Locuri de munca/Anunturi de angajare in Braila

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Inginer Supervizor SSM

Eco-Tehno-Cons Security SRL eco-tehno-cons-security-srl
Galati, Constanta, Bucuresti, Braila,
25.09.2020

Distribuitor exclusiv

Cortex Ltd cortex-ltd
Tulcea, Ilfov, Galati, Constanta, Braila,
20.08.2020

Reprezentant Avon

Confidential
Pitesti, Galati, Brasov, Braila, Bacau,
18.08.2020
Max

Consultant Asigurari, Credite, Turism & Imobilare

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
23.09.2020
Max

Inginer CFDP

Confidential
Toate orasele,
22.09.2020

Traducator limba ebraica-ivrit-engleza - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.09.2020

Traducatori / interpreti autorizati sau nativi vorbitori de limbi straine

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.09.2020

Traducator limba daneza-slovena-macedoneana - Freelancer

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.09.2020

Traducator autorizat limba germana

Agentia Nationala Ahr Traduceri agentia-nationala-ahr-traduceri
Toate orasele,
21.09.2020

Inginer constructor de santier

Casa Invest Srl
Toate orasele,
21.09.2020

Responsabil tehnic ofertare HVAC

DTN Group Commerce SRL dtn-group-commerce-srl
Toate orasele,
21.09.2020

Area sales manager

Kinetech Distribution Srl kinetech-distribution-srl
Toate orasele,
07.09.2020

Reprezentant vanzari inputuri

Romchim Protect romchim-protect
Toate orasele,
01.09.2020

Responsabil comercial maghiara

DTN Group Commerce SRL dtn-group-commerce-srl
Toate orasele,
26.08.2020

Reprezentant marketing publicitate

K.o.r.a. Network Media Srl k-o-r-a-network-media-srl
Toate orasele,
25.08.2020

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit Mpwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
22.08.2020

Asistent/a manager vanzari

Dexon Office Srl dexon-office-srl
Toate orasele,
31.07.2020
Pagina 1 din 1 1
Rezultate 0 - 17 din 17
Axello