Locuri de munca/Anunturi de angajare / Comert

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Operator calculator facturare - desfacere

Italbox Import Export SRL italbox-import-export-srl
Bucuresti, Ilfov,
18.08.2017

Gestionar magazin motoutilaje EURODINAMIC

Eurodinamic eurodinamic
Craiova,
17.08.2017
Max

Vanzator, lucrator comercial, consilier vanzari

Instalco Grup Srl. instalco-grup-srl
Piatra Neamt,
16.08.2017

Vanzator

Premial 2001 Sa
Drobeta T. Severin,
16.08.2017
Max

Lucrator comercial Calzedonia, Intimissimi, Tezenis

Futura Lenjerie 2010 Srl futura-lenjerie-2010-srl
Timisoara, Constanta, Bucuresti,
15.08.2017
Max

Casier, facturist, consilier clienti

Kaleido kaleido
Brasov,
12.08.2017

Ofertant produse

Romotion Belting romotion-belting
Timisoara,
04.08.2017

Personal magazin alimentar

Sound Force
Timisoara,
04.08.2017

Lucrator depozit

Romotion Belting romotion-belting
Timisoara,
04.08.2017

Vanzatoare - consilier vanzari

Wind Decor Srl wind-decor-srl
Brasov,
03.08.2017

Vanzator magazin de birotica papetarie

Confidential
Bucuresti,
03.08.2017

Magaziner Aeroport Otopeni

SC Dnata Catering SRL sc-dnata-catering-srl
Otopeni, Ilfov, Bucuresti,
31.07.2017

Lucrator gestionar si facturare produse depozit

Confidential
Craiova,
30.07.2017

Casieri / vanzatori

Target Human Resources Srl-d target-human-resources-srl-d
Bucuresti,
27.07.2017

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Sibiu, Mangalia, Cluj-Napoca, Brasov, Baia-Mare,
26.07.2017

Vanzator la magazin de materiale electrice

Confidential
Focsani, Brasov, Braila, Barlad, Bacau,
25.07.2017

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Sighetul Marmatiei, Resita, Predeal, Medias, Bucuresti,
24.07.2017

Personal pentru popcorn bar

West Popcorn Srl
Deva,
20.07.2017

Vanzator

Confidential
Bacau,
14.07.2017

Vanzator

Confidential
Bacau,
14.07.2017
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 36
Axello