Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Tehnician metrolog pentru Timisoara si Bucuresti

Aparatura De Laborator - Sartorom aparatura-de-laborator-sartorom
Timisoara, Bucuresti,
17.10.2017

Rectificator / mecanic

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Tecuci,
17.10.2017

Lucrator pentru sectorul galvanic

Galvanica Industriale Italia
Arad,
17.10.2017
Max

Muncitoare / Muncitor sectie Bragadiru

Italbox Import Export SRL italbox-import-export-srl
Ilfov, Bucuresti,
16.10.2017

Electrician instalatii electrice de joasa si medie tensiune

Const Intop S.R.L.
Toate orasele,
16.10.2017

Electrician - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
11.10.2017

Inginer Mecanic

D & G Dynamic Maintenance Group d-g-dynamic-maintenance-group
Toate orasele,
09.10.2017

Tehnician / Inginer Electro-Mecanic / Mecatronist

D & G Dynamic Maintenance Group d-g-dynamic-maintenance-group
Toate orasele,
09.10.2017

Director dezvoltare firma vanzari

Mopeka Impex SRL
Timisoara,
09.10.2017

Lacatus Mecanic / Tehnician

D & G Dynamic Maintenance Group d-g-dynamic-maintenance-group
Toate orasele,
09.10.2017

Fierar

Mation
Constanta,
08.10.2017

Spalatorese

Corporactive Consulting SRL corporactive-consulting-srl
Oradea,
06.10.2017

Lacatus mecanic

Nfs Artmetal S.r.l. nfs-artmetal-s-r-l
Iasi,
06.10.2017

Sudor MIG/MAG si electrod

Nfs Artmetal S.r.l. nfs-artmetal-s-r-l
Iasi,
06.10.2017

Electrician reparatii macarale si utilaje

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Drobeta T. Severin, Craiova,
05.10.2017

Tehnician reparatii utilaje si macarale hidraulice

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Craiova,
05.10.2017

Inginer debutant

Vortex Imperia Fluid
Pitesti,
05.10.2017

Coordonare si supraveghere pe linie de SSM in constructii

Eco-tehno-cons eco-tehno-cons
Ploiesti, Galati, Bucuresti,
04.10.2017

Calcatoreasa

Azitta Zatta Design Srl azitta-zatta-design-srl
Bucuresti,
03.10.2017

Tamplar in PAL

Marlex Impex Srl marlex-impex-srl
Cluj-Napoca,
02.10.2017
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 56
Axello