Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Lacatus confectii/structuri metalice

Confidential
Timisoara,
22.02.2018

Tamplar lemn

S.C. Wood Gym S.R.L - Lemnaria Jder s-c-wood-gym-s-r-l-lemnaria-jder
Craiova,
22.02.2018

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
21.02.2018
Max

Sudor Mig-Mag sau Tig

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2018
Max

Mecanic de intretinere Belgia

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2018
Max

Laborant pentru laborator mobil Timisoara

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara,
20.02.2018

Strungar

Raibak Srl
Campina,
20.02.2018

Rectificator / mecanic

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Tecuci,
19.02.2018

Inginer mecanic

Confidential
Galati,
19.02.2018

Muncitori fabrica

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Ilfov, Focsani, Chisinau, Buzau, Braila,
17.02.2018

Tamplar

Confidential
Tirgu-Mures, Reghin, Miercurea-Ciuc, Gheorgheni,
16.02.2018

Lucrator pentru sectorul galvanic

Galvanica Industriale Italia
Arad,
16.02.2018

Tamplari - dulgheri - montatori pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018

Sudori, lacatusi si muncitori necalificati

Akis Group Srl akis-group-srl
Timisoara,
11.02.2018

Sudori, lacatusi si muncitori necalificati confectii metalice

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Tipograf tiparitor (masinist principal)

Confidential
Ilfov, Bucuresti,
09.02.2018

Lacatus - sudor

Metastil
Bucuresti,
08.02.2018

Lacatus sudor confectii metalice

West Metal S.R.L.
Timisoara,
07.02.2018

Sudor si lacatus mecanic

Gamaterm Design
Constanta,
06.02.2018

Locuri de munca cu contract Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
06.02.2018
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 67
Axello