Locuri de munca/Anunturi de angajare in Constanta

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Sudor si lacatus mecanic

Gamaterm Design
Constanta,
11.08.2018

Montator piatra naturala

DC Prod Plast Srl dc-prod-plast-srl
Navodari, Constanta,
06.08.2018

Sofer tir

S.c. Prefab Construct S.r.l.
Constanta,
24.07.2018

Sofer macaragiu

Sc Lucru Cu Utilaje Srl
Constanta,
22.07.2018

Ingineri/tehnicieni frigotehnisti proiectanti:IF/CT/PH/B/TL/BZ/GR

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Ploiesti, Ilfov, Constanta, Bucuresti,
18.07.2018

Parchetar

Comercati Decor Srl comercati-decor-srl
Constanta,
05.07.2018

Sef Ferma Vegetala

AgriBusiness Job agribusiness-job
Constanta,
29.06.2018

Bucatar fast food plaja Rex Mamaia

Confidential
Constanta,
24.06.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
19.08.2018

Team Leader Ferma Vegetala

AgriBusiness Job agribusiness-job
Constanta,
20.06.2018

Consilier vanzari

Demiuma Comimpex Srl demiuma-comimpex-srl
Timisoara, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti,
20.06.2018

Curier / sofer

Sc Family Job Srl sc-family-job-srl
Toate orasele,
17.08.2018
Max

Sofer profesionist

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
16.08.2018
Max

Vopsitor, pregatitor, tinichigiu auto

Fep European Consultancy fep-european-consultancy
Strainatate, Toate orasele,
16.08.2018
Max

Tamplar PVC si AL

Confidential
Toate orasele,
15.08.2018
Max

Personal calificat si necalificat in productie

CSA Recruitment csa-recruitment
Strainatate, Toate orasele,
14.08.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
14.08.2018

Macelari Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
14.08.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
13.08.2018

Reprezentant vanzari zonal

Confidential
Toate orasele,
13.08.2018
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 77
Axello