Locuri de munca/Anunturi de angajare in Buzau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitor necalificat

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
19.05.2020

Inginer/Tehnician service centrale termice

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
19.05.2020

Instalator-frigotehnist

Climaterm Design Srl climaterm-design-srl
Buzau,
19.05.2020

Prelucrator prin aschiere

Tehnostar Srl
Buzau,
21.04.2020

Ucenic la locul de munca, strungar - frezor

Tehnostar Srl
Buzau,
21.04.2020
Max

Consultant Asigurari, Credite, Turism & Imobilare

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
27.05.2020

Reprezentant vanzari produse curatenie

SC G& D Impex Srl
Toate orasele,
22.05.2020

Inginer constructor de santier

Casa Invest Srl
Toate orasele,
20.05.2020

Contabilitate primara / Secretariat Jilava - Ilfov

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Toate orasele,
16.05.2020

Designer cu experienta

Confidential
Toate orasele,
16.05.2020

Traducator limba ebraica-ivrit-engleza - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
11.05.2020

Traducatori / interpreti autorizati sau nativi vorbitori de limbi straine

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
11.05.2020

Traducator limba daneza-slovena-macedoneana - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
11.05.2020

Traducator autorizat limba germana

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
11.05.2020

Area sales manager

Kinetech Distribution Srl kinetech-distribution-srl
Toate orasele,
08.05.2020

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
06.05.2020

Electrician constructii panouri electrice

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
28.04.2020

Dulgher in constructii, Olanda

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
28.04.2020

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
22.04.2020

Sofer camion, masina de mare tonaj curse UE

Sc Marvicon Srl sc-marvicon-srl
Toate orasele,
16.04.2020
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 21
Axello