Locuri de munca/Anunturi de angajare / Finante/Contabilitate

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Contabil cu experienta in evidenta contabila completa (contabil sef)

Comelectro Import Export Srl comelectro-import-export-srl
Valenii de Munte, Ploiesti, Bucuresti,
25.04.2017

Contabil junior

Olesya Express Services Srl
Bucuresti,
25.04.2017

Secretara - contabilitate primara, relatii clienti, relatii insitutii terte

Confidential
Constanta,
25.04.2017

Contabil pentru PFA si SRL

Conta Radulescu conta-radulescu
Bucuresti,
20.04.2017

Secretara contabilitate primara

Amadeea Forest Srl
Bistrita,
20.04.2017

Economist

Tafi Trade tafi-trade
Piatra Neamt,
20.04.2017

Economist - Full-time / Part-time

MXM Brothers Partners Srl mxm-brothers-partners-srl
Baia-Mare,
19.04.2017

Operator ghiseu

Casa De Ajutor Reciproc Tohan Zarnesti Ifn
Alt Oras,
17.04.2017

Economist

Acord Trading acord-trading
Piatra Neamt,
14.04.2017

Contabil primar si gestiune

Valore Gold Srl valore-gold-srl
Bucuresti,
11.04.2017

Contabil

Binar Impex Srl
Otopeni,
11.04.2017

Operator Contabil

Confidential
Bucuresti,
05.04.2017

Economist financiar - contabilitate

Confidential
Bucuresti,
05.04.2017

Contabil

S.c. Artur Prodimpex Srl
Cluj-Napoca,
04.04.2017

Operator facturare si contabilitate primara Otopeni

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Ilfov, Otopeni,
03.04.2017

Contabil junior

Acces Financiar-contabil acces-financiar-contabil
Bucuresti,
26.03.2017

Contabil

Conta Radulescu conta-radulescu
Bucuresti,
23.03.2017

Consultant vanzari/operator facturare

Sigemo Impex Srl sigemo-impex-srl
Bucuresti,
21.03.2017

Contabil sef

Maer Tools Srl. maer-tools-srl
Ilfov, Bucuresti,
20.03.2017

Economist contabilitate

Confidential
Bucuresti,
17.03.2017
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 29
Axello