Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Muncitoare / Muncitor sectie Bragadiru

Italbox Import Export SRL italbox-import-export-srl
Ilfov, Bucuresti,
19.10.2018

Responsabil linie acoperiri galvanice

Confidential
Pitesti, Mioveni,
19.10.2018

Electrician de intretinere si reparatii

Tramet Industry Srl.
Pitesti, Mioveni,
19.10.2018

Slefuitor metale

Confidential
Pitesti, Mioveni, Alt Oras,
19.10.2018

Croitori / croitorese

Celesta Boru Pfa celesta-boru-pfa
Sacele, Brasov,
19.10.2018
Max

Tehnician / Laborant metrolog Timisoara

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara,
17.10.2018

Operator strung CNC

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
17.10.2018

Modelator covrigi si vanzatoare pentru covrigarie si patiserie

Fiba Trading Impex SRL
Bucuresti,
17.10.2018
Max

Stivuitorist sau necalificat

Be4work Gmbh be4work-gmbh
Strainatate,
16.10.2018

Sudor, lacatus, muncitor necalificat

Opera Steel Fier Srl opera-steel-fier-srl
Targu Neamt, Roman, Piatra Neamt, Iasi, Bacau,
16.10.2018

Legator manual, confectioner articole carton

Confidential
Bucuresti,
16.10.2018

Instalator (sanitare, termice), Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
16.10.2018

Inspector SSM

Marprom Serv Srl
Ploiesti,
16.10.2018

Sudor si lacatus

Deva Steel Corporation deva-steel-corporation
Hunedoara,
15.10.2018

Tehnician sisteme de securitate

Install Net Srl
Bucuresti,
15.10.2018

Prelucrator prin aschiere

Tehnostar Srl
Buzau,
15.10.2018

Ucenic la locul de munca

Tehnostar Srl
Buzau,
15.10.2018

Montator PAL melaminat

Sc Ghise Design Srl sc-ghise-design-srl
Baia-Mare,
14.10.2018

Ingineri/tehnicieni frigotehnisti proiectanti:IF/CT/PH/B/TL/BZ/GR

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Ploiesti, Ilfov, Constanta, Bucuresti,
12.10.2018

Electricieni cu/fara experienta

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
12.10.2018
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 73
Axello