Locuri de munca/Anunturi de angajare / Comert

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Vanzatoare Showroom

De Arte Zugraveli Decorative Srl. de-arte-zugraveli-decorative-srl
Bucuresti,
22.06.2018

Consilier vanzari

Demiuma Comimpex Srl demiuma-comimpex-srl
Timisoara, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti,
20.06.2018

Fata sala sau sortatoare

Trendy Top Style
Pitesti,
18.06.2018

Personal Duty Free Shops - Ocean Jobs

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
18.06.2018

Vanzator(oare) prestari servicii

Sc Kyk Nivek Srl sc-kyk-nivek-srl
Arad,
15.06.2018

Consilier vanzare

Leroy Merlin Colosseum leroy-merlin-colosseum
Bucuresti,
13.06.2018

Casier

Leroy Merlin Colosseum leroy-merlin-colosseum
Bucuresti,
13.06.2018

Operator comenzi piese auto, lucrator comercial.

International S.r.l. international-s-r-l
Medias,
08.06.2018

Gestionar magazin STIHL pentru orasul Caracal

Eurodinamic eurodinamic
Caracal,
06.06.2018

Operator comenzi online cu gestiune

Aliweb Candles Srl aliweb-candles-srl
Bucuresti,
04.06.2018

Personal magazin alimentar

Sound Force
Timisoara,
03.06.2018

Vanzatoare produse panificatie

Brutaria Shar
Lugoj,
02.06.2018

Vanzatoare

Sc Zioss Comservice Srl
Timisoara,
30.05.2018

Casier

Evo HR evo-hr
Bucuresti,
29.05.2018

Lucrator comercial / Sef magazin Carrefour Felicia / Iulius Mall

S.c. Ora Lux S.r.l.
Iasi,
21.05.2018

Gestionar magazin STIHL pentru orasul Bailesti

Eurodinamic eurodinamic
Craiova, Calafat, Alt Oras,
21.05.2018

Asistent vanzari stand fotografie

Daescu Claudiu Adrian Pfa
Bucuresti,
19.05.2018

Asistent vanzari

Bestial Records Srl bestial-records-srl
Timisoara,
18.05.2018

Lucrator depozit magazin online

Practic Online Srl
Bucuresti,
17.05.2018

Identificator/vanzator piese utilaje

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
14.05.2018
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 28
Axello