Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitor necalificat

Emcom Invest Serv Srl emcom-invest-serv-srl
Toate orasele,
22.08.2019

Dulgher in constructii, Olanda

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
22.08.2019

Electrician constructii panouri electrice

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
19.08.2019

Ucenic la locul de munca, strungar - frezor

Tehnostar Srl
Buzau,
19.08.2019

Sudor MIG-MAG Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
19.08.2019

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
17.08.2019

Ajutor masinist tipograf

Confidential
Cluj-Napoca,
15.08.2019

Fete pentru pregatirea pieselor de mobilier pentru vopsire

Premium Front MDF
Brasov,
09.08.2019

Operator productie Ciorogarla

Confidential
Ilfov,
09.08.2019

Confectioner serie pentru echipamente de protectie

Aconso Prod aconso-prod
Bucuresti,
07.08.2019

Muncitor necalificat, strungar

Valentino-D
Galati,
02.08.2019

Inginer CTC ind. alimentara, laborant, muncitori necalificati barbati si femei

Combavipor Sa
Galati,
02.08.2019

Lacatus mecanic

Combavipor Sa
Toate orasele,
02.08.2019

Electrician

Combavipor Sa
Galati, Braila,
02.08.2019

Personal specializat sau in vederea calificarii in vopsiri si aplicari de pardoseli

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Ilfov, Bucuresti,
25.07.2019

Muncitori necalificati pentru turnatorie in Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
24.07.2019

Tamplari lemn

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
24.07.2019

Lacatus montator

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
22.07.2019

Electriceni, lacatusi

Com Electro S.r.l.
Toate orasele,
18.07.2019

Sudor electric pentru armatura

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
15.07.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 39
Axello