Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician constructii panouri electrice

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
19.10.2019

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
18.10.2019

Prelucrator prin aschiere

Hesper S.a
Bucuresti,
08.10.2019

Confectioner serie pentru echipamente de protectie

Aconso Prod aconso-prod
Bucuresti,
07.10.2019

Operator CNC pentru Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Toate orasele, Strainatate,
02.10.2019

Chimist

Utchim S.r.l
Rimnicu-Vilcea,
02.10.2019

Muncitor necalificat, strungar

Valentino-D
Galati,
02.10.2019

Persoana pentru carusel serigrafie/presa termica

Aconso Prod aconso-prod
Bucuresti,
26.09.2019

Personal pentru sala croit

Aconso Prod aconso-prod
Bucuresti,
26.09.2019

Gaterist, circulatorist, fasonator cherestea

Confidential
Alt Oras,
25.09.2019

Gestionar, Macaragiu cu comanda sol/ cabina, Motostivuitorist, Legatori de sarcina

Mairon
Cluj-Napoca,
24.09.2019

Operator extruder mase plastice

Rombacom Plus Srl
Bucuresti,
18.09.2019

Tehnician mecanic

TehnicControl Verificari SRL
Ilfov,
18.09.2019

Tehnician service

Sc Schuster Recycling Technology Srl sc-schuster-recycling-technology-srl
Oradea,
16.09.2019

Tehnician service

Sc Schuster Recycling Technology Srl sc-schuster-recycling-technology-srl
Oradea,
16.09.2019

Tehnician

Life Art Distributie life-art-distributie
Bucuresti,
12.09.2019

Brand manager

Life Art Distributie life-art-distributie
Bucuresti,
12.09.2019

Tehnician - Ajutor frigotehnist / electrician

Life Art Distributie life-art-distributie
Bucuresti,
09.09.2019

Pipefitter/tubulator naval

Instalship Steelwork Srl instalship-steelwork-srl
Tulcea, Galati, Braila,
05.09.2019

Operator utilaj rebobinare folie

Cortex Ltd cortex-ltd
Constanta,
31.08.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 26
Axello