Click aici »

Zugrav Franta

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
France
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
05-12-2016
Data actualizare
05-12-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Constructii/Imobiliare

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

ACTERIM, una dintre cele mai importante societati de munca temporara din Franta angajeaza echipe de cate 2 zugravi cu experienta. Santierele sunt in toate regiunile Frantei, locatia exacta vi se va comunica in cadrul discutiei telefonice.

Cerinte

Se cauta:
echipe de cate doua persoane dispuse sa calatoreasca cu masina personala in Franta;
persoane cu experienta in strainatate de minim 2-3 ani;
persoane flexibile si harnice, cu putere de munca;
experienta in vopsitul cu pistolul sau pusul tapetului este un plus;
cunostintele de limba Franceza nu sunt obligatorii dar va ajuta!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera:
salariu NET de 10 EUR pe ora, se ajunge la un NET lunar de 1600 - 1700 de EUR in functie de numarul de ore lucrate;
Cazarea este platita integral de catre Acterim;
Se incheie contracte Franceze cu cotizatiile platie in Franta (somaj, pensie) iar asigurarea medicala este inclusa;
NU SE PERCEPE COMISION!