Locuri de munca/Anunturi de angajare / Achizitii/Logistica

 

Trimite Trimite CV la toti Selecteaza | Deselecteaza

Sef depozit

DTN-RO Srl dtn-ro-srl
Timisoara,
13.12.2017

Gestionar depozit

Neng Tcm Srl neng-tcm-srl
Bucuresti,
11.12.2017

Operatori depozite / Anglia

Sc Renta Cred - H.R. Agency Srl sc-renta-cred-h-r-agency-srl
Toate orasele, Strainatate,
11.12.2017

Magazioner depozit unelte si scule constructii

Kubala Tools Romania kubala-tools-romania
Timisoara,
07.12.2017

Carausi de mobila SUA

SC Mikes Agency Inc SRL sc-mikes-agency-inc-srl
Strainatate, Toate orasele,
06.12.2017

Stivuitoristi si Manipulanti depozit

Sc Istartlog Srl sc-istartlog-srl
Bucuresti, Ilfov,
05.12.2017

Operator PC/Coordonator Logistic

Roh Textile Manufacturers Srl roh-textile-manufacturers-srl
Ilfov,
04.12.2017

Gestionar piese si masini de cusut industriale

Vaella Maschinen Srl vaella-maschinen-srl
Bucuresti,
04.12.2017

Vorbitor limba Rusa

Confidential
Toate orasele,
22.11.2017

Gestionar (maghiara)

DTN-RO Srl dtn-ro-srl
Timisoara, Toate orasele,
22.11.2017

Muncitor necalificat

Instal Construct General Srl. instal-construct-general-srl
Iasi,
21.11.2017

Lucrator depozit

Fep European Consultancy fep-european-consultancy
Strainatate, Toate orasele,
20.11.2017

Gestionar depozit echipamente electrice

Tekotehnic Srl tekotehnic-srl
Suceava,
15.11.2017

Casier, vanzator gestionar, manipulanti marfuri

Pufi Srl
Alt Oras,
15.11.2017

Gestionar - Vanzator

B&J Auto Parts Srl
Bucuresti,
14.11.2017

Manager Inchirieri Auto

Sc Swiso Rent A Car Bucuresti sc-swiso-rent-a-car-bucuresti
Timisoara, Targoviste, Bucuresti,
04.11.2017

Manipulant

Ideal Logistic Srl ideal-logistic-srl
Arad,
03.11.2017

Dispecer

Selcar International Srl selcar-international-srl
Ilfov, Bucuresti,
03.11.2017

Inginer/Tehnician ofertare

DTN-RO Srl dtn-ro-srl
Timisoara,
01.11.2017

Operator facturare/logistica

Sofa Soft Srl sofa-soft-srl
Timisoara,
30.10.2017
Pagina 1 din 2 1 2
Rezultate 0 - 20 din 24
Axello