Locuri de munca/Anunturi de angajare in Buzau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitor in tamplarie lemn sau pvc

Apostu Miraj Soft Srl.
Buzau,
14.04.2017

Mecanic auto

Prof Service Srl
Buzau,
02.04.2017

Instalator-frigotehnist

Climaterm Design S.r.l climaterm-design-s-r-l
Urziceni, Rimnicu-Sarat, Buzau, Bucuresti,
30.03.2017

Inginer service instalatii

Climaterm Design S.r.l climaterm-design-s-r-l
Buzau,
19.03.2017

Gestionar

Climaterm Design S.r.l climaterm-design-s-r-l
Buzau,
19.03.2017

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Timisoara, Sibiu, Piatra Neamt, Constanta, Buzau,
02.03.2017

Muncitori pentru finisaje interioare si exterioare - Munchen

Confidential
Toate orasele, Strainatate,
28.04.2017

Lacatusi si sudori

City Solutions city-solutions
Toate orasele,
27.04.2017

Muncitor in constructii cu permis categoria B pentru Franta

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
27.04.2017

Sofer TIR transport marfa in Romania

Confidential
Toate orasele,
24.04.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
21.04.2017

Lucrator comercial

Universal Concrete Srl universal-concrete-srl
Toate orasele,
21.04.2017

Consultant vanzari

Productie Eoliene productie-eoliene
Toate orasele,
21.04.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
19.04.2017

Barman/Ospatar in hoteluri/restaurante din UK - Job de vara pentru studenti

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
19.04.2017

Infirmiere in UK pentru luna Mai, plecari in fiecare weekend!

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
19.04.2017

Reprezentant vanzari food

Euro Activ Srl euro-activ-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Director productie

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Piscicultor

Confidential
Toate orasele,
16.04.2017

Sef ferma piscicola

Logitax Srl
Toate orasele,
16.04.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 86
Axello