Locuri de munca/Anunturi de angajare / Constructii/Imobiliare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitori in constructii

Confidential
Constanta,
29.09.2016

Fierar betonist

Austrocasa Srl austrocasa-srl
Strainatate, Iasi,
29.09.2016

Tencuitor

Austrocasa Srl austrocasa-srl
Iasi,
29.09.2016

Tehnician Service HVAC - Frigotehnist

Instal Expert Srl instal-expert-srl
Ploiesti, Pitesti, Mioveni, Lugoj, Craiova,
28.09.2016

Zidar polivalent

Acterim acterim
Strainatate, Toate orasele,
27.09.2016

Macaragiu Bucuresti

Echipamente Pentru Constructii Srl echipamente-pentru-constructii-srl
Bucuresti,
27.09.2016

Rigipsar Franta

Acterim acterim
Strainatate,
27.09.2016

Montator gresie si faianta cu experienta

Acterim acterim
Toate orasele,
27.09.2016

Zidar polivalent

Acterim acterim
Toate orasele, Strainatate,
27.09.2016

Muncitor necalificati, sudori, lacatusi, tineri calificare

Agp Construct Modern Srl
Bucuresti,
26.09.2016

Ingineri proiectanti constructii - in firma straina la Iasi

Confidential
Iasi,
26.09.2016

Instalatori sanitari, aer conditionat

Instal Termoclima S.R.L.
Constanta,
26.09.2016

Etansator acoperisuri cu birum

Acterim acterim
Strainatate,
26.09.2016

Sondor / Sondor sef

Sc Eco Drill Srl sc-eco-drill-srl
Toate orasele,
26.09.2016
Max

Instalator autorizat Anre

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
25.09.2016

Inginer constructor

Elis Plus Srl elis-plus-srl
Suceava,
24.09.2016

Montator hidroizolatii

United Modules System Srl united-modules-system-srl
Bucuresti,
24.09.2016

Operator pentru productie tamplarie din lemn

Confidential
Iasi,
22.09.2016

Prelucrator marmura

Sc Icvam Srl sc-icvam-srl
Focsani,
22.09.2016

Tehnician intretinere hotel

Confidential
Toate orasele,
22.09.2016
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 117
Axello