Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Muncitoare / Muncitor sectie Bragadiru

Italbox Import Export SRL italbox-import-export-srl
Ilfov, Bucuresti,
20.04.2018

Inginer vanzari tehnice

Lyra Ltd.
Bucuresti,
19.04.2018

Muncitori fabrica

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Ilfov, Focsani, Chisinau, Buzau, Braila,
19.04.2018

Instalator-frigotehnist

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
17.04.2018

Muncitor confectionare ambalaje din carton

Confidential
Cluj-Napoca,
17.04.2018

Muncitor necalificat

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
17.04.2018

Lacatus mecanic

Multi Metal multi-metal
Ploiesti,
17.04.2018

Mecanic masini de cusut industriale

Vaella Maschinen Srl vaella-maschinen-srl
Bucuresti,
16.04.2018

Mecanic pentru utilaje de constructii si agricole

Ksm Lead Srl ksm-lead-srl
Brasov,
16.04.2018

Electrician intretinere si reparatii

Instant Service Comexim Srl.
Bucuresti,
16.04.2018

Mecanic masini de cusut

Sc Condor Sa
Bucuresti,
15.04.2018

Strungar (frezor) - operator CNC

Sc CNC Alcor Solution Srl sc-cnc-alcor-solution-srl
Zalau,
15.04.2018

Lacatus mecanic

Sc Condor Sa
Bucuresti,
15.04.2018

Frezor

Sc Condor Sa
Bucuresti,
15.04.2018

Strungar

Sc Condor Sa
Bucuresti,
15.04.2018

Mecanic intretinere

Celesta Boru Pfa celesta-boru-pfa
Sacele,
15.04.2018

Personal calificat fabrici de mobila in Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
13.04.2018

Masinist sau ajutor pentru masina de tiparit rotativa trei culori

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
12.04.2018

Sudor si lacatus mecanic

Gamaterm Design
Constanta,
11.04.2018

Lacatus mecanic

Sc Hpit 2000 Srl
Bucuresti,
10.04.2018
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 86
Axello