Locuri de munca/Anunturi de angajare in Cluj-Napoca

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
21.02.2018

Sofer profesionist cu atestat

Autosmart Srl
Cluj-Napoca,
20.02.2018

Reprezentant vanzari

Confidential
Cluj-Napoca,
16.02.2018

Director dezvoltare

Interactive Nova Business Srl interactive-nova-business-srl
Cluj-Napoca,
12.02.2018

Sofer cat. B

Secol Impex Srl
Cluj-Napoca,
29.01.2018

Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Deva, Cluj-Napoca, Brasov, Bistrita, Bacau,
28.01.2018

Reprezentant Vanzari Produse Electrocasnice HTM Romania

Htm High Technology Manufacturer Srl htm-high-technology-manufacturer-srl
Cluj-Napoca,
28.01.2018

Sofer profesionist

Autosmart Srl
Cluj-Napoca,
24.01.2018

Colaborator part-time cercetare de piata

Ellipse Marketing ellipse-marketing
Timisoara, Suceava, Cluj-Napoca, Braila, Baia-Mare,
23.01.2018

Operator montaj/service/mentenanta aparate de aer conditionat

Confidential
Cluj-Napoca,
18.01.2018

Lucrator depozit

Zeelandia
Cluj-Napoca,
18.01.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
16.01.2018

Tamplar

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
16.01.2018

Tamplari si vopsitori lemn

SC Generic Prodimpex SRL sc-generic-prodimpex-srl
Cluj-Napoca,
16.01.2018

Administrator delegat

Metal Building Srl
Alt Oras, Cluj-Napoca,
12.01.2018

Tehnician mecanic

S.c. Emi International S.r.l.
Cluj-Napoca,
08.01.2018

Reprezentant vanzari

Fermit Sa fermit-sa
Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov,
08.01.2018

Tehnician electromecanic

S.c. Emi International S.r.l.
Turda, Cluj-Napoca,
08.01.2018

Operator casa de amanet

Bertus Srl bertus-srl
Timisoara, Satu-Mare, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti,
03.01.2018

Distribuitor zonal exclusiv

Cortex Ltd Srl cortex-ltd-srl
Focsani, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov, Baia-Mare,
30.12.2017
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 117
Axello