Locuri de munca/Anunturi de angajare in Constanta

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Team Leader Ferma Vegetala

AgriBusiness Job agribusiness-job
Constanta,
20.06.2018

Consilier vanzari

Demiuma Comimpex Srl demiuma-comimpex-srl
Timisoara, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti,
20.06.2018
Max

Operator Call Center

Axello Communications axello-communications
Constanta,
19.06.2018

Muncitor necalificat

Gamaterm Design
Constanta,
11.06.2018

Sudor si lacatus mecanic

Gamaterm Design
Constanta,
11.06.2018

Montator piatra naturala

DC Prod Plast Srl dc-prod-plast-srl
Navodari, Constanta,
05.06.2018

Asamblator montator profile aluminiu si geam

Mems Prodexim Srl mems-prodexim-srl
Medgidia, Constanta, Bucuresti,
05.06.2018

Muncitor necalificat

DC Prod Plast Srl dc-prod-plast-srl
Navodari, Constanta,
05.06.2018

Sofer macaragiu

Sc Lucru Cu Utilaje Srl
Constanta,
22.05.2018

Izolator termic

Confidential
Constanta,
21.05.2018

Agent vanzari

Alfa Total Srl alfa-total-srl
Constanta,
17.05.2018

Secretara

Confidential
Navodari, Constanta,
10.05.2018

Consilier vanzari magazin Yamaha

Suszi S.r.l.
Constanta,
09.05.2018
Max

Ingrijitori / ingrijitoare persoane in varsta Germania

A & J Partners a-j-partners
Strainatate, Toate orasele,
21.06.2018

Rectificator / mecanic utilaje

Remplast Caps Srl remplast-caps-srl
Toate orasele,
21.06.2018

Ppersonal pentru cofraje industriale in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele, Strainatate,
20.06.2018

Personal necalificat la mutare mobila in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
20.06.2018
Max

Art Dealer pe vase de croaziera

Sensation Jobs Srl sensation-jobs-srl
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2018

Sofer camion, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2018

Mecanic auto Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
19.06.2018
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 116
Axello