Locuri de munca/Anunturi de angajare in Cluj-Napoca

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Administrator retele calculatoare

SC Teletrans SA
Cluj-Napoca,
14.08.2018

Operatori interviu in malluri

Ellipse Marketing ellipse-marketing
Timisoara, Iasi, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov,
31.07.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
30.07.2018

Reprezentant zonal vanzari

Confidential
Zalau, Cluj-Napoca,
24.07.2018

Tamplari lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
23.07.2018

Tamplar lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
23.07.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
23.07.2018

Chimist/inginer chimist/inginer protectia mediului

Balint Analitika Kft balint-analitika-kft
Zalau, Tirgu-Mures, Oradea, Cluj-Napoca, Brasov,
18.07.2018

Soferi comunitate

Sc Trans Sese Srl sc-trans-sese-srl
Cluj-Napoca,
17.07.2018

Asistent balneo-fiziokinetoterapie, fiziokinetoterapeut, kinetoterapeut, maseur

Confidential
Cluj-Napoca,
12.07.2018

Medic specialist

Confidential
Cluj-Napoca,
12.07.2018

Asistent medical generalist

Confidential
Cluj-Napoca,
12.07.2018

Confectioner industria textila

Kids Decor System Srl kids-decor-system-srl
Cluj-Napoca,
25.06.2018

Lucrator comercial

Sc Nasticom Impex Srl
Cluj-Napoca,
25.06.2018

Soferi tir comunitate

3 Gid Comprod SRL 3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
19.08.2018

Consilier vanzari

Demiuma Comimpex Srl demiuma-comimpex-srl
Timisoara, Craiova, Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti,
20.06.2018

Contabil

AgriBusiness Job agribusiness-job
Cluj-Napoca,
20.06.2018

Curier / sofer

Sc Family Job Srl sc-family-job-srl
Toate orasele,
17.08.2018
Max

Sofer profesionist

Aurora Lc Srl aurora-lc-srl
Toate orasele,
16.08.2018
Max

Vopsitor, pregatitor, tinichigiu auto

Fep European Consultancy fep-european-consultancy
Strainatate, Toate orasele,
16.08.2018
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 83
Axello