Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Referent in gestiunea economica (economist)

Servicii Energetice Oltenia Sa
Craiova,
14.09.2017

Inginer agronom

Romcad Grup Srl romcad-grup-srl
Craiova,
11.09.2017

Reprezentant vanzari

Kroncolor kroncolor
Suceava, Rimnicu-Vilcea, Craiova, Brasov,
09.09.2017

Tehnician curenti tari si slabi

Telecontrol telecontrol
Targu Jiu, Craiova, Bals,
04.09.2017

Tamplar pvc si aluminiu, geamgiu, operator cnc

Gip Srl gip-srl
Craiova,
30.08.2017

Operator calculator

Neramo Srl
Craiova,
22.08.2017

Web designer

Confidential
Craiova,
22.08.2017

Agent comercial

Solarker Oltenia
Craiova,
21.08.2017

Consilier juridic

Servicii Energetice Oltenia Sa
Craiova,
18.08.2017

Gestionar magazin motoutilaje EURODINAMIC

Eurodinamic eurodinamic
Craiova,
17.08.2017

Ajutor contabil, inspector resurse umane

Confidential
Craiova,
16.08.2017

Traducator engleza/ franceza/ italiana/ germana/ spaniola

Eurotranslate Srl. eurotranslate-srl
Craiova,
07.08.2017

Lucrator gestionar si facturare produse depozit

Confidential
Craiova,
30.07.2017

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Sibiu, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca, Brasov,
26.07.2017

Consultant manager imbunatatire - lean sau six sigma

Bestufind Consulting bestufind-consulting
Toate orasele,
19.09.2017

Infirmieri pentru azilele din Anglia

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
19.09.2017

Fotografi PhotoHotel

Photo Hotel Srl photo-hotel-srl
Toate orasele,
18.09.2017

Arhitect/designer

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
18.09.2017

Secretara, asistent manager

Mary Deutz Srl
Toate orasele,
16.09.2017

Secretara, asistent manager

Mary Deutz Srl
Toate orasele,
16.09.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 76
Axello