Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Colaborare part-time cercetare de piata

Confidential
Tirgu-Mures, Timisoara, Suceava, Iasi, Baia-Mare,
23.01.2018

Reprezentant vanzari

Packing Sugarcris Srl
Baia-Mare,
14.01.2018

Operator casa de amanet

Bertus Srl bertus-srl
Satu-Mare, Iasi, Botosani, Baia-Mare, Bacau,
03.01.2018

Distribuitor zonal exclusiv

Cortex Ltd Srl cortex-ltd-srl
Focsani, Cluj-Napoca, Bucuresti, Brasov, Baia-Mare,
30.12.2017

Operator service copiatoare

Cristal Srl cristal-srl
Baia-Mare,
17.12.2017

Vanzatori in magazin alimentar

SC Andana Pan SRL
Zalau, Sighetul Marmatiei, Baia-Mare,
26.11.2017

Colaborator part-time - client misterios

Confidential
Timisoara, Oradea, Bucuresti, Brasov, Toate orasele,
23.01.2018

Broker de asigurari & credite

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
23.01.2018

Muncitori cu experienta in amenajari interioare in Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
22.01.2018

Inginer de proces

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
20.01.2018

Tehnolog - Industria Alimentara

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
18.01.2018

Reprezentant de vanzari

World Media Production
Toate orasele,
17.01.2018

Ingrijitor de cai

S.c Belvedere S.r.l
Toate orasele,
17.01.2018

Bone, menajere, agenti curatenie

Femina Business
Toate orasele,
16.01.2018

Montator tamplarie PVC

Perfect Design Srl
Toate orasele,
16.01.2018

Muncitor constructii

Rara Invest Srl rara-invest-srl
Toate orasele,
15.01.2018

Tehnician Service HVAC - Frigotehnist

Instal Expert Srl instal-expert-srl
Toate orasele,
15.01.2018

Secretara punct de lucru

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
15.01.2018

Stivuitorist, Germania

Silverhand Romania silverhand-romania
Toate orasele, Strainatate,
15.01.2018

Operator PC

Confidential
Toate orasele,
15.01.2018
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 85
Axello