Locuri de munca/Anunturi de angajare in Bacau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Deva, Cluj-Napoca, Brasov, Bistrita, Bacau,
21.11.2017

Vanzator

Confidential
Bacau,
20.11.2017

Reprezentant Vanzari Produse Electrocasnice HTM Romania

Htm High Technology Manufacturer Srl htm-high-technology-manufacturer-srl
Targu Jiu, Suceava, Pitesti, Nasaud, Bacau,
12.11.2017

Proiectant instalatii si constructii

GSC Selvir SRL gsc-selvir-srl
Bacau,
07.11.2017

Asistent manager

Total Gama Prod
Bucuresti, Brasov, Bacau, Arad, Alba Iulia,
07.11.2017

Inginer vanzari echipamente electrice

Tekotehnic Srl tekotehnic-srl
Suceava, Piatra Neamt, Iasi, Bacau,
20.10.2017

Gestionar depozit echipamente electrice

Tekotehnic Srl tekotehnic-srl
Bacau, Suceava,
20.10.2017

Sofer profesionist - zona Bacau

Ahead Logistics Srl
Bacau,
17.10.2017

Dispecer transport Bacau

Ahead Logistics Srl
Bacau,
17.10.2017

Instalator H.V.A.C./ aer conditionat

Pati Cridval Srl pati-cridval-srl
Roman, Piatra Neamt, Bacau,
16.10.2017
Max

Tamplari / rigipsar / zugrav pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
13.12.2017

Reprezentant zonal vanzari

Contisent Srl contisent-srl
Toate orasele,
12.12.2017
Max

Tehnician metrolog pentru Timisoara si Bucuresti

Sartorom Impex Srl sartorom-impex-srl
Timisoara, Bucuresti, Toate orasele,
11.12.2017

Operatori depozite / Anglia

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
11.12.2017

Electrician

Aco Electric Line Srl aco-electric-line-srl
Toate orasele,
11.12.2017

Reprezentant vanzari

Confidential
Toate orasele,
09.12.2017

Muncitori necalificati parcuri distractii/circuri - Irlanda

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
08.12.2017

Sofer profesionist comunitatea europeana

Sc Lumira Trans Srl
Toate orasele,
08.12.2017

Consultant Vanzari B2B

Rallu Ideas Srl rallu-ideas-srl
Toate orasele,
08.12.2017

Lucratori procesare carne

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Strainatate, Toate orasele,
08.12.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 80
Axello