Locuri de munca/Anunturi de angajare in Buzau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Inginer service instalatii

Climaterm Design S.r.l climaterm-design-s-r-l
Buzau,
19.03.2017

Gestionar

Climaterm Design S.r.l climaterm-design-s-r-l
Buzau,
19.03.2017

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Timisoara, Sibiu, Piatra Neamt, Constanta, Buzau,
02.03.2017

Agent Vanzari - Reprezentant Medical

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Constanta, Buzau, Bucuresti, Brasov, Arad,
20.02.2017

Reprezentant vanzari / tehnic zonal

Psm Energo Constructii
Targoviste, Ploiesti, Campina, Buzau,
20.02.2017

Receptioner

S.c. Mecan Construct S.a.
Buzau,
11.02.2017

Vulcanizator

Aronax Com Srl aronax-com-srl
Buzau,
07.02.2017

Reprezentant vanzari servicii tehnic industriale

Tecno Euromag Srl tecno-euromag-srl
Buzau,
30.01.2017

Colaborator vanzari software

Komputer Regio komputer-regio
Tirgu-Mures, Buzau, Brasov, Alexandria, Alba Iulia,
23.01.2017

Sofer profesionist Bucuresti-Stefanesti

Ahead Logistics Srl
Toate orasele,
23.03.2017

Director hotel - Manager in turism

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
23.03.2017

Mecanic deservent buldoexcavator

Ri 96 Impex S.r.l.
Toate orasele,
23.03.2017

Ajutor bucatar

Confidential
Toate orasele,
23.03.2017

Muncitori dispusi sa invete electricitatea

Confidential
Toate orasele,
23.03.2017

Reprezentant vanzari

Leto Profile Srl leto-profile-srl
Tecuci, Toate orasele,
22.03.2017

Soferi tir comunitate

CleanLux Profesional cleanlux-profesional
Toate orasele,
22.03.2017

Asistent medical generalist recoltare probe biologice

CytoGenomic Medical Laboratory cytogenomic-medical-laboratory
Toate orasele,
22.03.2017

Reprezentant vanzari in turism

Confidential
Toate orasele,
21.03.2017

Reprezentant medical/agent vanzari

A&C Medical Distribution Srl a-c-medical-distribution-srl
Bucuresti, Toate orasele,
20.03.2017

Reprezentant vanzari - distributie zonal

Confidential
Toate orasele,
20.03.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 91
Axello