Locuri de munca/Anunturi de angajare in Constanta

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Asistent achizitii

Imp Expert Business Srl imp-expert-business-srl
Constanta,
17.07.2019

Tamplar pvc

Expert D&G Srl
Constanta,
14.07.2019

Confectioner montator tamplarie PVC

Expert D&G Srl
Constanta,
14.07.2019

Sofer cu atributii de gestionar depozit

Comercati Decor Srl comercati-decor-srl
Constanta,
13.07.2019

Parchetar

Comercati Decor Srl comercati-decor-srl
Constanta,
12.07.2019

Consultant financiar

Confidential
Constanta,
07.07.2019

Operator utilaj rebobinare folie

Cortex Ltd cortex-ltd
Constanta,
01.07.2019

Muncitor pentru calificare ca tipograf flexo

Cortex Ltd cortex-ltd
Constanta,
01.07.2019

Distribuitor exclusiv - oferta de colaborare

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
01.07.2019

Grafician DTP

Imp Expert Business Srl imp-expert-business-srl
Constanta,
28.06.2019

Sudor MIG-MAG Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
19.08.2019

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
17.08.2019
Max

Consultant Asigurari, Credite & Turism

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
14.08.2019

Inginer horticultor - fertilizanti agricoli

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
13.08.2019

Echipe muncitori construire duplex

Work Test Sma work-test-sma
Toate orasele,
09.08.2019

Lacatus mecanic

Combavipor Sa
Toate orasele,
02.08.2019

Stivuitorist Olanda

Fep European Consultancy fep-european-consultancy
Strainatate, Toate orasele,
31.07.2019

Muncitori necalificati pentru turnatorie in Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
24.07.2019

Asistente ingrijire batrani

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
24.07.2019

Tamplari lemn

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
24.07.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 39
Axello