Locuri de munca/Anunturi de angajare in Cluj-Napoca

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Receptionera

Eurotrend Hotels Group eurotrend-hotels-group
Cluj-Napoca,
24.02.2017

Reprezentant vanzari

Cabinete Medici cabinete-medici
Timisoara, Sibiu, Cluj-Napoca, Bucuresti,
22.02.2017

Inginer in constructii

Alex & George Import Export Srl
Cluj-Napoca,
22.02.2017

Inginer mecanic

Rolorand Import Export Srl rolorand-import-export-srl
Cluj-Napoca,
15.02.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
13.02.2017

Director general

Metal Building Srl
Cluj-Napoca,
10.02.2017

Electrician sau electro-mecanic sau mecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
07.02.2017

Tehnician dentar

Alcadent Dental Health
Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti,
06.02.2017

Lucrator comercial

Sc Nancy Trade Srl sc-nancy-trade-srl
Cluj-Napoca,
01.02.2017

Agent de turism

Tour Travel By Odas Global Consulting tour-travel-by-odas-global-consulting
Cluj-Napoca,
31.01.2017

Area Sales Manager

BrandPaper Company brandpaper-company
Cluj-Napoca,
30.01.2017

Sofer

Confidential
Cluj-Napoca,
30.01.2017

Secretara

Bia Impex Srl bia-impex-srl
Cluj-Napoca,
29.01.2017

Gestionar depozit

Tinkoff Srl.
Cluj-Napoca,
27.01.2017

Consilier Juridic Debutant

Transilvania Recuperari Creante transilvania-recuperari-creante
Cluj-Napoca,
26.01.2017

Montator jaluzele

Confidential
Cluj-Napoca,
25.01.2017

Reprezentat de vanzari

Mdm Standard Srl.
Sighisoara, Sibiu, Iernut, Cluj-Napoca, Brasov,
23.01.2017

Java Developer/Programator

Komputer Regio komputer-regio
Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Pitesti, Sibiu,
23.01.2017

Colaboratori - vanzari

Sc Abelardo Distribution Srl sc-abelardo-distribution-srl
Timisoara, Oradea, Miercurea-Ciuc, Hunedoara, Cluj-Napoca,
23.01.2017

Colaboratori vanzari materiale constructii

Sc Abelardo Distribution Srl sc-abelardo-distribution-srl
Cluj-Napoca, Hunedoara, Miercurea-Ciuc, Oradea, Timisoara,
23.01.2017
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 108
Axello