Locuri de munca/Anunturi de angajare in Constanta

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Front-End Developer

Confidential
Toate orasele,
02.02.2020

Angajeaza broker, consultant de credit, agent de vanzari, personal specializat in sectorul financiar-bancar

Transilvania Garant Ifn Sa transilvania-garant-ifn-sa
Toate orasele,
30.01.2020

Inginer telecomunicatii in Craiova

SC Teletrans SA
Toate orasele,
28.01.2020

Muncitor constructor, muncitori pavatori

Concept Work Global SRL-D
Strainatate, Toate orasele,
28.01.2020

Traducator limba ebraica-ivrit-engleza - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
27.01.2020

Traducatori / interpreti autorizati sau nativi vorbitori de limbi straine

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
27.01.2020

Traducator limba daneza-slovena-macedoneana - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
27.01.2020

Traducator autorizat limba germana

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
27.01.2020

Area sales manager

Kinetech Distribution Srl kinetech-distribution-srl
Toate orasele,
22.01.2020

Responsabil tehnic ofertare HVAC

DTN Group Commerce SRL dtn-group-commerce-srl
Toate orasele,
20.01.2020

Broker de asigurari

Alsimliv Nicols Srl alsimliv-nicols-srl
Toate orasele,
19.01.2020

Consultant wellness

Alsimliv Nicols Srl alsimliv-nicols-srl
Toate orasele,
19.01.2020

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Toate orasele,
19.01.2020

Maestru argintar Kardians Design Romania

Kardians Paint Design kardians-paint-design
Toate orasele,
16.01.2020

Operator buldoexcavator

Confidential
Toate orasele,
07.01.2020

Sudor

Confidential
Toate orasele,
07.01.2020

Restaurator

Decorestart Srl
Toate orasele,
01.01.2020

Muncitori procesat carne UK

Gathering For Jobs Srl gathering-for-jobs-srl
Strainatate, Toate orasele,
30.12.2019

Muncitori agricultura Olanda

Gathering For Jobs Srl gathering-for-jobs-srl
Strainatate, Toate orasele,
30.12.2019

Maistru

Sc Tricon Wood Srl
Toate orasele,
30.12.2019
Pagina 2 din 3 1 2 3
Rezultate 21 - 40 din 43
Axello