Locuri de munca/Anunturi de angajare / Comert

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Personal Duty Free Shops - Ocean Jobs

Ocean Jobs ocean-jobs
Toate orasele,
22.02.2017

Vanzator

Madaro Impex Srl.
Brasov,
21.02.2017
Max

Muncitor necalificat - Manipulant marfuri/Lucrator depozit

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Bucuresti,
20.02.2017

Operatori agentii pariuri sportive

Confidential
Slatina, Ilfov, Caracal, Calarasi, Bucuresti,
17.02.2017

Lucrator comercial

Confidential
Timisoara,
16.02.2017

Lucrator comercial benzinarie Mol

Confidential
Timisoara,
14.02.2017

Consilier vanzari Unirea Shopping Center Bucuresti.

Sc Docnet Srl sc-docnet-srl
Bucuresti,
14.02.2017

Personal Amanet

Confidential
Bucuresti,
13.02.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
13.02.2017

Lucrator comercial

Instal Cip S.r.l.
Brasov,
11.02.2017

Facturista

Sc Cara Srl
Arad,
08.02.2017

Sef Magazin/Casier/Lucrator Comercial Mega Image Shop&Go Fundeni

Romaura Family Srl romaura-family-srl
Toate orasele,
08.02.2017

Lucrator comercial

Confidential
Pitesti,
07.02.2017

Operator validare date

Pin Trade pin-trade
Bucuresti,
07.02.2017

Casier contabil primar

Confidential
Bucuresti,
07.02.2017

Lucrator comercial/ Decorator floral

Best Florist Srl best-florist-srl
Bucuresti,
05.02.2017

Lucrator comercial echipamente electrice

Confidential
Ploiesti,
04.02.2017

Mecanic / Manipulant marfa / Gestionar / Vanzator

Basarom Com basarom-com
Bucuresti,
03.02.2017

Lucrator in comert

Ralucsa Pres Com S.r.l.
Tirgu-Mures,
02.02.2017

Lucrator comercial (vanzator) magazin mobila

Sc Gemyx Mobjolly Srl
Ploiesti,
02.02.2017
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 48
Axello