Locuri de munca/Anunturi de angajare in Cluj-Napoca

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Consilier vanzari

Demiuma Comimpex Srl demiuma-comimpex-srl
Timisoara, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti,
20.06.2018

Contabil

AgriBusiness Job agribusiness-job
Cluj-Napoca,
20.06.2018

Tehnician sisteme de detectie supraveghere video control acces

Oanta Telecom SRL oanta-telecom-srl
Cluj-Napoca,
19.06.2018

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
12.06.2018

Agent vanzari

Sc Nasticom Impex Srl
Turda, Cluj-Napoca,
01.06.2018

Gestionar depozit

Tinkoff Srl. tinkoff-srl
Cluj-Napoca,
22.05.2018

Tamplari lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
21.05.2018

Tamplar lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
21.05.2018

Operator montaj/service/mentenanta aparate de aer conditionat

Confidential
Cluj-Napoca,
21.05.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
21.05.2018

Secretara - administrativ, acte primare

Stone Collection By Resido stone-collection-by-resido
Cluj-Napoca,
16.05.2018

Asistent manager

Bendis Welding Equipment
Cluj-Napoca,
08.05.2018

Reprezentant vanzari brand de lux in zona Arad, Timisoara, Cluj, Bucuresti

Sc Aime Cristie Inspired Srl sc-aime-cristie-inspired-srl
Timisoara, Cluj-Napoca, Bucuresti, Arad,
06.05.2018

Lucrator comercial

Sc Nasticom Impex Srl
Cluj-Napoca,
23.04.2018
Max

Ingrijitori / ingrijitoare persoane in varsta Germania

A & J Partners a-j-partners
Strainatate, Toate orasele,
21.06.2018

Ppersonal pentru cofraje industriale in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele, Strainatate,
20.06.2018

Personal necalificat la mutare mobila in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
20.06.2018
Max

Art Dealer pe vase de croaziera

Sensation Jobs Srl sensation-jobs-srl
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2018

Sofer camion, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
19.06.2018

Sofer autobasculanta

Com Trans Tudor C Srl com-trans-tudor-c-srl
Toate orasele,
19.06.2018
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 116
Axello