Locuri de munca/Anunturi de angajare / Achizitii/Logistica

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Secretar administrativ

Process Color Srl. process-color-srl
Bucuresti,
21.02.2018

Gestionar

Confidential
Tulcea,
20.02.2018
Max

Functionar administrativ

Process Color Srl. process-color-srl
Bucuresti,
16.02.2018

Sortator marfuri

Top Textil
Slobozia,
15.02.2018

Gestionar

Editura Aquila Logistic editura-aquila-logistic
Oradea,
08.02.2018

Stivuitoristi incarcare frontala si laterala (Reach Truck)

Gel Logistic Staffing gel-logistic-staffing
Bucuresti,
05.02.2018

Ambalatori / pickers / preparatori comanda

Gel Logistic Staffing gel-logistic-staffing
Ilfov, Giurgiu, Bucuresti,
05.02.2018

Gestionari si manipulanti marfa

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
05.02.2018

Controlor teren echipe mobile de distributie

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
05.02.2018

Expeditioner / Coordonator logistica / Dispecer

Avamo Export S.r.l. avamo-export-s-r-l
Bucuresti,
02.02.2018

Gestionar depozit

Mopeka Impex SRL
Timisoara,
30.01.2018

Lucrator gestionar

Mopeka Impex SRL
Timisoara,
30.01.2018

Manipulant

Ideal Logistic Srl ideal-logistic-srl
Arad,
29.01.2018

Gestionar depozit

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
23.01.2018

Muncitor necalificat

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
23.01.2018

Responsabil depozit papetarie

Noroc Bun Plus noroc-bun-plus
Ploiesti,
21.01.2018

Responsabil achizitii in SEAP, sisteme de licitatii publice

Entirely Shipping & Trading Srl entirely-shipping-trading-srl
Constanta,
20.01.2018

Inginer de proces

Sc Agribusinessjob Tech Srl
Toate orasele,
20.01.2018

Lucrator depozit

Zeelandia
Cluj-Napoca,
18.01.2018

Ajutor gestionar

Rolcenter Srl
Oradea,
17.01.2018
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 25
Axello