Locuri de munca/Anunturi de angajare in Galati

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitor/ucenic in siderurgie, companie multinationala

AgriBusiness Job agribusiness-job
Galati,
07.06.2019

Brutar/cocator paine pe vatra

AgriBusiness Job agribusiness-job
Galati,
07.06.2019

Inginer CTC ind. alimentara, laborant, muncitori necalificati barbati si femei

Combavipor Sa
Galati,
30.05.2019

Promotor

AgriBusiness Job agribusiness-job
Tulcea, Galati,
08.05.2019

Distribuitor exclusiv - oferta de colaborare

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
01.05.2019

Schelari

Luc Invest Srl luc-invest-srl
Galati, Focsani, Bucuresti, Brasov, Braila,
23.04.2019

Reprezentant tehnic vanzari produse industriale

Confidential
Galati,
20.04.2019

Asistent marketing - vanzari tehnic

Confidential
Galati,
20.04.2019
Max

Consultant Asigurari, Credite & Turism

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
15.06.2019

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
15.06.2019

Grafician full time sau part time

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Toate orasele,
11.06.2019

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
10.06.2019

Consilier comercial utilaje agricole

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
07.06.2019

Medic veterinar/inginer zootehnist ferme zootehnice

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
07.06.2019

Agent vanzari

Dexon Office srl dexon-office-srl
Toate orasele,
07.06.2019

Inginer service

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
07.06.2019

Muncitori necalificati pentru abator in Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
05.06.2019

Personal in domeniul hotelier pentru Germania

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
05.06.2019

Personal pentru Abator in Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
04.06.2019

Inginer proiectant instalatii

Alma Consulting Srl
Toate orasele,
03.06.2019
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 50
Axello