Prezentare video

Descopera ce poate face BizooJobs pentru tine

Prezentare video

Vanzari Electronice Telecoms Srl

Angajati
mai putin de 5
Adresa
Str. Mohorului, Nr. 2, Bucuresti, judet Bucuresti
Pagina web
www.vanzari-electronice-telecoms.ro

Descrierea firmei

Prin intermediul magazinului nostru online dorim sa va oferim cea mai variata gama de produse destinate lucrului cu fibra optica.

Printre marcile comercializate se numara Mills, Fujikura si multi alti producatori consacrati.

Echipamente pentru tragerea cablurilor (lansator tras cablu, sonda tras cablu,sarpe din fibra de sticla, ciorapi de tragere de toate dimensiunile, role de tragere, capra tamburi,cric tamburi, cric hidraulic ridicare tamburi, banda inox,cleste pentru intins si taiat banda inox,  derulator tamburi, scara din fibra de sticla, etc.)

- Aparate de sudura fibra optica
- Aparate de masura fibra optica : OTDR, Power Metru, Sursa laser rosu VFL,Identificator fibra optica, bobina de lansare OTDR
- Service aparate de sudura fibra optica si cleavere
- Genti profesionale si Truse pentru instalare fibra optica,Trusa FTTH
- Scule fibra optica : cleaver fibra optica,dezizolator fibra optica
- Accesorii fibra optica : patch panel, patch cord, conectori,adaptori, electrozi
- Cablu fibra optica: single mode,multimode
- Certificatoare de retele
- Analizoare si testere pentru retele LAN
- Detectoare conductori ingropati, Detector ball markeri , markeri electronici
- Cabluri cupru (cabluri, patch cord-uri Cat5e, Cat6 si Cat7, prize, patch panel-uri)
- Rack , patch panel cat5,patch panel cat6
- Conectica microtuburi
- Scule (strippere, clesti compresie, sertizare, insertizoare, foarfece,)
- Echipamente active (module SFP/GBIC/10G, switch-uri, media convertoare fibra optica , etc.)
- Coliere bride nylon, coliere metalice inox,
-Scara electroizolanta din fibra de sticla
- Aparate de etichetat
- Echipamente Telecomunicatii.

Apeleaza cu incredere la produsele si serviciile oferite de SC VET SRL - Vanzari Electronice Telecoms.

www.vanzari-electronice-telecoms.ro

Axello