Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Strungar /rectificator/frezor

Entirely Shipping & Trading Srl entirely-shipping-trading-srl
Constanta,
29.05.2020

Locuri munca Grup Servicii Petroliere

Confidential
Constanta,
21.05.2020

Muncitor necalificat

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
19.05.2020

Instalator-frigotehnist

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
19.05.2020

Inginer, tehnolog sau similare

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Ilfov,
16.05.2020

Personal specializat sau in vederea calificarii in vopsiri si aplicari de pardoseli

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Ilfov, Bucuresti,
16.05.2020

Muncitori productie vopsele

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Bucuresti,
16.05.2020

Vopsitori

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Bucuresti,
16.05.2020

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
11.05.2020

Inginer intretinere - Absolvent Politehnica facultate mecanica / electrica

S.C. Grico-Roserv SRL
Bucuresti,
08.05.2020

Biolog / Biotehnolog

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Otopeni, Bucuresti,
06.05.2020

Electrician constructii panouri electrice

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
28.04.2020

Croitorese

Isvoranu Conf
Baia-Mare,
26.04.2020

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
22.04.2020

Prelucrator prin aschiere

Tehnostar Srl
Buzau,
21.04.2020

Ucenic la locul de munca, strungar - frezor

Tehnostar Srl
Buzau,
21.04.2020

Muncitori fabrica auto asamblare

Concept Work Global SRL-D
Toate orasele, Strainatate,
15.04.2020

Inginer HVAC

ACP Air Conditioning Products acp-air-conditioning-products
Otopeni,
08.04.2020

Frezor

Rodax Impex Srl
Bucuresti,
06.04.2020

Lacatus mecanic

Confidential
Bucuresti,
06.04.2020
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 24
Axello