Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Tehnician curenti tari si slabi

Telecontrol telecontrol
Targu Jiu, Craiova, Bals,
05.07.2017

Electrician reparatii macarale si utilaje

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Drobeta T. Severin, Craiova,
24.06.2017

Tehnician reparatii utilaje si macarale hidraulice

Load Sys Group
Tirgu-Mures, Timisoara, Craiova,
24.06.2017

Sef birou financiar contabilitate

Servicii Energetice Oltenia Sa
Craiova,
16.06.2017

Secretara / asistent

Confidential
Ploiesti, Pitesti, Craiova, Bucuresti,
30.05.2017

Programator principal

SC Teletrans SA
Craiova,
29.05.2017

Reprezentant vanzare si marketing

Bestufind Consulting bestufind-consulting
Toate orasele,
27.07.2017
Max

Inginer CFDP si maistru

Confidential
Toate orasele,
26.07.2017

Sofer autocamion (TIR)

VMD Expres
Toate orasele,
25.07.2017

Reprezentant de vanzari MLM FREEWAYS

Medical Active Srl medical-active-srl
Constanta, Cluj-Napoca, Brasov, Braila, Toate orasele,
23.07.2017

Montator tamplarie pvc

Komfort Ambient komfort-ambient
Ploiesti, Toate orasele,
21.07.2017

Soferi echipaj

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
21.07.2017

Conference and Banqueting Manager Hotel 4 stele

ExternJob externjob
Strainatate, Toate orasele,
20.07.2017

Agent vanzari

Power Electric Rom Srl power-electric-rom-srl
Toate orasele,
20.07.2017

Fotografi PhotoHotel

Photo Hotel Srl photo-hotel-srl
Toate orasele,
19.07.2017

Instalatori, electricieni, faintari, rigipsari

Job Hunting Trade & Jurnal De Cariera job-hunting-trade-jurnal-de-cariera
Toate orasele,
19.07.2017

Muncitor necalificat

Wind Decor Srl wind-decor-srl
Toate orasele,
18.07.2017

Soferi pentru duba transport marfa intern

Binar Impex Srl
Toate orasele,
17.07.2017

Sofer TIR transport marfa in Romania

Confidential
Toate orasele,
17.07.2017

Reprezentant vanzari

Electronic Interactiv Srl electronic-interactiv-srl
Toate orasele,
17.07.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 75
Axello