Locuri de munca/Anunturi de angajare in Bacau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Medic veterinar si Inginer zootehnist

Sc Suinprod Siret Srl Bacau
Bacau,
19.02.2018

Sofer pentru masina bustean cu macara

Vicforest Prod SRL
Bacau,
13.02.2018

Reprezentant Vanzari Scule si Unelte Constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Deva, Cluj-Napoca, Brasov, Bistrita, Bacau,
28.01.2018

Reprezentant Vanzari Produse Electrocasnice HTM Romania

Htm High Technology Manufacturer Srl htm-high-technology-manufacturer-srl
Targu Jiu, Suceava, Pitesti, Nasaud, Bacau,
28.01.2018

Structurist si Arhitect

Optim Est Construct Srl
Bacau,
27.01.2018

Client sub acoperire (evaluare servicii)

Ellipse Marketing ellipse-marketing
Piatra Neamt, Iasi, Buzau, Bucuresti, Bacau,
23.01.2018

Lacatus mecanic

Sc Chemoil Impex Srl
Bacau,
19.01.2018

Contabila

Sc Bamirom Grup Srl
Bacau,
17.01.2018

Reprezentant vanzari

Sc Agricola Budai Srl
Bacau,
11.01.2018

Area manager

Confidential
Bacau,
08.01.2018

Operator casa de amanet

Bertus Srl bertus-srl
Galati, Braila, Bistrita, Bacau,
03.01.2018

Reprezentant vanzari

Sc C.i.s.com Srl
Vaslui, Piatra Neamt, Iasi, Botosani, Bacau,
28.12.2017

Agent vanzari

Medica Farmimpex medica-farmimpex
Toate orasele,
21.02.2018
Max

Sudor Mig-Mag sau Tig

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2018
Max

Sofer CE

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2018
Max

Mecanic de intretinere Belgia

Confidential
Strainatate, Toate orasele,
20.02.2018

Agent scolar

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Toate orasele,
14.02.2018

Tamplari - dulgheri - montatori pentru Franta

Deco Meuble Srl deco-meuble-srl
Strainatate, Toate orasele,
13.02.2018

Tamplar, circularist

Optim Business Concept
Toate orasele,
12.02.2018

Muncitori necalificati

Akis Group Srl akis-group-srl
Toate orasele,
11.02.2018
Pagina 1 din 6 1 2 3 4 5 ...
Rezultate 0 - 20 din 109
Axello