Locuri de munca/Anunturi de angajare / Constructii/Imobiliare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Colaborator agent imobiliar

Re/max Imobis re-max-imobis
Iasi,
06.12.2018

Muncitori in constructii Austria

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
04.12.2018

Lacatus montior confectii metalice

Caldo Montaj
Galati, Braila,
03.12.2018

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
01.12.2018

Instalator instalatii termice

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
01.12.2018

Lacatus mecanic

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Slobozia,
24.11.2018

Deservent miniincarcator Gehl 4240

Special Garden Srl
Bucuresti,
23.11.2018

Instalator instalatii sanitare si/sau electrice

Octali Srl octali-srl
Timisoara,
22.11.2018

Personal curatenie blocuri, subsoluri

Curatenie Lupulescu Robert
Toate orasele,
17.11.2018

Sudor (WIG, MIG-MAG), Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
16.11.2018

Personal specializat sau in vederea calificarii in vopsiri si aplicari de pardoseli

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Ilfov, Bucuresti,
14.11.2018

Inginer constructii

Aqua Queen S.r.l.
Bucuresti,
13.11.2018

Tamplar, Austria

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
13.11.2018

Alpinist utilitar cu experienta

Sc Alpexpert Srl sc-alpexpert-srl
Toate orasele,
12.11.2018

Tinichigiu, izolator termic

Sc Isocold & Term Efect Srl sc-isocold-amp-term-efect-srl
Timisoara,
11.11.2018

Montator ferestre, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
06.11.2018

Instalator instalatii termice si sanitare

Confidential
Mangalia,
04.11.2018

Sudor si lacatus

Confidential
Timisoara,
02.11.2018

Zugrav, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
01.11.2018

Electrician constructii civile, Austria

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
31.10.2018
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 25
Axello