Locuri de munca/Anunturi de angajare in Constanta

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Operator Call Center

Axello Communications axello-communications
Constanta,
17.10.2019

Expeditor transporturi intern/international

SOL Maritime Services
Constanta,
25.09.2019

Agent maritim

SOL Maritime Services
Constanta,
24.09.2019

Inginer mecanic

Entirely Shipping & Trading Srl entirely-shipping-trading-srl
Constanta,
13.09.2019

Reprezentant vanzari

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Slatina, Rimnicu-Vilcea, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca,
05.09.2019

Operator utilaj rebobinare folie

Cortex Ltd cortex-ltd
Constanta,
31.08.2019

Muncitor pentru calificare ca tipograf flexo

Cortex Ltd cortex-ltd
Constanta,
31.08.2019

Distribuitor exclusiv

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
31.08.2019

Electrician constructii panouri electrice

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
19.10.2019

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
18.10.2019
Max

Reprezentant de vanzari

Confidential
Toate orasele,
16.10.2019

Chef de partie

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
14.10.2019

Cameriste/valeti pentru Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
14.10.2019

Demi chef de partie pentru Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
14.10.2019

Consilier despagubiri Agent/Manager

Centrul European de Despagubiri centrul-european-de-despagubiri
Toate orasele,
06.10.2019

Promoter - Servicii WEB

Dynamik Web Projects dynamik-web-projects
Toate orasele,
03.10.2019

Izolatori exterioare pentru Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Toate orasele, Strainatate,
02.10.2019

Gresieri/faiantari pentru Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
02.10.2019

Operator CNC pentru Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Toate orasele, Strainatate,
02.10.2019

Operator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieri in Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
02.10.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 40
Axello