Locuri de munca/Anunturi de angajare / Achizitii/Logistica

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Muncitor necalificat

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
22.06.2017

Gestionar

Confidential
Ilfov, Giurgiu,
21.06.2017

Gestionar

Proma Machinery Srl. proma-machinery-srl
Bucuresti,
19.06.2017

Sofer colectare anvelope si deseuri

Granutech Recycling granutech-recycling
Tirgu-Mures, Sibiu, Sebes, Miercurea-Ciuc, Alba Iulia,
12.06.2017

Motostivuitorist

Sc DNS Birotica Srl sc-dns-birotica-srl
Bucuresti,
09.06.2017

Manipulant marfa in depozit

Sc DNS Birotica Srl sc-dns-birotica-srl
Bucuresti,
08.06.2017

Gestionar depozit farmaceutic Romastru - Bucuresti

Romastru Trading romastru-trading
Bucuresti,
07.06.2017

Key account manager

Best Store Solutions Srl best-store-solutions-srl
Toate orasele,
30.05.2017

Colaborator colectare anvelope si deseuri

Granutech Recycling granutech-recycling
Hunedoara, Constanta, Cluj-Napoca, Bucuresti, Bacau,
26.05.2017

Referent Relatii Externe

Romaldo Srl.
Timisoara,
24.05.2017

Director dezvoltare firma transport (logistica)

Mopeka Impex SRL
Timisoara,
24.05.2017

Manipulant marfa

Sc Roplast Cluj
Cluj-Napoca,
24.05.2017

Agenti achizitii / vanzari

Confidential
Suceava, Radauti, Dorohoi, Botosani,
22.05.2017

Expeditor international

Road Expeditions Srl road-expeditions-srl
Ilfov, Bucuresti,
22.05.2017

Instalatori, sudori si magazioner

Ramfi Instal ramfi-instal
Timisoara,
19.05.2017

Functionar administrativ

Bupar Union Srl
Ploiesti,
18.05.2017

Specialist marketing / achizitii publice

Ciclops Security Srl ciclops-security-srl
Sibiu,
10.05.2017

Ajutor gestionar / manipulant

Inform Lykos S.A. inform-lykos-s-a
Bucuresti,
09.05.2017

Colaborator independent

Euro Trucking Logistic euro-trucking-logistic
Toate orasele,
09.05.2017

Muncitor necalificat

Procema Perlit Srl procema-perlit-srl
Ilfov,
06.05.2017
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 26
Axello