Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Sudor MIG-MAG si/sau TIG

Metal Tech Precision Parts SRL
Brasov,
17.08.2018

Tehnician electronist cu cunostiinte de programare

Euroconsult
Baia-Mare,
17.08.2018

Operator strung CNC

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
16.08.2018

Forjor

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
16.08.2018

Strungar

TPS Com Srl tps-com-srl
Bucuresti,
16.08.2018
Max

Personal calificat si necalificat in productie

CSA Recruitment csa-recruitment
Strainatate, Toate orasele,
14.08.2018

Montator PAL melaminat

Sc Ghise Design Srl sc-ghise-design-srl
Baia-Mare,
14.08.2018

Macelari Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
14.08.2018

Analist asistent microbiologie

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Ilfov, Bucuresti,
13.08.2018

Ingineri automatizari

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
12.08.2018

Muncitori fabrica

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Ilfov, Focsani, Chisinau, Buzau, Braila,
12.08.2018

Sudor si lacatus mecanic

Gamaterm Design
Constanta,
11.08.2018

Personal fabrica confectii

Confidential
Bacau,
09.08.2018

Sudor si lacatus

Deva Steel Corporation deva-steel-corporation
Hunedoara,
09.08.2018

Vopsitor industrial

Stral Big SRL stral-big-srl
Bucuresti,
09.08.2018

Inginer Chimist / Chimist / Tehnician Chimist / Laborant

Sc Taygan Metal Press Srl sc-taygan-metal-press-srl
Carei,
08.08.2018

Operator utilaje industriale de profilat tabla

Lio-Metal SRL
Galati,
05.08.2018

Lacarusi, sudori, tineri absolventi liceu sau scoala profesionala, cu sau fara experienta

Rodax Impex Srl
Bucuresti,
04.08.2018

Alpinist utilitar

Alpexpert alpexpert
Braila,
02.08.2018

Sculer matriter

Ecoplast Srl
Bucuresti,
02.08.2018
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 62
Axello