Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Sudor TIG MIG

Roca Industrial Srl roca-industrial-srl
Bucuresti,
24.04.2019

Electrician

Electro Metal Construct Emco S.r.l electro-metal-construct-emco-s-r-l
Pitesti,
24.04.2019

Turnator / Formator

S.c Green Plast Solutions Srl
Bucuresti,
24.04.2019

Lacatus montator

Stral Big SRL stral-big-srl
Slatina, Bucuresti,
19.04.2019
Max

Muncitoare / Muncitor sectie Bragadiru

Italbox Import Export SRL italbox-import-export-srl
Ilfov, Bucuresti,
18.04.2019

Sudor si lacatus mecanic

Gamaterm Design
Constanta,
18.04.2019

Sudor si lacatus mecanic

Gamaterm Design
Constanta,
18.04.2019

Muncitor necalificat tamplarie

Pfa Georgescu Leonard
Timisoara,
18.04.2019

Operator regranulator mase plastice

Manon Prest Srl
Bucuresti,
14.04.2019

Operator utilaj macinat mase plastice

Manon Prest Srl
Bucuresti,
14.04.2019

Operator regranulator mase plastice

Manon Prest Srl
Bucuresti,
14.04.2019

Muncitori calificati si necalificati, reciclare, injectie si extrudare mase plastice

Manon Prest Srl
Bucuresti,
14.04.2019

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
09.04.2019

Tehnician sisteme de securitate/Electrician

Break Sistems Srl
Ploiesti, Brasov,
09.04.2019

Lacatus montator, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
08.04.2019

Inginer chimist departament de colectare-prelucrare plastic

Bilmetal Industries Srl
Bucuresti,
08.04.2019

Inginer chimist departament de colectare-prelucrare sticla

Bilmetal Industries Srl
Bucuresti,
08.04.2019

Inginer proiectant hidrotehnica

Alma Consulting Srl
Focsani,
02.04.2019

Muncitori necalificati pentru turnatorie in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
01.04.2019

Operator tipografie

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele, Strainatate,
01.04.2019
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 59
Axello