Locuri de munca/Anunturi de angajare in Buzau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Colaborator vanzari software

Komputer Regio komputer-regio
Tirgu-Mures, Buzau, Brasov, Alexandria, Alba Iulia,
23.01.2017

Inginer service instalatii

Climaterm Design S.r.l climaterm-design-s-r-l
Buzau,
17.01.2017

Gestionar

Climaterm Design S.r.l climaterm-design-s-r-l
Buzau,
17.01.2017

Bona

Confidential
Focsani, Buzau, Bucuresti, Botosani, Bacau,
07.01.2017

Secretara

SC Ion Grigore Anti SNC Agentia de turism Happy Tour / Antic Tour Buzau sc-ion-grigore-anti-snc-agentia-de-turism-happy-tour-antic-tour-buzau
Buzau,
06.01.2017

Consilieri vanzari

Confidential
Buzau,
26.12.2016

Controlor calitate sudura

Confidential
Piatra Neamt, Iasi, Buzau, Bacau,
16.12.2016

Reprezentant vanzari / tehnic zonal

Psm Energo Constructii
Targoviste, Ploiesti, Campina, Buzau,
05.12.2016

Reprezentant vanzari servicii tehnic industriale

Tecno Euromag Srl tecno-euromag-srl
Buzau,
29.11.2016
Max

Inginer horticol / inginer agronom - reprezentant vanzari

Amia International Import -Export S.R.L. amia-international-import-export-s-r-l
Toate orasele,
23.01.2017

Colaboratori montaj folii cladiri

Motiva Network Srl motiva-network-srl
Toate orasele,
23.01.2017

Culegator capsuni Spania in Huelva

Kriss Consult kriss-consult
Strainatate, Toate orasele,
22.01.2017

Colaboratori cercetare

Confidential
Toate orasele,
21.01.2017

Piscicultor

Confidential
Toate orasele,
20.01.2017

Reprezentant vanzari in turism

Confidential
Toate orasele,
19.01.2017

Assistant marketing

Confidential
Toate orasele,
19.01.2017

Desenator/Ilustrator

Confidential
Toate orasele,
19.01.2017

Barman, ospatar

Radiani Schiffahrt Management
Toate orasele, Strainatate,
18.01.2017
Max

Operatori masina cusut auto - Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
17.01.2017
Max

Tapiteri Auto Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
17.01.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 63
Axello