Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Tehnician polivalent (Fochist Electrician)

EBC HR SOLUTIONS ebc-hr-solutions
Bucuresti,
22.03.2017

Sudor CO2 (mig mag)

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Ilfov, Bucuresti,
22.03.2017

Vopsitor

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Ilfov, Bucuresti,
22.03.2017

Lacatus mecanic

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Ilfov, Bucuresti,
22.03.2017

Operator masina de frezat CNC

GL Project Srl gl-project-srl
Iasi,
22.03.2017

Inginer proiectant

Mezei Alexandra-Elena Pfa mezei-alexandra-elena-pfa
Timisoara, Lugoj,
22.03.2017

Quality team leader

Mezei Alexandra-Elena Pfa mezei-alexandra-elena-pfa
Timisoara, Lugoj,
22.03.2017

Die casting expert (inginer)

Mezei Alexandra-Elena Pfa mezei-alexandra-elena-pfa
Timisoara, Lugoj,
22.03.2017

Stivuitoristi in Cluj, Oradea

Berar Servicii Srl berar-servicii-srl
Oradea, Cluj-Napoca,
21.03.2017

Tamplar si montator mobilier

Confidential
Bucuresti,
18.03.2017

Sudori (toate tipurile de sudura)

Bupar Union Srl
Ploiesti,
15.03.2017

Lacatusi constructii metalice / lacatusi tubulatori

Bupar Union Srl
Toate orasele,
15.03.2017

Operator imprimanta textile

Rofobit rofobit
Ilfov, Bucuresti,
14.03.2017

Tamplar PAL si muncitori necalificati - Turda

Salice Comprod Srl salice-comprod-srl
Turda,
14.03.2017

Manipulant marfa si Tamplar PAL

Salice Comprod Srl salice-comprod-srl
Cluj-Napoca,
14.03.2017

Tamplar universal calificat mobilier PAL / lemn

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Pitesti, Mioveni, Campulung Muscel,
13.03.2017

Tamplar universal mobilier lemn si PAL

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Toate orasele,
13.03.2017

Auditor intern

Santierul Naval Mangalia SA
Mangalia, Constanta,
13.03.2017

Matriter-ajustor

Confidential
Bucuresti,
09.03.2017

Tehnicieni de prelucrare pe masini CNC, ajustor de prelucrare CNC, operator de prelucrare EDM - Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele, Strainatate,
09.03.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 83
Axello