Locuri de munca/Anunturi de angajare / Achizitii/Logistica

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Max

Casieri tezaur

G4S Cash Solutions g4s-cash-solutions
Bucuresti,
13.08.2018
Max

Lucrator depozit / logistica / sofer - Bucuresti - Militari - zona Preciziei

Editura Herald editura-herald
Bucuresti,
13.08.2018

Manipulant marfuri (atestat stivuitorist)

S.c. Advantage Hema Innovation Technologies S.r.l. s-c-advantage-hema-innovation-technologies-s-r-l
Arad,
13.08.2018

Vanzator-gestionar instalatii termice

Confidential
Ploiesti,
02.08.2018

Sofer, mecanic, responsabil depozit

Sc Mecha Tech Srl sc-mecha-tech-srl
Otopeni, Bucuresti,
31.07.2018

Gestionar depozit

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
30.07.2018

Muncitor necalificat

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
30.07.2018

Agent comercial (achizitii / vanzari)

Ekonational Distribution
Ploiesti,
27.07.2018

Lucrator depozit

Fep European Consultancy fep-european-consultancy
Strainatate, Toate orasele,
25.07.2018

Gestionar

Confidential
Bucuresti,
24.07.2018

Receptionist service

Pecef Tehnica Srl
Bucuresti,
16.07.2018

Magaziner - Prelungirea Ghencea, sector 6

G4S Cash Solutions g4s-cash-solutions
Bucuresti,
13.07.2018

Operatori depozite / Anglia

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
09.07.2018

Motostivuitorist Germania

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
05.07.2018

Manipulant marfa

Pin Trade Srl pin-trade-srl
Bucuresti,
02.07.2018

Gestionar depozit

Neng Tcm Srl neng-tcm-srl
Bucuresti,
26.06.2018

Operator utilaje

Iridex Group Import Export
Bucuresti,
26.06.2018

Manipulanti

CSA Recruitment csa-recruitment
Strainatate, Toate orasele,
25.06.2018

Muncitor

Mary Deutz Srl
Bucuresti,
23.06.2018

Muncitor depozit

Mary Deutz Srl
Bucuresti,
23.06.2018
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 23
Axello