Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Personal Secretariat Tehnic Cursri Formare

Profesional New Consult Srl. profesional-new-consult-srl
Ploiesti, Focsani, Craiova, Buzau,
01.08.2018

Bucatareasa

Confidential
Targu Jiu, Slatina, Petrosani, Drobeta T. Severin, Craiova,
10.07.2018

Electrician reparatii macarale si utilaje

Load Sys Group
Timisoara, Drobeta T. Severin, Craiova,
03.07.2018

Tehnician reparatii utilaje si macarale hidraulice

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Craiova,
03.07.2018

Sofer TIR Comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Targu Jiu, Pitesti, Craiova, Buzau, Brasov,
25.06.2018
Max

Personal calificat si necalificat in productie

CSA Recruitment csa-recruitment
Strainatate, Toate orasele,
21.08.2018

Sofer comunitate

Duant Servicii duant-servicii
Toate orasele,
21.08.2018

Rectificator / mecanic utilaje

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Toate orasele,
21.08.2018

Muncitor in constructii

Duant Servicii duant-servicii
Toate orasele,
21.08.2018

Tamplar lemn

S.c. Wood Gym S.r.l - Lemnaria Jder s-c-wood-gym-s-r-l-lemnaria-jder
Craiova,
22.06.2018

Muncitori pentru ciupercarii Irlanda

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
20.08.2018

Consilier comercial utilaje agricole

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
20.08.2018

Muncitori pentru lucrari de marmura

Sidora Metal Srl sidora-metal-srl
Toate orasele,
20.08.2018

Montator mobila PAL

Sc Viitorul Srl sc-viitorul-srl
Toate orasele,
20.08.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
19.08.2018

Curier / sofer

Sc Family Job Srl sc-family-job-srl
Toate orasele,
17.08.2018
Max

Sofer profesionist

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
16.08.2018
Max

Vopsitor, pregatitor, tinichigiu auto

Fep European Consultancy fep-european-consultancy
Strainatate, Toate orasele,
16.08.2018
Max

Tamplar PVC si AL

Confidential
Toate orasele,
15.08.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
14.08.2018
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 77
Axello