Locuri de munca/Anunturi de angajare / Constructii/Imobiliare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Instalator (sanitare, termice), Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
16.10.2018

Instalator apa si canalizare

Confidential
Constanta,
12.10.2018

Sudori, lacatusi si necalificati pentru scari si balustrade

Elemente Din Fier Forjat elemente-din-fier-forjat
Timisoara,
09.10.2018

Sudori si lacatusi confectii metalice

Confidential
Timisoara,
09.10.2018

Sudori, lacatusi si necalificati

Elemente Din Fier Forjat elemente-din-fier-forjat
Timisoara,
09.10.2018

Specialist tamplarie aluminiu, pvc, pereti cortina

Dana Cor Impex Srl dana-cor-impex-srl
Bucuresti,
08.10.2018

Dulgheri, zidari, personal necalificat, echipe constructii

Sc Carpat Faur Srl
Suceava, Botosani,
05.10.2018

Echipe constructii

Sc Carpat Faur Srl
Suceava, Botosani,
05.10.2018

Desenator tehnic in ACAD sau proiectant instalatii in ACAD

Confidential
Constanta,
03.10.2018

Alpinist utilitar

Alpexpert alpexpert
Braila,
02.10.2018

Electrician

MDM Pro
Ilfov, Bucuresti,
01.10.2018

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
01.10.2018

Instalator instalatii termice

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
01.10.2018

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
25.09.2018

Lacatus mecanic

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Slobozia,
24.09.2018

Muncitor necalificat

Sc Baciu Srl
Tulcea,
20.09.2018

Muncitor necalificat

Gamaterm Design
Constanta,
18.09.2018

Sudor si lacatus mecanic

Gamaterm Design
Constanta,
18.09.2018

Montatori Tamplarie PVC si sisteme de umbrire

Sc Decorimob Srl sc-decorimob-srl
Brasov,
16.09.2018

Muncitori turnatorie pentru Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele,
15.09.2018
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 37
Axello