Zugravi, rigipsari, faiantari, instalator, electrician, zidari, termoizolatii, confectioner montator tamplarie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
28-06-2016
Data actualizare
28-06-2016
Confidential
expirat

Descrierea postului

Firma de constructii S.C. OZICON S.R.L. Galati, angajeaza personal calificat si necalificat (cu experienta, motivati si seriosi). Se cauta zugravi, rigipsari, faiantari, instalator, electrician, zidari, termoizolatii, confectioner montator tamplarie pvc si al - cu experienta si muncitori necalificati in constructii si finisaje, etc. Cerem si oferim seriozitate.

Cerinte

Oferim conditii bune  de munca si salarizare atractiva, in functie de abilitatile fiecarui muncitor, Salariu motivant (se recalculeaza dupa vechime, productivitate, calitate, seriozitate). Contract de munca pe perioada nedeterminata. Plata salariului la doua saptamani, orele suplimentare sunt platite,  Acceptam si din mediul rural dar nu decontam transportul. Program lucru: 7.30-16.00.