Locuri de munca/Anunturi de angajare in Constanta

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Operator Call Center

Axello Communications axello-communications
Constanta,
18.11.2017

Secretara

Confidential
Pitesti, Oradea, Iasi, Constanta, Bucuresti,
07.11.2017

Agent de vanzari - limba italiana si spaniola

Marketing Office Srl marketing-office-srl
Constanta,
24.10.2017

Lacatusi navali si sudori autorizati, muncitori necalificati

Plus Nav SRL
Tulcea, Navodari, Mangalia, Galati, Constanta,
19.10.2017

Lacatus naval, sudor constructii noi si maistru mecanic

Plus Nav SRL
Constanta,
19.10.2017

Lacatusi navali si sudori autorizati, ajutor lacatus, polizator

Plus Nav SRL
Tulcea, Navodari, Mangalia, Galati, Constanta,
19.10.2017

Dispecer centru de alarma

Nei Divizia De Securitate nei-divizia-de-securitate
Constanta,
12.10.2017

Fierar

Mation
Constanta,
08.10.2017

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Sibiu, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca, Brasov,
25.09.2017

Manager dezvoltare

Torg Service
Iasi, Constanta,
22.09.2017

Fotografi PhotoHotel

Photo Hotel Srl photo-hotel-srl
Toate orasele,
18.11.2017

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
17.11.2017

Ingrijitor de cai

S.c Belvedere S.r.l
Toate orasele,
17.11.2017

Tamplar - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
16.11.2017

Chelner / chelnerita

Hotel Management Services
Toate orasele, Strainatate,
15.11.2017
Max

Tehnician metrolog pentru Timisoara si Bucuresti

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara, Bucuresti, Toate orasele,
13.11.2017

Locuri de munca pe navele de croaziera fluviale - 6 companii fluviale Interviuri in Romania

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
13.11.2017

Bucatari pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
13.11.2017

Personal Duty Free Shops - Ocean Jobs

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
13.11.2017

Colaborator - Distribuitor

Gama Tex 2004 Srl. gama-tex-2004-srl
Toate orasele,
12.11.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 77
Axello