Locuri de munca/Anunturi de angajare in Constanta

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Asistent manager proiect

Ecom
Constanta,
24.02.2020

Asistent proiect

Ecom
Constanta,
24.02.2020

Asistent proiect

Ecom
Constanta,
24.02.2020

Montator rulouri exterioare aluminiu

Gen-Mary Com S.r.l.
Constanta,
24.02.2020

Distribuitor exclusiv

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
19.02.2020

Inginer statie ITP

Dinu Expedition Srl dinu-expedition-srl
Constanta,
06.02.2020

Personal service

Dinu Expedition Srl dinu-expedition-srl
Tulcea, Navodari, Medgidia, Constanta, Cernavoda,
22.01.2020

Tamplar pvc

Expert D&G Srl
Constanta,
13.01.2020

Confectioner montator tamplarie PVC

Expert D&G Srl
Constanta,
13.01.2020

Agent vanzari

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Slobozia, Oradea, Constanta, Cluj-Napoca, Arad,
09.01.2020

Dulgher in constructii, Olanda

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
27.02.2020

Electrician constructii panouri electrice

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
26.02.2020

Operator text si imagine

Magia Luminii De Aur Srl magia-luminii-de-aur-srl
Toate orasele,
26.02.2020
Max

Consultant Asigurari, Credite, Turism & Imobilare

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
24.02.2020

Remote Talent Acquisition Specialist

Hoxton Circle hoxton-circle
Toate orasele,
22.02.2020

Reprezentant vanzari

Imocon Srl imocon-srl
Toate orasele,
21.02.2020

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2020

Consultant Marketing (angajati, pensionari)

Confidential
Toate orasele,
17.02.2020

Customer support representative

Hoxton Circle hoxton-circle
Toate orasele,
11.02.2020

Personal pentru scriere a datelor de securitate la distanta

Hoxton Circle hoxton-circle
Toate orasele,
11.02.2020
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 40
Axello