Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Inginer mecanic Isaccea

Confidential
Tulcea, Alt Oras,
14.06.2019

Lacatus mecanic Isaccea

SC MAR-INA Prodprest SRL
Tulcea, Alt Oras,
14.06.2019

Vopsitor in camp electrostatic Isaccea

SC MAR-INA Prodprest SRL
Tulcea, Alt Oras,
14.06.2019
Max

Muncitoare / Muncitor sectie Bragadiru

Italbox Import Export SRL italbox-import-export-srl
Ilfov, Bucuresti,
13.06.2019
Max

Sudor MIG-MAG si/sau TIG

Metal Tech Precision Parts SRL
Zarnesti, Codlea, Brasov,
12.06.2019

Sudori cu experienta Tig/Wig

Confidential
Zarnesti, Sacele, Codlea, Brasov,
11.06.2019

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
10.06.2019

Prelucrator prin aschiere

Tehnostar Srl
Buzau,
08.06.2019

Ucenic la locul de munca, strungar - frezor

Tehnostar Srl
Buzau,
08.06.2019

Muncitor/ucenic in siderurgie, companie multinationala

AgriBusiness Job agribusiness-job
Galati,
07.06.2019

Personal pentru sala croit

Aconso Prod aconso-prod
Bucuresti,
07.06.2019

Confectioner serie pentru echipamente de protectie

Aconso Prod aconso-prod
Bucuresti,
07.06.2019

Muncitori necalificati pentru abator in Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
05.06.2019

Personal pentru Abator in Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
04.06.2019

Inginer proiectant hidrotehnica

Alma Consulting Srl
Focsani,
03.06.2019

Sudor MIG-MAG (Germania)

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
31.05.2019

Inginer CTC ind. alimentara, laborant, muncitori necalificati barbati si femei

Combavipor Sa
Galati,
30.05.2019

Muncitor necalificat in industria textila

Sc Topp Bv Srl
Brasov,
27.05.2019

Mecanic reparatii masini de cusut

Sc Topp Bv Srl
Brasov,
27.05.2019

Operator chimist

Edichim S.r.l edichim-s-r-l
Gaesti,
24.05.2019
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 53
Axello