Locuri de munca/Anunturi de angajare in Bacau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Lucrator comercial- statie carburant Posta Calnau; Cocorastii Colt; Bacau

Croswan Gas Srl
Ploiesti, Buzau, Bacau,
16.04.2018

Personal serigrafie si tampografie

Sc Auto Design Srl
Bacau,
02.04.2018

Agent achizitii cereale zona Bacau-Vrancea

Tce Mobile Dryers Srl
Tecuci, Onesti, Bacau, Adjud,
02.04.2018

Laborant-gradator cereale

Tce Mobile Dryers Srl
Secuieni, Roman, Piatra Neamt, Bacau, Adjud,
02.04.2018

Reprezentant vanzari si livrator

Tafi Trade tafi-trade
Piatra Neamt, Bacau,
21.03.2018

Reprezentant vanzari

Sc Agricola Budai Srl
Bacau,
13.03.2018

Asistent manager

Sc Eco Drill Srl sc-eco-drill-srl
Bacau,
01.03.2018

Medic veterinar si Inginer zootehnist

Sc Suinprod Siret Srl Bacau
Bacau,
19.02.2018

Muncitor constructii industriale

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
18.04.2018
Max

Soferi profesionisti categoria CE

Inovativ Logistic inovativ-logistic
Toate orasele,
17.04.2018

Ajutor bucatar, camerista, ingrijitor pisicina pe Litoral

Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati Well Romania asociatia-persoanelor-cu-dizabilitati-well-romania
Toate orasele,
17.04.2018

Gestionari si manipulanti marfa

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
17.04.2018

Controlor teren echipe mobile de distributie

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
17.04.2018

Conducator auto

Sc Peroti Logistic Srl
Toate orasele,
17.04.2018

Personal hotelier

SC Delta Aurora SA
Toate orasele,
16.04.2018

Contabila evidenta primara

Company T& M Impex Srl
Focsani, Toate orasele,
15.04.2018

Zidar

Complete Jobs Srl complete-jobs-srl
Strainatate, Toate orasele,
15.04.2018

Soferi TIR Comunitate

Sc 3 Gid Comprod Srl sc-3-gid-comprod-srl
Toate orasele,
13.04.2018

Personal calificat fabrici de mobila in Anglia

Euroforce People Solution euroforce-people-solution
Toate orasele, Strainatate,
13.04.2018

Bucatari pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs ocean-jobs
Strainatate, Toate orasele,
12.04.2018
Pagina 1 din 5 1 2 3 4 5
Rezultate 0 - 20 din 94
Axello