Locuri de munca/Anunturi de angajare in Bucuresti

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Prelucrator prin aschiere (specializat strung, masina frezat - masini universale)

Gamm Productie Servicii Comert Srl
Bucuresti,
23.02.2019
Max

Sofer distributie

Alpha Ned 2000 Exim Srl
Bucuresti,
22.02.2019

Buldoexcavatorist

Sc Dual General Construct Srl sc-dual-general-construct-srl
Bucuresti,
22.02.2019

Reprezentant vanzari servetele personalizate si consumabile HoReCa

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
22.02.2019

Masinist sau ajutor pentru masina de tiparit rotativa trei culori

Piramida Trade Invest piramida-trade-invest
Ilfov, Bucuresti,
22.02.2019

Croitoreasa

Confidential
Bucuresti,
21.02.2019

Operator masina de taiat piatra naturala

Ivory Stones Srl
Bucuresti,
20.02.2019

Personal curatenie

S.c Just Clean Business S.r.l
Bucuresti,
20.02.2019

Operator call-center (limba italiana)

Ellipse Marketing ellipse-marketing
Bucuresti,
20.02.2019

Consultant vanzari

Sc Klinker Romania Imp Srl
Bucuresti,
20.02.2019

Agent vanzari consumabile vopsitorii auto

I.N.P. Automotive Srl
Bucuresti,
20.02.2019

Agent turism fara experienta

Confidential
Bucuresti,
19.02.2019

Agent/a turism in Bucuresti

Bolbar Impex Srl
Bucuresti,
19.02.2019

Alpinisti utilitari

Stral Big SRL stral-big-srl
Bucuresti,
19.02.2019

Chimist/Inginer chimist

Chimopar Trading Srl
Bucuresti,
19.02.2019

Magaziner

Confidential
Bucuresti,
16.02.2019

Asistent manager - secretara

Powertrust powertrust
Bucuresti,
15.02.2019

IT Support

Fly Point Ro Srl fly-point-ro-srl
Bucuresti,
15.02.2019

Montator fatade ventilate

Sc. Daviniso Prompt Service Srl sc-daviniso-prompt-service-srl
Bucuresti,
14.02.2019

Mecanic, electrician, tinichigiu

Randy ATC Srl
Bucuresti,
12.02.2019
Pagina 1 din 7 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 131
Axello