Locuri de munca/Anunturi de angajare / Constructii/Imobiliare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Sculptor

Confidential
Brasov,
20.01.2017

Zugrav

Romstel Production Srl romstel-production-srl
Bucuresti,
19.01.2017

Sef depozit materiale constructii

Romcad Grup Srl romcad-grup-srl
Timisoara,
18.01.2017

Inginer service instalatii

Climaterm Design S.r.l climaterm-design-s-r-l
Buzau,
17.01.2017

Inginer autorizat de ANRE-PGIU

Clima Service S.r.l.
Tulcea,
17.01.2017
Max

Sudor mig-mag

Maxmetal Construction Srl. maxmetal-construction-srl
Brasov,
16.01.2017

Instalator gaze, termice, sanitare

Prodimar Instalatii Srl prodimar-instalatii-srl
Bucuresti,
16.01.2017

Muncitori finisaje interioare, exterioare

Confidential
Toate orasele,
15.01.2017

Montator ferestre si usi

Pro Door Srl pro-door-srl
Timisoara,
10.01.2017

Aplicator pardoseli epoxidice si poliuretanice

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Ilfov, Bucuresti,
06.01.2017

Mecanic intretinere si reparatii utilaje

Ghimp Construct S.r.l.
Giurgiu,
05.01.2017

Buldoexcavatorist

Ghimp Construct S.r.l.
Ilfov, Giurgiu, Bucuresti,
05.01.2017

Inginer constructii metalice

TBM Pitesti tbm-pitesti
Pitesti,
04.01.2017

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Ploiesti,
03.01.2017

Electrician constructii industriale

Useprest useprest
Targu Secuiesc, Sfantu Gheorghe, Covasna,
31.12.2016

Sudor

Useprest useprest
Targu Secuiesc, Sfantu Gheorghe, Covasna,
31.12.2016

Inginer proiectant  - constructii industriale

Useprest useprest
Covasna,
31.12.2016

Constructor montator structuri metalice

Useprest useprest
Targu Secuiesc, Sfantu Gheorghe, Covasna,
31.12.2016

Montatori acoperis - cu sau fara experienta

Roofcon roofcon
Iasi,
29.12.2016

Muncitor aplicare glet

Confidential
Bucuresti,
16.12.2016
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 37
Axello