Locuri de munca/Anunturi de angajare in Galati

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Maintenance Manager-Inginer linii de imbuteliere

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Galati, Focsani, Buzau, Braila,
03.04.2018

Operator Berar

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Galati, Focsani, Buzau, Braila,
03.04.2018

Asistent marketing - vanzari tehnic

Confidential
Galati,
26.03.2018

Reprezentant vanzari

Ubimedia Srl.
Galati, Braila,
20.03.2018

Urbanist

Supercon S.r.l. supercon-s-r-l
Galati,
14.03.2018

Desenator tehnic Autocad / Inginer proiectant

Supercon S.r.l. supercon-s-r-l
Galati,
14.03.2018

Secretara, relatii cu publicul

Scoala De Soferi Aviatia scoala-de-soferi-aviatia
Galati,
09.03.2018

Agent turism

Confidential
Galati,
09.03.2018

Vanzator

Confidential
Galati,
24.02.2018
Max

Soferi profesionisti categoria CE

Inovativ Logistic inovativ-logistic
Toate orasele,
24.04.2018
Max

Art Dealer pe vase de croaziera

Sensation Jobs Srl sensation-jobs-srl
Toate orasele, Strainatate,
24.04.2018

Activitate in Libia domeniu petrolier

Confidential
Toate orasele, Strainatate,
23.04.2018

Rectificator / mecanic utilaje

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Toate orasele,
21.04.2018

Muncitor constructii industriale

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
18.04.2018

Ajutor bucatar, camerista, ingrijitor pisicina pe Litoral

Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati Well Romania asociatia-persoanelor-cu-dizabilitati-well-romania
Toate orasele,
17.04.2018

Gestionari si manipulanti marfa

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
17.04.2018

Controlor teren echipe mobile de distributie

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
17.04.2018

Conducator auto

Sc Peroti Logistic Srl
Toate orasele,
17.04.2018

Personal hotelier

SC Delta Aurora SA
Toate orasele,
16.04.2018

Contabila evidenta primara

Company T& M Impex Srl
Focsani, Toate orasele,
15.04.2018
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 97
Axello