Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Operator necalificat strunguri cu CNC in Timisoara

LG Mechanics lg-mechanics
Timisoara,
13.12.2017
Max

Tamplari / rigipsar / zugrav pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
13.12.2017
Max

Tehnician metrolog pentru Timisoara si Bucuresti

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara, Bucuresti, Toate orasele,
11.12.2017

Electrician

Aco Electric Line Srl aco-electric-line-srl
Toate orasele,
11.12.2017

Lucratori procesare carne

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
08.12.2017

Muncitorii confectii Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
08.12.2017

Lacatus mecanic

Nfs Artmetal S.r.l. nfs-artmetal-s-r-l
Iasi,
06.12.2017

Sudor MIG/MAG si electrod

Nfs Artmetal S.r.l. nfs-artmetal-s-r-l
Iasi,
06.12.2017

Electrician nave

Comvex Sa
Constanta,
05.12.2017

Motorist nave

Comvex Sa
Constanta,
05.12.2017

Lacatus mecanic sudor

Timas S.R.L. timas-s-r-l
Ilfov, Bucuresti,
04.12.2017

Croitoreasa

Roh Textile Manufacturers Srl roh-textile-manufacturers-srl
Ilfov,
04.12.2017

Masinist sau ajutor pentru masina de tiparit rotativa trei culori

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
03.12.2017

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
30.11.2017

Operator zincare electrochimica

West Metal S.R.L.
Timisoara,
28.11.2017

Lacatus sudor confectii metalice

West Metal S.R.L.
Timisoara,
28.11.2017

Muncitori cu experienta in amenajari interioare in Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
21.11.2017

Lacatus sudor

Eco Green Ville
Bucuresti,
20.11.2017

Muncitor (ne) calificat pentru fabrica de hartie

Sc Balo Paper Srl sc-balo-paper-srl
Odorheiu Secuiesc,
20.11.2017

Strungari, frezori, lacatusi mecanici, rectificatori

Sc Hidromold Srl sc-hidromold-srl
Iasi,
20.11.2017
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 54
Axello