Be4work Gmbh be4work-gmbh
Strainatate,
18.12.2018

Agent comercial HVAC

Dtn Group Commerce SRL dtn-group-commerce-srl
Timisoara,
18.12.2018

Tehnician electronist cu cunostiinte de programare

Euroconsult
Baia-Mare,
17.12.2018

Confectioner articole carton, legator manual

Confidential
Ilfov, Bucuresti,
17.12.2018
Max

Tehnician / Laborant metrolog Timisoara

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara,
12.12.2018

Maistru tamplar lemn, sef atelier tamplarie

Prod Com Sighet Srl
Bucuresti,
12.12.2018

Lacatus mecanic

Confidential
Bucuresti,
09.12.2018

Muncitori procesat carne UK

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
04.12.2018

Tehnician sisteme de securitate

Install Net Srl
Bucuresti,
04.12.2018

Tamplar

Scalemni Srl
Toate orasele,
04.12.2018

Macelari Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
04.12.2018

Lacatus montior confectii metalice

Caldo Montaj
Galati, Braila,
03.12.2018

Inginer Chimist / Chimist / Tehnician Chimist / Laborant

Sc Taygan Metal Press Srl sc-taygan-metal-press-srl
Carei,
03.12.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
03.12.2018

Sortatoare textile second hand

Petit Prix Tex Srl
Brasov,
03.12.2018

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
01.12.2018

Muncitor pentru calificare ca tipograf flexo

Cortex Ltd cortex-ltd
Constanta,
24.11.2018

Lacatus mecanic

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Slobozia,
24.11.2018

Brutar

Afer Srl
Iasi,
24.11.2018

Operator CNC Strung, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
21.11.2018
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 53
Axello