Locuri de munca/Anunturi de angajare in Bacau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Mecanic buldoexcavator

Electricbac S.R.L.
Bacau,
28.05.2019

Electrician si muncitor necalificat

Electricbac S.R.L.
Bacau,
20.05.2019

Consultant in marketing

Confidential
Suceava, Piatra Neamt, Iasi, Botosani, Bacau,
17.05.2019

Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Deva, Cluj-Napoca, Brasov, Bistrita, Bacau,
13.05.2019
Max

Consultant Asigurari, Credite & Turism

Dafimar-top Srl dafimar-top-srl
Toate orasele,
15.06.2019

Electrician cu experienta in constructii navale sau industriale

Simmit MPwr Ltd simmit-mpwr-ltd
Strainatate, Toate orasele,
15.06.2019

Grafician full time sau part time

Romtehnochim Srl romtehnochim-srl
Toate orasele,
11.06.2019

Sudor electric

Agmi Slobozia agmi-slobozia
Toate orasele,
10.06.2019

Consilier comercial utilaje agricole

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
07.06.2019

Medic veterinar/inginer zootehnist ferme zootehnice

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
07.06.2019

Agent vanzari

Dexon Office srl dexon-office-srl
Toate orasele,
07.06.2019

Inginer service

AgriBusiness Job agribusiness-job
Toate orasele,
07.06.2019

Muncitori necalificati pentru abator in Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
05.06.2019

Personal in domeniul hotelier pentru Germania

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
05.06.2019

Personal pentru Abator in Marea Britanie

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
04.06.2019

Inginer proiectant instalatii

Alma Consulting Srl
Toate orasele,
03.06.2019

Sudor MIG-MAG (Germania)

Silverhand Romania silverhand-romania
Strainatate, Toate orasele,
31.05.2019

Vanzator/oare bar

Confidential
Toate orasele,
30.05.2019

Personal pentru Franta

01jobs Rbs Srl 01jobs-rbs-srl
Strainatate, Toate orasele,
24.05.2019

Sofer profesionist

Sc Marvicon Srl sc-marvicon-srl
Toate orasele,
23.05.2019
Pagina 1 din 3 1 2 3
Rezultate 0 - 20 din 46
Axello