Locuri de munca/Anunturi de angajare in Constanta

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Sef ferma vegetala

AgriBusiness Job agribusiness-job
Constanta,
07.06.2019

Fete curatenie apartamente

Confidential
Constanta,
20.05.2019

Tamplar pvc

Expert D&G Srl
Constanta,
14.05.2019

Confectioner montator tamplarie PVC

Expert D&G Srl
Constanta,
14.05.2019

Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Tirgu-Mures, Targu Jiu, Targoviste, Sibiu, Constanta,
13.05.2019

Operator utilaj rebobinare folie

Cortex Ltd cortex-ltd
Constanta,
01.05.2019

Muncitor pentru calificare ca tipograf flexo

Cortex Ltd cortex-ltd
Constanta,
01.05.2019

Distribuitor exclusiv - oferta de colaborare

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
01.05.2019

Sofer-livrator

Imp Expert Business Srl imp-expert-business-srl
Constanta,
19.04.2019

Grafician DTP

Imp Expert Business Srl imp-expert-business-srl
Constanta,
19.04.2019
Max

Consultant Asigurari, Credite & Turism

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
15.06.2019

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
15.06.2019

Grafician full time sau part time

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Toate orasele,
11.06.2019

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
10.06.2019

Consilier comercial utilaje agricole

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
07.06.2019

Medic veterinar/inginer zootehnist ferme zootehnice

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
07.06.2019

Agent vanzari

Dexon Office srl dexon-office-srl
Toate orasele,
07.06.2019

Inginer service

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
07.06.2019

Muncitori necalificati pentru abator in Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
05.06.2019

Personal in domeniul hotelier pentru Germania

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
05.06.2019
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 52
Axello