Locuri de munca/Anunturi de angajare in Baia-Mare

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Economist - Full-time / Part-time

MXM Brothers Partners Srl mxm-brothers-partners-srl
Baia-Mare,
19.04.2017

Manager Logistica - Full-time / Part-time

MXM Brothers Partners Srl mxm-brothers-partners-srl
Baia-Mare,
19.04.2017

Manager Marketing - Full-time / Part-time

MXM Brothers Partners Srl mxm-brothers-partners-srl
Baia-Mare,
19.04.2017

Croitoreasa

Sinestezic Srl sinestezic-srl
Baia-Mare,
08.04.2017

Electromecanic

Mfd Elag Service mfd-elag-service
Baia-Mare,
05.04.2017

Reprezentant vanzari

Grupo Agua Mas grupo-agua-mas
Baia-Mare,
04.04.2017

Sofer, ajutor montaje usi

Barbul barbul
Baia-Mare,
31.03.2017

Finisori, lacatusi structuri metalice, dulgheri

Impecadium Group Srl
Baia-Mare,
08.03.2017

Electrician intretinere in domeniul industrial

Karelia Upofloor Srl karelia-upofloor-srl
Baia-Mare,
06.03.2017

Sofer TIR transport marfa in Romania

Confidential
Toate orasele,
24.04.2017

Personal pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
21.04.2017

Lucrator comercial

Universal Concrete Srl universal-concrete-srl
Toate orasele,
21.04.2017

Consultant vanzari

Productie Eoliene productie-eoliene
Toate orasele,
21.04.2017

Operator pariuri sportive

Winner2015 winner2015
Resita, Oradea, Cluj-Napoca, Bucuresti, Toate orasele,
19.04.2017

Barman/Ospatar in hoteluri/restaurante din UK - Job de vara pentru studenti

Belrao Group belrao-group
Strainatate, Toate orasele,
19.04.2017

Infirmiere in UK pentru luna Mai, plecari in fiecare weekend!

Belrao Group belrao-group
Toate orasele, Strainatate,
19.04.2017

Reprezentant vanzari food

Euro Activ Srl euro-activ-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Director productie

Metal Construct Activities Srl metal-construct-activities-srl
Toate orasele,
18.04.2017

Piscicultor

Confidential
Toate orasele,
16.04.2017

Sef ferma piscicola

Logitax Srl
Toate orasele,
16.04.2017
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 89
Axello