Locuri de munca/Anunturi de angajare in Constanta

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Reprezentant vanzari

Fermit Sa fermit-sa
Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov,
27.07.2017

Front End Designer

Marketing Office Srl marketing-office-srl
Constanta,
26.07.2017
Max

Lucrator comercial Calzedonia, Intimissimi, Tezenis

Futura Lenjerie 2010 Srl futura-lenjerie-2010-srl
Timisoara, Constanta, Bucuresti,
25.07.2017
Max

Operator Call Center

Axello Communications axello-communications
Constanta,
24.07.2017

Reprezentant de vanzari MLM FREEWAYS

Medical Active Srl medical-active-srl
Constanta, Cluj-Napoca, Brasov, Braila, Toate orasele,
23.07.2017

Lacatusi si Sudori Navali - Constructii Noi- 2400-2700 Euro

Intermarin Recruitment intermarin-recruitment
Tulcea, Strainatate, Galati, Constanta, Braila,
07.07.2017

Manipulant

Phoenix Distribution Srl phoenix-distribution-srl
Constanta,
04.07.2017

Sofer manipulant

Phoenix Distribution Srl phoenix-distribution-srl
Constanta,
04.07.2017

Sudor otel-electric

Confidential
Constanta,
29.06.2017

Instalator gaze

S.c. Gas-Pipe S.r.l.
Constanta,
27.06.2017

Personal autoservire

Confidential
Mangalia, Constanta,
18.06.2017

Personal autoservire

Confidential
Mangalia, Constanta,
16.06.2017

Fete pentru linie autoservire situata pe litoral

Confidential
Mangalia, Constanta,
11.06.2017

Fete curatenie apartamente

Confidential
Constanta,
05.06.2017

Electronist / electrician

Confidential
Constanta,
01.06.2017

Reprezentant vanzare si marketing

Bestufind Consulting bestufind-consulting
Toate orasele,
27.07.2017
Max

Inginer CFDP si maistru

Confidential
Toate orasele,
26.07.2017

Sofer autocamion (TIR)

VMD Expres
Toate orasele,
25.07.2017

Reprezentant de vanzari MLM FREEWAYS

Medical Active Srl medical-active-srl
Constanta, Cluj-Napoca, Brasov, Braila, Toate orasele,
23.07.2017

Montator tamplarie pvc

Komfort Ambient komfort-ambient
Ploiesti, Toate orasele,
21.07.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 84
Axello