Locuri de munca/Anunturi de angajare in Bucuresti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Asistent Marketing

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Bucuresti,
25.01.2021

Biolog / Biotehnolog

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Otopeni, Bucuresti,
25.01.2021

Reprezentant vanzari

Decotex Design Srl
Bucuresti,
22.01.2021

Zugravi, finisori

Confidential
Ilfov, Bucuresti,
20.01.2021

Sofer duba 3.5T

Aliweb Candles Srl aliweb-candles-srl
Ilfov, Bucuresti,
19.01.2021

Agent de vanzari garduri/porti

Gardurimd Srl
Ilfov, Bucuresti,
19.01.2021

Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Otopeni, Deva, Bucuresti, Brasov, Alba Iulia,
12.01.2021

Job suplimentar part/full-time, reprezentant medical, valabil toata tara

Radiance Service Srl radiance-service-srl
Ploiesti, Constanta, Bucuresti, Brasov, Toate orasele,
12.01.2021

Reprezentant vanzari scule si unelte constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Bucuresti,
12.01.2021

Lucrator productie publicitara

Piu Media One Production piu-media-one-production
Bucuresti,
02.01.2021

Frigotehnist

Confidential
Strainatate, Ilfov, Giurgiu, Bucuresti,
11.12.2020

Sudor lacatus mecanic

Confidential
Ilfov, Giurgiu, Bucuresti,
11.12.2020

Secretara, asistent manager

Mary Deutz Srl
Bucuresti,
03.12.2020

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
25.01.2021

Agent vanzari

Activ SDA SRL
Toate orasele,
25.01.2021

Frezor

Confidential
Bucuresti,
26.11.2020
Max

Consultant Asigurari, Credite, Turism & Imobilare

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
21.01.2021

Traducator limba ebraica-ivrit-engleza - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.01.2021

Traducatori / interpreti autorizati sau nativi vorbitori de limbi straine

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.01.2021

Traducator limba daneza-slovena-macedoneana - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.01.2021
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 35
Axello