Locuri de munca/Anunturi de angajare / Comert

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Consilier vanzari/Beauty Adviser (Buc/Tm/Is) - Pupa Milano

Crowe Horwath
Timisoara, Iasi, Bucuresti,
17.10.2017

Gestionar depozit

Sino sino
Bucuresti,
11.10.2017

Lucrator comercial confectii

SC Decora Design SRL
Slatina,
11.10.2017

Vanzator magazin online

Sino sino
Bucuresti,
11.10.2017

Vanzator tichete - Bucuresti

OC Prod HR Consulting oc-prod-hr-consulting
Bucuresti,
11.10.2017

Operator facturare / awb

INOW SRL inow-srl
Bucuresti,
09.10.2017

Ajutor gestionar depozit Slatina

SC Decora Design SRL
Slatina,
06.10.2017

Local Key Account

Corporactive Consulting SRL corporactive-consulting-srl
Oradea,
06.10.2017

Lucrator depozit

Acord Trading acord-trading
Piatra Neamt,
03.10.2017

Casieri/vanzatori/lucratori comerciali

Luca Srl luca-srl
Brasov,
26.09.2017

Vanzatori in magazin alimentar

SC Andana Pan SRL
Zalau, Sighetul Marmatiei, Baia-Mare,
26.09.2017

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Sibiu, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca, Brasov,
25.09.2017

Vanzatoare, muncitori calificati si necalificati

Sc Siomarprod Srl sc-siomarprod-srl
Bucuresti,
20.09.2017

Lucrator comercial

Sc Ankyma Srl-d
Tirgu-Mures,
19.09.2017

Asistent vanzari farmacie tehnica medicala

Confidential
Constanta,
18.09.2017

Ambalator

Select Auto Srl. select-auto-srl
Baia-Mare,
18.09.2017

Personal Duty Free Shops - Ocean Jobs

Ocean Jobs ocean-jobs
Toate orasele,
13.09.2017

Operator Amanet

Confidential
Bucuresti,
12.09.2017

Lucrator depozit

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
11.09.2017

Consultant vanzari magazin si service auto

Confidential
Iasi,
11.09.2017
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 30
Axello