Locuri de munca/Anunturi de angajare in Buzau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Ucenic la locul de munca, strungar - frezor

Tehnostar Srl
Buzau,
19.08.2019

Confectionere

Cybele 93 Impex Srl cybele-93-impex-srl
Buzau,
07.08.2019

Broker de asigurari & credite

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Valenii de Munte, Targoviste, Satu-Mare, Ploiesti, Buzau,
02.07.2019

Sudor MIG-MAG Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
19.08.2019

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
17.08.2019
Max

Consultant Asigurari, Credite & Turism

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
14.08.2019

Inginer horticultor - fertilizanti agricoli

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
13.08.2019

Echipe muncitori construire duplex

Work Test Sma work-test-sma
Toate orasele,
09.08.2019

Lacatus mecanic

Combavipor Sa
Toate orasele,
02.08.2019

Stivuitorist Olanda

Fep European Consultancy fep-european-consultancy
Strainatate, Toate orasele,
31.07.2019

Muncitori necalificati pentru turnatorie in Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
24.07.2019

Asistente ingrijire batrani

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
24.07.2019

Tamplari lemn

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
24.07.2019

Traducator limba ebraica-ivrit-engleza - Freelancer

Agentia Nationala AHR Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
22.07.2019

Traducatori / interpreti autorizati sau nativi vorbitori de limbi straine

Agentia Nationala AHR Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
22.07.2019

Traducator limba daneza-slovena-macedoneana - Freelancer

Agentia Nationala AHR Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
22.07.2019

Tamplar

Sc Bobokids Srl sc-bobokids-srl
Toate orasele,
19.07.2019

Electriceni, lacatusi

Com Electro S.r.l.
Toate orasele,
18.07.2019

Bona-babysitter, menajera, ingrijitoare batrani

Acceda Consulting acceda-consulting
Toate orasele,
17.07.2019

Sudor electric pentru armatura

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
15.07.2019
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 32
Axello