Click aici »

Zidari pentru Austria

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Romania, Austria
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
20-05-2019
Data actualizare
20-05-2019

Descrierea postului

Recrutam zidari, dulgheri pentru angajare in Austria.

Contract incheiat conform legislatiei din Austria pe o perioada nedeterminata.
Timp de lucru: minim 40 ore /saptamana.
Se poate lucra in weekend, de comun acord cu angajatorul, salariul intre 9-11 euro/ora net in functie de experienta si indemanare.
Plata salariului se va face in cont bancar (deschis in Austria) o data pe luna.
Cazare in case mobile gratuit.
Nu se asigura masa.
Se asigura transport gratuit de la cazare la locul de munca.

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contacti la nr de telefon 0746600559 sau 0770972040 sau la sediul firmei din Tulcea, str. Pacii nr. 3, bl. s2, sc. b, ap. 3.

Cv-urile si documentele se pot trimite si online pe adresa contact@angajarioriunde.ro

Cerinte

Cerinte de limba: engleza nivel incepator, germana( constituie un anantaj).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV