Locuri de munca/Anunturi de angajare in Buzau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Reprezentant vanzari

Optimcore Srl
Pitesti, Craiova, Buzau, Bucuresti, Braila,
22.02.2018

Muncitori fabrica

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Ilfov, Focsani, Chisinau, Buzau, Braila,
17.02.2018

Client sub acoperire (evaluare servicii)

Ellipse Marketing ellipse-marketing
Piatra Neamt, Iasi, Buzau, Bucuresti, Bacau,
23.01.2018

Operator Berar

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Galati, Focsani, Buzau, Braila,
20.01.2018

Maintenance Manager-Inginer linii de imbuteliere

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Tulcea, Galati, Focsani, Buzau, Braila,
18.01.2018

Specialisti Irigatii/ANIF

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Ilfov, Buzau, Bucuresti, Braila, Alexandria,
09.01.2018

Tehnician electronica/electrotehnica

Tecno Euromag Srl tecno-euromag-srl
Buzau,
06.01.2018

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
21.02.2018
Max

Sudor Mig-Mag sau Tig

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2018
Max

Sofer CE

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2018
Max

Mecanic de intretinere Belgia

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2018

Agent scolar

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Toate orasele,
14.02.2018

Tamplari - dulgheri - montatori pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018

Tamplar, circularist

Optim Business Concept
Toate orasele,
12.02.2018

Muncitori necalificati

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Personal confectii metalice si lemn

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Sudori, lacatusi si muncitori necalificati confectii metalice

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018

Muncitori necalificati in constructii

Top Design Construct top-design-construct
Toate orasele,
10.02.2018

Chef de Partie, Junior Sous Chef, Hotel 4* fara taxe mediere

ExternJob externjob
Toate orasele, Strainatate,
08.02.2018

Soferi echipaj

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
07.02.2018
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 104
Axello