Locuri de munca/Anunturi de angajare / Industrie

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
21.02.2019

Operator utilaj CNC

Confidential
Radauti,
19.02.2019

Chimist/Inginer chimist

Chimopar Trading Srl
Bucuresti,
19.02.2019

Frezor

Rodax Impex Srl
Bucuresti,
08.02.2019

Vopsitor industrial

Arosa Industries Srl arosa-industries-srl
Cluj-Napoca,
06.02.2019

Vopsitor/Sablator

Arosa Industries Srl arosa-industries-srl
Cluj-Napoca,
06.02.2019

Coordonare si supraveghere pe linie de SSM in constructii

Eco-Tehno-Cons Security Srl eco-tehno-cons-security-srl
Ploiesti, Galati, Bucuresti,
02.02.2019

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
31.01.2019

Lacatus mecanic

NFS Artmetal S.r.l. nfs-artmetal-s-r-l
Iasi,
31.01.2019

Sudor MIG/MAG si electrod

NFS Artmetal S.r.l. nfs-artmetal-s-r-l
Iasi,
31.01.2019

Inginer proiectant hidrotehnica

Alma Consulting Srl
Focsani,
31.01.2019

Vopsitori si lacatus mecanic

Marcip Tech S.r.l. marcip-tech-s-r-l
Focsani,
30.01.2019

Instalatori panouri solare

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
29.01.2019

Operator tipografie

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele, Strainatate,
29.01.2019

Electrotehnicieni

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
29.01.2019

Lacatus mecanic

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Slobozia,
24.01.2019

Muncitor necalificat

Confidential
Targoviste,
20.01.2019

Operator utilaj mase plastice

Confidential
Targoviste,
20.01.2019

Tehnician service unelte industriale

Furitech Srl
Galati,
15.01.2019

Inginer vanzari pentru echipamente de incalziri electrice si materiale pentru izolatii industriale

Robomatic Process Control Srl robomatic-process-control-srl
Bucuresti,
14.01.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 36
Axello