Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Operator pariuri Stanleybet

SC Right Betting SRL
Sibiu, Mangalia, Cluj-Napoca, Brasov, Baia-Mare,
26.07.2017

Tehnician proiectant arhitectura

Baer Group baer-group
Baia-Mare,
18.07.2017

Hidraulician

Albatros Srl
Baia-Mare,
17.07.2017

Strungar

Albatros Srl
Baia-Mare,
17.07.2017

Mecanic intretinere utilaje

Albatros Srl
Baia-Mare,
17.07.2017

Inginer

Sc Euro Eco Tech Srl
Brasov, Baia-Mare,
13.07.2017

Echipaje soferi TIR pentru comunitatea europeana, posesori permis cu categoria C+E

Confidential
Zalau, Satu-Mare, Cluj-Napoca, Bistrita, Baia-Mare,
04.07.2017

Soferi pentru autoutilitara de 3,5 TO, posesori categoria B

Confidential
Zalau, Satu-Mare, Cluj-Napoca, Bistrita, Baia-Mare,
04.07.2017

Croitoreasa

Sinestezic Srl sinestezic-srl
Baia-Mare,
08.06.2017

Sofer, ajutor montaje usi

Barbul barbul
Baia-Mare,
31.05.2017

Key account manager

MXM Brothers Partners Srl mxm-brothers-partners-srl
Baia-Mare,
30.05.2017

Agent comercial

Toto Srl
Baia-Mare,
29.05.2017

Reprezentant vanzare si marketing

Bestufind Consulting bestufind-consulting
Toate orasele,
27.07.2017
Max

Inginer CFDP si maistru

Confidential
Toate orasele,
26.07.2017

Sofer autocamion (TIR)

VMD Expres
Toate orasele,
25.07.2017

Reprezentant de vanzari MLM FREEWAYS

Medical Active Srl medical-active-srl
Constanta, Cluj-Napoca, Brasov, Braila, Toate orasele,
23.07.2017

Montator tamplarie pvc

Komfort Ambient komfort-ambient
Ploiesti, Toate orasele,
21.07.2017

Soferi echipaj

Gator Personal Srl
Strainatate, Toate orasele,
21.07.2017

Conference and Banqueting Manager Hotel 4 stele

ExternJob externjob
Strainatate, Toate orasele,
20.07.2017

Agent vanzari

Power Electric Rom Srl power-electric-rom-srl
Toate orasele,
20.07.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 81
Axello