Locuri de munca/Anunturi de angajare in Craiova

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Contabil economist

Ivagro Srl
Craiova, Caracal, Bals,
08.12.2019

Reprezentant vanzari

Ivagro Srl
Slatina, Craiova, Caracal, Bals,
08.12.2019

Sofer profesionist B+C+E

Ivagro Srl
Slatina, Craiova, Caracal, Bals,
08.12.2019

Mecanic utilaje agricole

Ingcomion Srl
Craiova,
19.11.2019

Lucrator depozit utilaje agricole

Ingcomion Srl
Craiova,
19.11.2019

Inginer mecanic

Confidential
Toate orasele,
10.12.2019

Specialist epilare cu laser

Sc Caiodi Specialist Beauty Srl sc-caiodi-specialist-beauty-srl
Toate orasele,
10.12.2019
Max

Soferi curierat Marea Britanie

One Motion Logistics Ltd
Strainatate, Toate orasele,
09.12.2019

Reprezentant vanzari

Romagrotehnica Srl. romagrotehnica-srl
Toate orasele,
08.12.2019

Programator PHP

Ops-Open Public Services ops-open-public-services
Otopeni, Ilfov, Bucuresti, Toate orasele,
06.12.2019

Rectificator / mecanic utilaje

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Toate orasele,
06.12.2019

Operator productie cutii ambalaje

Tosa Trade SRL
Toate orasele,
05.12.2019

Reprezentant vanzari

Odas Global Consulting
Toate orasele,
04.12.2019

Operatori CNC Abkant

Concept Work Global SRL-D
Toate orasele, Strainatate,
03.12.2019

Traducator limba ebraica-ivrit-engleza - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
27.11.2019

Traducator limba daneza-slovena-macedoneana - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
27.11.2019

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
27.11.2019

Tamplar masinist si muncitor necalificat

Sc Otto Srl sc-otto-srl
Toate orasele,
27.11.2019

Responsabil Administrativ si Financiar

Academia De HR academia-de-hr
Toate orasele,
26.11.2019

Muncitor constructor

Concept Work Global SRL-D
Toate orasele, Strainatate,
26.11.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 38
Axello