Locuri de munca/Anunturi de angajare in Bistrita

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Specialist resurse umane in domeniul transporturilor

Mirucam Expres Srl mirucam-expres-srl
Bistrita,
08.08.2017

Asistent manager

Lutz Automobile Sa
Bistrita,
17.07.2017

Agent vanzari domeniul auto

Lutz Automobile Sa
Bistrita,
17.07.2017

Echipaje soferi TIR pentru comunitatea europeana, posesori permis cu categoria C+E

Confidential
Zalau, Satu-Mare, Cluj-Napoca, Bistrita, Baia-Mare,
04.07.2017

Soferi pentru autoutilitara de 3,5 TO, posesori categoria B

Confidential
Zalau, Satu-Mare, Cluj-Napoca, Bistrita, Baia-Mare,
04.07.2017

Colaborator colectare deseuri din cauciuc si anvelope uzate

Granutech Recycling granutech-recycling
Timisoara, Deva, Covasna, Bistrita, Arad,
29.06.2017

Redactor freelancer

Imageline
Satu-Mare, Bistrita,
28.06.2017
Max

Medic specialist de familie, eventual cu competenta ecografie

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
17.08.2017
Max

Inginer CFDP si maistru

Confidential
Toate orasele,
16.08.2017

Reprezentant de vanzari

Confidential
Toate orasele,
15.08.2017

Mecanici si electromecanici Suedia

Gator Personal Srl
Toate orasele, Strainatate,
14.08.2017

Muncitor pentru Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele,
13.08.2017

Reprezentant zonal vanzari

Contisent SRL contisent-srl
Toate orasele,
12.08.2017

Nutritionist

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
12.08.2017

Coafeza, stilist, stilista

Beauty Lounge Cosmetics Srl beauty-lounge-cosmetics-srl
Toate orasele,
11.08.2017

Infirmieri pentru azilele din Anglia

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
09.08.2017

Sofer profesionist Bucuresti-Stefanesti

Ahead Logistics Srl
Toate orasele,
07.08.2017

Camerista

Dariana Tur Srl dariana-tur-srl
Toate orasele,
06.08.2017

Sofer profesionist

Lumira Trans Srl
Toate orasele,
04.08.2017

Agent de vanzari

SC Servicii Computech SRL
Toate orasele,
04.08.2017
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 56
Axello