Locuri de munca/Anunturi de angajare in Cluj-Napoca

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
22.10.2017
Max

Inginer service pentru Bucuresti, Cluj-Napoca si Timisoara

Aparatura De Laborator - Sartorom aparatura-de-laborator-sartorom
Timisoara, Cluj-Napoca, Bucuresti,
17.10.2017

Kinetoterapeut

Chiromedica Health & Welness Center chiromedica-health-welness-center
Cluj-Napoca,
05.10.2017

Tamplar in PAL

Marlex Impex Srl marlex-impex-srl
Cluj-Napoca,
02.10.2017

Muncitor montator rafturi metalice

Marlex Impex Srl marlex-impex-srl
Cluj-Napoca,
02.10.2017

Contabil

Marlex Impex Srl marlex-impex-srl
Cluj-Napoca,
02.10.2017

Secretara

Marlex Impex Srl marlex-impex-srl
Cluj-Napoca,
02.10.2017

Agent de vanzari

BCV International Group bcv-international-group
Zalau, Galati, Cluj-Napoca, Bucuresti,
29.09.2017

Mecanic dezmembrari auto

Lega Trucks Srl lega-trucks-srl
Cluj-Napoca,
26.09.2017

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Sibiu, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca, Brasov,
25.09.2017

Manager dezvoltare

Torg Service
Timisoara, Galati, Craiova, Cluj-Napoca, Bucuresti,
22.09.2017

Gestionar

SC Chiorino SRL sc-chiorino-srl
Cluj-Napoca,
20.09.2017

Operator montaj/service/mentenanta aparate de aer conditionat

Confidential
Cluj-Napoca,
07.09.2017

Hidraulician reparatii hidraulice

Load Sys Group
Toate orasele,
21.10.2017

Zugrav - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
19.10.2017

Mecanic auto - Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
17.10.2017

Sofer profesionist Bucuresti-Stefanesti

Ahead Logistics Srl
Toate orasele,
17.10.2017

Infirmiere/asistenti medicali pentru azilele din Anglia

Belrao Group belrao-group
Toate orasele,
17.10.2017

Muncitori constructii

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
17.10.2017

Electrician instalatii electrice de joasa si medie tensiune

Const Intop S.R.L.
Toate orasele,
16.10.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 82
Axello