Locuri de munca/Anunturi de angajare in Constanta

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Asistent vanzari farmacie tehnica medicala

Confidential
Constanta,
18.09.2017
Max

Operator Call Center

Axello Communications axello-communications
Constanta,
14.09.2017

Agent vanzari

Sc Evo Point Trade Srl
Tulcea, Ilfov, Constanta, Calarasi, Bucuresti,
13.09.2017

Zugravi, faiantari, rigipsari

Onix Residence onix-residence
Navodari, Medgidia, Constanta,
08.09.2017

Mecanic auto

Sc Fantasy Motors Srl sc-fantasy-motors-srl
Constanta,
07.09.2017

Electricieni

Sc Elsa Technology Srl sc-elsa-technology-srl
Constanta,
30.08.2017

Tamplar pvc

Expert D&G Srl
Constanta,
21.08.2017

Lacatus tamplarie pvc si aluminiu

Expert D&G Srl
Constanta,
21.08.2017

Reprezentant vanzari

Fermit Sa fermit-sa
Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov,
27.07.2017

Front End Designer

Marketing Office Srl marketing-office-srl
Constanta,
26.07.2017

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Sibiu, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca, Brasov,
26.07.2017

Reprezentant de vanzari MLM FREEWAYS

Medical Active Srl medical-active-srl
Constanta, Cluj-Napoca, Brasov, Braila, Toate orasele,
23.07.2017

Consultant manager imbunatatire - lean sau six sigma

Bestufind Consulting bestufind-consulting
Toate orasele,
19.09.2017

Infirmieri pentru azilele din Anglia

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
19.09.2017

Fotografi PhotoHotel

Photo Hotel Srl photo-hotel-srl
Toate orasele,
18.09.2017

Arhitect/designer

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
18.09.2017

Secretara, asistent manager

Mary Deutz Srl
Toate orasele,
16.09.2017

Secretara, asistent manager

Mary Deutz Srl
Toate orasele,
16.09.2017
Max

Medic specialist de familie, eventual cu competenta ecografie

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
14.09.2017

Faiantar, zugrav

Pfa Gabriel Cristi
Toate orasele,
14.09.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 74
Axello