Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitor mobila, tamplar

Supermob S.r.l. supermob-s-r-l
Rimnicu-Vilcea,
25.02.2017

Operator strung CNC

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
24.02.2017

Forjor

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
24.02.2017

Inginer TCM

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
24.02.2017

Maistru

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
24.02.2017

Operator masini cu comanda numerica

Energoreparatii Serv S.a
Bucuresti,
23.02.2017

Strungar

Energoreparatii Serv S.a
Bucuresti,
22.02.2017
Max

Muncitori calificati si necalificati paleti

Comelectro Import Export Srl comelectro-import-export-srl
Valenii de Munte, Ploiesti, Bucuresti,
21.02.2017
Max

Operatori masina cusut auto - Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Tapiteri Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Echipatori/Dezechipatori Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
21.02.2017
Max

Sudor mig-mag

Maxmetal Construction Srl. maxmetal-construction-srl
Brasov,
20.02.2017

Lacatus confectii metalice

Klub Metalia
Timisoara,
19.02.2017

Strungari universali

Sc Industrial Prodcom Srl
Craiova,
17.02.2017

Operatori strung CNC (FANUC / OSAI)

Sc Industrial Prodcom Srl
Craiova,
17.02.2017

Operatori centre frezat 3 si 4 axe (FANUC)

Sc Industrial Prodcom Srl
Craiova,
17.02.2017

Electrician polivalent

Complete Jobs Srl complete-jobs-srl
Strainatate, Toate orasele,
17.02.2017

Tehnician electromecanic

Electrotools Srl
Botosani,
16.02.2017

Director productie

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
16.02.2017

Electricieni Scandinavia

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
15.02.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 82
Axello