Locuri de munca/Anunturi de angajare in Bacau

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Sofer profesionist - zona Bacau

Ahead Logistics Srl
Bacau,
07.08.2017

Vanzator la magazin de materiale electrice

Confidential
Focsani, Brasov, Braila, Barlad, Bacau,
25.07.2017

Sofer pentru masina bustean cu macara

Vicforest Prod Srl
Bacau,
24.07.2017

Electrician

General Instalatii Srl general-instalatii-srl
Roman, Iasi, Bacau,
18.07.2017

Vanzator

Confidential
Bacau,
14.07.2017

Vanzator

Confidential
Bacau,
14.07.2017

Personal serigrafie si tampografie

Sc Auto Design Srl
Bacau,
13.07.2017

Agent vanzari

Sc Auto Design Srl
Bacau,
13.07.2017

Farmacist

Farmacia Punkt farmacia-punkt
Tulcea, Medgidia, Cernavoda, Braila, Bacau,
12.07.2017

Vanzatoare

Agricola Magazine
Slanic Moldova, Bacau,
05.07.2017

Reprezentant vanzari si livrator

Tafi Trade tafi-trade
Piatra Neamt, Bacau,
03.07.2017

Director zonal vanzari

Tafi Trade tafi-trade
Piatra Neamt, Bacau,
03.07.2017

Personal necalificat pentru infirmiera

Asociatia Sora Med
Slobozia, Gaesti, Calarasi, Buzau, Bacau,
19.06.2017
Max

Medic specialist de familie, eventual cu competenta ecografie

Centrul Medical Prain centrul-medical-prain
Toate orasele,
17.08.2017
Max

Inginer CFDP si maistru

Confidential
Toate orasele,
16.08.2017

Reprezentant de vanzari

Confidential
Toate orasele,
15.08.2017

Mecanici si electromecanici Suedia

Gator Personal Srl
Toate orasele, Strainatate,
14.08.2017

Muncitor pentru Franta

Tellus Brasov Srl tellus-brasov-srl
Toate orasele,
13.08.2017

Reprezentant zonal vanzari

Contisent SRL contisent-srl
Toate orasele,
12.08.2017

Nutritionist

Palace Hotel & Resort Srl palace-hotel-resort-srl
Toate orasele,
12.08.2017
Pagina 1 din 4 1 2 3 4
Rezultate 0 - 20 din 62
Axello