Locuri de munca/Anunturi de angajare in Cluj-Napoca

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
21.06.2017

Lucrator comercial

Fratii Oprean Com Srl fratii-oprean-com-srl
Cluj-Napoca,
21.06.2017
Max

Inginer service

Aparatura De Laborator - Sartorom aparatura-de-laborator-sartorom
Timisoara, Craiova, Cluj-Napoca, Bucuresti,
20.06.2017

Consultant vanzari

Telco International Co Srl
Timisoara, Deva, Cluj-Napoca,
13.06.2017

Consilier vanzari Tobacco Discount Polus Center Cluj

Sc Docnet Srl sc-docnet-srl
Cluj-Napoca,
03.06.2017

Asistent medical generalist

Confidential
Cluj-Napoca,
31.05.2017

Lacatus montator

Confidential
Cluj-Napoca,
26.05.2017

Colaborator colectare anvelope si deseuri

Granutech Recycling granutech-recycling
Hunedoara, Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti, Bacau,
26.05.2017

Vopsitor industrial si/sau vopsitor necalificat

Berar Servicii Srl berar-servicii-srl
Cluj-Napoca,
26.05.2017

Manipulant marfa

Sc Roplast Cluj
Cluj-Napoca,
24.05.2017

Cusatorese incaltaminte si textile

Brand Manufactury
Cluj-Napoca,
23.05.2017

Sofer profesionist cu atestat

Autosmart Srl
Cluj-Napoca,
22.05.2017

Secretara

Di Camillo Romania
Cluj-Napoca,
22.05.2017

Consultant telefonic colectare creante - limba italiana

Cerved Credit Collection Spa cerved-credit-collection-spa
Oradea, Cluj-Napoca,
19.05.2017

Sofer cat. B

Secol Impex Srl
Cluj-Napoca,
16.05.2017

Specialist Resurse Umane (Salarii&Admin) Cluj

Crowe Horwath
Cluj-Napoca,
16.05.2017

Sofer profesionist

Confidential
Cluj-Napoca,
15.05.2017

Receptionera

Sc. TCS & T. Srl sc-tcs-t-srl
Cluj-Napoca,
12.05.2017

Operator Telesales

Productie Eoliene productie-eoliene
Cluj-Napoca,
11.05.2017

Area sales manager

BCV International Group bcv-international-group
Zalau, Galati, Cluj-Napoca, Bucuresti, Braila,
10.05.2017
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 112
Axello