Locuri de munca/Anunturi de angajare in Cluj-Napoca

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Inginer service pentru Cluj si Timis

Aparatura De Laborator - Sartorom aparatura-de-laborator-sartorom
Timisoara, Cluj-Napoca,
27.04.2017

Cusatoreasa incaltaminte

Brand Manufactury
Cluj-Napoca,
27.04.2017

Talpuitor incaltaminte

Brand Manufactury
Cluj-Napoca,
27.04.2017

Ospatarite

Trade Consult Import Export Srl trade-consult-import-export-srl
Cluj-Napoca,
24.04.2017

Director zonal vanzari

Tafi Trade tafi-trade
Piatra Neamt, Iasi, Cluj-Napoca,
24.04.2017

Electrician sau electromecanic

Ecocranes Romania Srl ecocranes-romania-srl
Cluj-Napoca,
21.04.2017

Reprezentant de vanzari regional

Eurocom Tech
Cluj-Napoca,
20.04.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
19.04.2017

Schelar-muncitor necalificat

Echapoz Company Srl echapoz-company-srl
Cluj-Napoca,
19.04.2017

Reprezentant vanzari B2B

Elit Prodexim Srl elit-prodexim-srl
Iasi, Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov,
13.04.2017

Sales help desk support

Telco International Co Srl
Deva, Cluj-Napoca,
11.04.2017

Consultant vanzari

Telco International Co Srl
Timisoara, Deva, Cluj-Napoca,
11.04.2017

AGENT VANZARI

Confidential
Zalau, Timisoara, Piatra Neamt, Craiova, Cluj-Napoca,
05.04.2017

Operator call-center

Confidential
Cluj-Napoca,
04.04.2017

Gestionar

S.c. Artur Prodimpex Srl
Cluj-Napoca,
04.04.2017

Manipulant

S.c. Artur Prodimpex Srl
Cluj-Napoca,
04.04.2017

Contabil

S.c. Artur Prodimpex Srl
Cluj-Napoca,
04.04.2017

Manipulant marfa

Berar Servicii Srl berar-servicii-srl
Cluj-Napoca,
03.04.2017

Area Sales Manager

BrandPaper Company brandpaper-company
Cluj-Napoca,
01.04.2017

Asamblator Componente / Muncitor Necalificat

Infinity Trophy infinity-trophy
Cluj-Napoca,
01.04.2017
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 115
Axello