Locuri de munca/Anunturi de angajare in Constanta

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Colaborator colectare anvelope si deseuri

Granutech Recycling granutech-recycling
Hunedoara, Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti, Bacau,
26.05.2017

Asistent farmacie

Sc Capitol Farm Srl sc-capitol-farm-srl
Medgidia, Fetesti, Constanta, Cernavoda,
23.05.2017

Operator Magazin Online

Xact Consulting Srl xact-consulting-srl
Constanta,
23.05.2017

Agent vanzari

Alfa Total alfa-total
Constanta,
22.05.2017

Barista Gloria Jean's Coffees Constanta

Confidential
Constanta,
11.05.2017

Reprezentant vanzari zonal pe baza de colaborare (PFA, SRL)

Agropelet Therm Srl agropelet-therm-srl
Mangalia, Craiova, Constanta, Bucuresti, Baia-Mare,
10.05.2017

Agent comercial

Arochim Srl
Constanta,
08.05.2017

Instalator termic si gaze

Optimkonfort S.r.l. optimkonfort-s-r-l
Constanta,
08.05.2017

Femeie serviciu

Akdemir Prod S.r.l.
Constanta,
05.05.2017

Ajutor programator / IT helpdesk

Laurent Computers Srl laurent-computers-srl
Constanta,
04.05.2017

Lacatus sudor

Enola Auto Srl
Constanta,
03.05.2017

Medic generalist

Asociatia New Partner asociatia-new-partner
Constanta,
29.04.2017

Secretar notarial

Birou Individual Notarial Vechiu Dumitru
Constanta,
26.04.2017

Sudor otel-electric

Confidential
Constanta,
25.04.2017

Secretara - contabilitate primara, relatii clienti, relatii insitutii terte

Confidential
Constanta,
25.04.2017

Electrician auto

S.c. Adel Tuning S.r.l.
Constanta,
15.04.2017

Reprezentant vanzari B2B

Elit Prodexim Srl elit-prodexim-srl
Iasi, Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov,
13.04.2017

Consultant imobiliar

Confidential
Constanta,
10.04.2017

Lacatus naval, sudor constructii noi si maistru mecanic

Plus Nav
Constanta,
10.04.2017

Lacatusi navali si sudori autorizati

Plus Nav
Tulcea, Navodari, Mangalia, Galati, Constanta,
10.04.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 94
Axello