Locuri de munca/Anunturi de angajare in Cluj-Napoca

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Craiova, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov,
24.03.2020

Consultant vanzari si comunicare

S.C. Fin Watch S.R.L.
Cluj-Napoca,
24.03.2020

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
10.03.2020

Electronist service-depanator

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Cluj-Napoca,
21.02.2020

Asistent Director General

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Cluj-Napoca,
20.02.2020

Operator CNC

Alvi Technik SRL alvi-technik-srl
Cluj-Napoca,
18.02.2020

Manager depozit si logistica

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Cluj-Napoca,
14.02.2020

Reprezentant vanzari export

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Cluj-Napoca,
10.02.2020

Reprezentant medical

Terra Distrimed SRL terra-distrimed-srl
Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov,
08.02.2020

Consultant vanzari si comunicare

S.C. Fin Watch S.R.L.
Timisoara, Sibiu, Iasi, Cluj-Napoca, Bucuresti,
02.02.2020

Key Account Manager

Vitacom Electronics Srl vitacom-electronics-srl
Cluj-Napoca,
31.01.2020

Instalator

Abdon Gaz Term Srl
Toate orasele,
20.03.2020

Inginer CFDP

Confidential
Toate orasele,
16.03.2020

Persoana ingrijire permanenta batran imobilizat

Confidential
Toate orasele,
02.03.2020

Muncitori agricultura Olanda

Gathering For Jobs Srl gathering-for-jobs-srl
Strainatate, Toate orasele,
02.03.2020

Muncitori pentru lucrari de marmura

Sidora Metal Srl sidora-metal-srl
Toate orasele,
02.03.2020

Muncitori necalificati parcuri distractii/circuri - Irlanda

Gathering For Jobs Srl gathering-for-jobs-srl
Strainatate, Toate orasele,
02.03.2020

Personal pentru abator in Marea Britanie

Gathering For Jobs Srl gathering-for-jobs-srl
Strainatate, Toate orasele,
02.03.2020

Dulgher in constructii, Olanda

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
27.02.2020

Electrician constructii panouri electrice

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
26.02.2020
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 31
Axello