Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Lacatus mecanic

J. Christof E & P Services
Tirgu-Mures,
21.06.2018

Sudor

Confidential
Targoviste,
21.06.2018

Operator plasma CNC

Confidential
Targoviste,
21.06.2018

Inginer chimist/textilist - vopsitorie

Uco Tesatura SRL
Giurgiu,
21.06.2018

Inginer textilist - cercetare dezvoltare textila

Uco Tesatura SRL
Giurgiu,
21.06.2018

Inginer texitle - departament Inspectie si controlul calitatii

Uco Tesatura SRL
Giurgiu,
21.06.2018

Rectificator / mecanic utilaje

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Toate orasele,
21.06.2018

Sudor

J. Christof E & P Services
Tirgu-Mures,
21.06.2018
Max

Sudor mig-mag

Maxmetal Construction Srl. maxmetal-construction-srl
Brasov,
19.06.2018

Sudor MIG-MAG, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2018

Lacatus-sudor

Eco-green Ville
Bucuresti,
18.06.2018

Montator echipamente si utilaje industriale

Multi Metal multi-metal
Toate orasele,
18.06.2018

Muncitorii confectii Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
18.06.2018

Frezor

Confidential
Bucuresti,
15.06.2018

Mecanic intretinere reparatie utilaje

Sc RomNed Industrial Foundation Equipment Srl sc-romned-industrial-foundation-equipment-srl
Bucuresti,
15.06.2018

Montator PAL melaminat

Sc Ghise Design Srl sc-ghise-design-srl
Baia-Mare,
14.06.2018

Macelari Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
14.06.2018

Sudor MIG/MAG si electrod

NFS Artmetal S.r.l. nfs-artmetal-s-r-l
Iasi,
13.06.2018

Sudor cu/fara experienta

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
12.06.2018

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
12.06.2018
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 78
Axello