Locuri de munca/Anunturi de angajare in Cluj-Napoca

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Inginer service pentru Cluj si Timis

Aparatura De Laborator - Sartorom aparatura-de-laborator-sartorom
Timisoara, Cluj-Napoca,
23.03.2017

Stivuitoristi in Cluj, Oradea

Berar Servicii Srl berar-servicii-srl
Oradea, Cluj-Napoca,
21.03.2017

Reprezentant vanzari

Confidential
Cluj-Napoca,
17.03.2017

Manipulant marfa si Tamplar PAL

Salice Comprod Srl salice-comprod-srl
Cluj-Napoca,
14.03.2017

Consultant vanzari si comunicare

S.C. Fin Watch S.R.L.
Timisoara, Iasi, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov,
10.03.2017

Reprezentant editura

S.C. Fin Watch S.R.L.
Tirgu-Mures, Timisoara, Sibiu, Oradea, Cluj-Napoca,
10.03.2017

Conducator auto

Mistero G S SRL
Cluj-Napoca,
07.03.2017

Field Service Engineer

LTHD Corporation
Cluj-Napoca,
07.03.2017

Dulgher

Confidential
Cluj-Napoca,
07.03.2017

Organizator evenimente

SC Aime Cristie Inspired SRL
Timisoara, Sibiu, Cluj-Napoca, Bucuresti, Arad,
07.03.2017

Agent Comercial haine de lux

SC Aime Cristie Inspired SRL
Timisoara, Sibiu, Cluj-Napoca, Bucuresti, Arad,
07.03.2017

Agent vanzari produse alimentare

Robecondi Srl
Cluj-Napoca,
04.03.2017

Tehnician Service HVAC - Frigotehnist

Instal Expert Srl instal-expert-srl
Ploiesti, Pitesti, Lugoj, Cluj-Napoca, Bucuresti,
01.03.2017

Agent curatenie

Simson Cleaning Solutions simson-cleaning-solutions
Cluj-Napoca,
01.03.2017

Electrician in constructii

Confidential
Cluj-Napoca,
28.02.2017

Dulgheri, fierari

Confidential
Cluj-Napoca,
26.02.2017

Receptionera

Eurotrend Hotels Group eurotrend-hotels-group
Cluj-Napoca,
24.02.2017

Reprezentant vanzari

Cabinete Medici cabinete-medici
Timisoara, Sibiu, Cluj-Napoca, Bucuresti,
22.02.2017

Inginer in constructii

Alex & George Import Export Srl
Cluj-Napoca,
22.02.2017

Inginer mecanic

Rolorand Import Export Srl rolorand-import-export-srl
Cluj-Napoca,
15.02.2017
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 110
Axello