Locuri de munca/Anunturi de angajare in Cluj-Napoca

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Persoana curatenie, menaj

La Villa
Cluj-Napoca,
03.04.2019

Receptioner

La Villa
Cluj-Napoca,
03.04.2019

Asistent medical generalist

Confidential
Cluj-Napoca,
22.03.2019

Lacatus montator

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
21.03.2019

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
21.03.2019

Web Apps Developer

S.c. Wesrom Corporation S.r.l. s-c-wesrom-corporation-s-r-l
Timisoara, Oradea, Hunedoara, Deva, Cluj-Napoca,
06.03.2019

Tehnician electromecanic

S.c. Emi International S.r.l.
Turda, Cluj-Napoca,
26.02.2019

Inginer constructor hale metalice

Metahal Constr S.r.l. metahal-constr-s-r-l
Cluj-Napoca,
25.02.2019

Vanzatori ambulanti

Sc Ne & Ro Invest Srl sc-ne-ro-invest-srl
Toate orasele,
22.04.2019

Agent de securitate

Securitas Services Romania Srl securitas-services-romania-srl
Toate orasele,
19.04.2019

Bucatari, gratargii, patiseri, casieri, ajutor bucatarie

Complex Debarcader complex-debarcader
Toate orasele,
15.04.2019

Inginer vanzari

Patrascu & Gane Engineering Company Srl patrascu-gane-engineering-company-srl
Toate orasele,
12.04.2019

Inginer vanzari (si sau) service masini unelte

Patrascu & Gane Engineering Company Srl patrascu-gane-engineering-company-srl
Toate orasele,
12.04.2019

Marketing Representative in Romania

Mutlusan Plastik Elektrik San Ve Tic As mutlusan-plastik-elektrik-san-ve-tic-as
Toate orasele,
09.04.2019

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
09.04.2019

Lacatus montator, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
08.04.2019

Consilier despagubiri Agent/Manager

Centrul European de Despagubiri centrul-european-de-despagubiri
Toate orasele,
07.04.2019

Inginer proiectant instalatii

Alma Consulting Srl
Toate orasele,
02.04.2019

Muncitori necalificati pentru turnatorie in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
01.04.2019

Personal necalificat la mutare mobila in Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Strainatate, Toate orasele,
01.04.2019
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 65
Axello