Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Operator service copiatoare

Cristal Srl cristal-srl
Baia-Mare,
13.05.2017

Reprezentant vanzari zonal pe baza de colaborare (PFA, SRL)

Agropelet Therm Srl agropelet-therm-srl
Mangalia, Craiova, Constanta, Bucuresti, Baia-Mare,
10.05.2017

Operator centru de copiere

Cristal Srl cristal-srl
Baia-Mare,
02.05.2017

Designer/operator calculator

Cristal Srl cristal-srl
Baia-Mare,
01.05.2017

Economist - Full-time / Part-time

MXM Brothers Partners Srl mxm-brothers-partners-srl
Baia-Mare,
19.04.2017

Manager Logistica - Full-time / Part-time

MXM Brothers Partners Srl mxm-brothers-partners-srl
Baia-Mare,
19.04.2017

Manager Marketing - Full-time / Part-time

MXM Brothers Partners Srl mxm-brothers-partners-srl
Baia-Mare,
19.04.2017

Croitoreasa

Sinestezic Srl sinestezic-srl
Baia-Mare,
08.04.2017

Electromecanic

Mfd Elag Service mfd-elag-service
Baia-Mare,
05.04.2017

Reprezentant vanzari

Grupo Agua Mas grupo-agua-mas
Baia-Mare,
04.04.2017

Sofer, ajutor montaje usi

Barbul barbul
Baia-Mare,
31.03.2017

Tamplar mobilier pal-mdf

Topo Expert Pai SRL topo-expert-pai-srl
Toate orasele,
29.05.2017

Bucatari pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
28.05.2017

Loc de munca (cariera) in turism

Confidential
Toate orasele,
27.05.2017

Sofer autocamion (TIR)

VMD Expres
Toate orasele,
25.05.2017

Ambalator manual, transator porc, pasare, vita

Lantul Carpatin Impex Srl
Toate orasele,
24.05.2017

Joburi de infirmiera la domiciliu in UK la 30 km de Londra

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
24.05.2017

Sofer profesionist Bucuresti-Stefanesti

Ahead Logistics Srl
Toate orasele,
22.05.2017

Reprezentant vanzari in turism

Confidential
Toate orasele,
21.05.2017

Muncitor necalificat

Wind Decor Srl wind-decor-srl
Toate orasele,
18.05.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 84
Axello