Locuri de munca/Anunturi de angajare in Cluj-Napoca

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Agent curatenie

Confidential
Cluj-Napoca,
23.11.2017

Personal curatenie

Confidential
Cluj-Napoca,
23.11.2017

Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Deva, Cluj-Napoca, Brasov, Bistrita, Bacau,
21.11.2017

Muncitor productie ambalaje din carton

Confidential
Cluj-Napoca,
20.11.2017

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
16.11.2017

Reprezentant Vanzari Produse Electrocasnice HTM Romania

Htm High Technology Manufacturer Srl htm-high-technology-manufacturer-srl
Cluj-Napoca,
12.11.2017

Conducator auto

Mistero G S SRL
Cluj-Napoca,
06.11.2017

Content writer / web publicist

Digital Life Solutions digital-life-solutions
Cluj-Napoca,
05.11.2017

Web Programator

Digital Life Solutions digital-life-solutions
Cluj-Napoca,
05.11.2017

Distribuitor zonal exclusiv

Cortex Ltd Srl cortex-ltd-srl
Focsani, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov, Baia-Mare,
30.10.2017

Specialist marketing

Confidential
Cluj-Napoca,
30.10.2017

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
22.10.2017
Max

Tehnician metrolog pentru Timisoara si Bucuresti

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara, Bucuresti, Toate orasele,
11.12.2017

Operatori depozite / Anglia

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
11.12.2017

Electrician

Aco Electric Line Srl aco-electric-line-srl
Toate orasele,
11.12.2017

Reprezentant vanzari

Confidential
Toate orasele,
09.12.2017

Muncitori necalificati parcuri distractii/circuri - Irlanda

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
08.12.2017

Sofer profesionist comunitatea europeana

Sc Lumira Trans Srl
Toate orasele,
08.12.2017

Consultant Vanzari B2B

Rallu Ideas Srl rallu-ideas-srl
Toate orasele,
08.12.2017

Lucratori procesare carne

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
08.12.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 86
Axello