Locuri de munca/Anunturi de angajare in Cluj-Napoca

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
01.10.2018

Soferi comunitate

Sc Trans Sese Srl sc-trans-sese-srl
Cluj-Napoca,
17.09.2018

Muncitor necalificat

Pelgrim Impex S.r.l
Cluj-Napoca,
29.08.2018

Sortator

Pelgrim Impex S.r.l
Alt Oras, Cluj-Napoca,
29.08.2018

Ajutor masinist tipograf

Confidential
Cluj-Napoca,
29.08.2018

Lucratori comerciali in bucatarie

Sc Noodle Pack Srl sc-noodle-pack-srl
Cluj-Napoca,
22.08.2018

Responsabil pentru inchirieri si obtinere de avize si autorizari

Act - Antrepriza de Constructii si Telecomunicatii Srl
Iasi, Cluj-Napoca, Bucuresti,
21.08.2018

Receptioner si ospatar

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
18.10.2018

Ambalatori la un abator in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
18.10.2018

Soferi TIR Comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
17.10.2018

Reprezentant vanzari

Corcos S.R.L. corcos-s-r-l
Toate orasele,
17.10.2018

Operator schimb valutar si amanet

Confidential
Toate orasele,
16.10.2018

Instalator (sanitare, termice), Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
16.10.2018

Soferi TIR Comunitate 2000 euro

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
15.10.2018

Electricieni cu/fara experienta

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
12.10.2018

Sudor cu/fara experienta

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
12.10.2018

Tehnician service utilaje agricole/auto/constructii

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele, Strainatate,
12.10.2018

Identificator/vanzator piese utilaje

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
12.10.2018

Tractorist, Combinier, Mecanic Agricol

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
12.10.2018

Mecanici auto

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Strainatate, Toate orasele,
12.10.2018
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 69
Axello