Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Cercetator chimie, biochimie, mediu, cibernetica

Applied System Srl
Craiova,
05.04.2017

AGENT VANZARI

Confidential
Zalau, Timisoara, Piatra Neamt, Craiova, Cluj-Napoca,
05.04.2017

Gestionar

Beyanss Design Srl
Craiova,
22.03.2017

Reprezentant Vanzari / Marketing

APF Trade Srl
Craiova,
16.03.2017

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Iasi, Craiova, Constanta, Bucuresti, Brasov,
10.03.2017

Sofer TIR transport marfa in Romania

Confidential
Toate orasele,
24.04.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
21.04.2017

Lucrator comercial

Universal Concrete Srl universal-concrete-srl
Toate orasele,
21.04.2017

Consultant vanzari

Productie Eoliene productie-eoliene
Toate orasele,
21.04.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
19.04.2017

Barman/Ospatar in hoteluri/restaurante din UK - Job de vara pentru studenti

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
19.04.2017

Infirmiere in UK pentru luna Mai, plecari in fiecare weekend!

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
19.04.2017

Reprezentant vanzari food

Euro Activ Srl euro-activ-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Director productie

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Piscicultor

Confidential
Toate orasele,
16.04.2017

Sef ferma piscicola

Logitax Srl
Toate orasele,
16.04.2017

Asistent manager

Confidential
Toate orasele,
15.04.2017

Locuri de munca in Anglia, in case de batrani. Fara comision!

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
13.04.2017

Muncitori necalificati pentru abator pui in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
13.04.2017

Soferi pentru transport marfa in comunitatea UE

Binar Impex Srl
Toate orasele,
11.04.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 85
Axello