Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2020

Inginer proiectant hidrotehnica

Alma Consulting Srl alma-consulting-srl
Focsani,
12.02.2020

Muncitor necalificat, in tamplarie

Sc Wood Fusion AM Srl sc-wood-fusion-am-srl
Targu Jiu,
06.02.2020

Tamplar universal, cu experienta

Sc Wood Fusion AM Srl sc-wood-fusion-am-srl
Targu Jiu,
06.02.2020

Electrician Echipamente Frigorifice

Academia De HR academia-de-hr
Bucuresti,
04.02.2020

Electrician tablotier (executie tablouri electrice)

Academia De HR academia-de-hr
Bucuresti,
04.02.2020

Tehnician Frigotehnist (montaj instalatii frigorifice)

Academia De HR academia-de-hr
Bucuresti,
04.02.2020

Tapiter si croitor industrial

Concept Work Global SRL-D
Toate orasele, Strainatate,
03.02.2020

Inginer automatizari

Profix Srl profix-srl
Timisoara,
31.01.2020

Mecanic / Lacatus mecanic

Profix Srl profix-srl
Timisoara,
31.01.2020

Electrician

Profix Srl profix-srl
Timisoara,
31.01.2020

Croitorese

Isvoranu Conf
Baia-Mare,
26.01.2020

Tehnician mentenanta

Ascent Human Capital ascent-human-capital
Arad,
24.01.2020

Sudor inox TIG/WIG

Triago Trading Srl triago-trading-srl
Codlea, Brasov,
22.01.2020

Sef linie croitorie, confectioneri textile

Camelia Magic Style Srl camelia-magic-style-srl
Pitesti,
20.01.2020

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Toate orasele,
19.01.2020

Frezor

Rodax Impex Srl
Bucuresti,
15.01.2020

Lacatus mecanic

Confidential
Bucuresti,
15.01.2020

Lacarusi, sudori, tineri absolventi liceu sau scoala profesionala, cu sau fara experienta

Rodax Impex Srl
Bucuresti,
15.01.2020

Strungar

Rodax Impex Srl
Bucuresti,
15.01.2020
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 31
Axello